Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 14

  • 61 265
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Линк към старата тема https://www.bg-mamma.com/?topic=1272988

# 1
  • София
  • Мнения: 4 884
Благодаря за темата и успех на всички момичета! Аз от вчера съм доста по-добре вече, с много по - малко стягания. Днес са точно 2 седмици от операцията.

# 2
  • Мнения: 1 725
Та записвам се и аз. Момичета моите гърди растат по други причини и ще успея да се видя с по-големи размери. Нали ми малееха. Та ще преценя дали са за мен. Само дето и корема расте и малко се губи ефекта, ама карай де...

# 3
  • Мнения: 69
Къде ходите на ЯМР и сами ли го плащате? Трябва ли първо лекар да каже какво да се снима(примерно профилактично на 2г ако искам да проверявам дали имплантите са здрави)
Аз от самото начало имам странна болка само в ляво и някак не се успокоявам, че е нормално, вече 9ти месец и тя не изчезва. Май ще взема да ида на един ЯМР за мое успокоение.

# 4
  • Мнения: 1 725
Естестетвено, че сами си го плащаме. Едва ли някой би дал направление за импланти, при положение че не е онкологичен проблема. И няма какво лекар да ви казва, търсите специално ЯМР за гърди, не навсякъде имат такава приставка. Аз намерих само на 2 места като търсих за София.

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 11:36 от Петя Танева 604618

# 5
  • Мнения: 40
Предстоят ми 2 консултации за смяна на импланти.Едната при д-р Юлия Атанасова и другата при д-р Хатър.Ще съм благодарна,ако момичета,които имат наблюдения или от личен опит да споделят.
Благодаря ви предварително!

# 6
  • Мнения: 1 725
Предстоят ми 2 консултации за смяна на импланти.Едната при д-р Юлия Атанасова и другата при д-р Хатър.Ще съм благодарна,ако момичета,които имат наблюдения или от личен опит да споделят.
Благодаря ви предварително!

Добре, де от къде изнамери др Атанасова. Няма гърди от нея тук. И след като явно няма отзиви, как я избра?

# 7
  • Мнения: 40
Предстоят ми 2 консултации за смяна на импланти.Едната при д-р Юлия Атанасова и другата при д-р Хатър.Ще съм благодарна,ако момичета,които имат наблюдения или от личен опит да споделят.
Благодаря ви предварително!

Добре, де от къде изнамери др Атанасова. Няма гърди от нея тук. И след като явно няма отзиви, как я избра?
От приятелка,която се е оперирала при нея.Работи в Токуда,дори е началник вече на отделението.Иначе за д-р Хатър също не бях чувала,но научих от вас.
Първата ми операция беше при коментиран и нашумял лекар,но аз лично останах доста разочарована.За това този път ми се иска да не се водя от това..

# 8
  • София
  • Мнения: 1 628
За Хатър сме писали в последните теми доста, можеш да използваш търсачката, за да прочетеш всичко изписано или да попиташ нещо конкретно, за да можем да ти отговорим.
Другата докторка не съм я чувала дори, изчела съм всички теми по два пъти и не съм срещала името й. Личните ми впечатления от лекарите в Токуда са отлични, но конкретно за уголемяване на гърди не съм убедена, че ще намериш много информация тук.

# 9
  • Мнения: 76
Мина ми и консултацията с Комитски днес. Неговото заключение също е, че гръдната кост не пречи по никакъв начин и разстоянието между гърдите ще бъде това, което имам в момента, дори по-малко, защото все пак импланта ще изпълни напред. Размерът според него е 375сс Мотива Ергономикс, измери ми основата 12см. Обаче каза аксиларно поставяне под мишницата.
Така, до тук мненията са следните: Молов - Ментор кръгли висок профил 410сс., измерена основа 11.5см. Кънев Ментор кръгли среден профил 405-440сс или Мотива Ергономикс висок профил 450-500сс, измерена основа 13см. Комитски Мотива Ергономикс висок профил 375сс, измерена основа 12см.
Ами сега?

Последна редакция: чт, 04 фев 2021, 17:32 от Kiana*

# 10
  • София
  • Мнения: 4 884
Скрит текст:

Точно 2 седмици днес! Супер щастлива и доволна съм от резултата!
430 СС кръгли ултра висок профил, Политех, др Христов Heart

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 15:28 от bubanka

# 11
  • Мнения: 247
Записвам се и аз в новата тема 🤗
Дано в края и вече и аз съм с едни гърди напред живот и здраве ❤
Буена, много ми харесват. Идеална симетрия и големина още на 2ра седмица. Струваше си чакането 😊 Определено харесвам големи гърди май 😁

# 12
  • Мнения: 2 714
Та записвам се и аз. Момичета моите гърди растат по други причини и ще успея да се видя с по-големи размери. Нали ми малееха. Та ще преценя дали са за мен. Само дето и корема расте и малко се губи ефекта, ама карай де...
Честито Петя, това е хубав повод да се видиш с по-големи. Мале как се харесвах тогава, бях без имплантите, сега с тях се доближавам на 90 % от това как изглеждах тогава.
Мина ми и консултацията с Комитски днес. Неговото заключение също е, че гръдната кост не пречи по никакъв начин и разстоянието между гърдите ще бъде това, което имам в момента, дори по-малко, защото все пак импланта ще изпълни напред. Размерът според него е 375сс Мотива Ергономикс, измери ми основата 12см. Обаче каза аксиларно поставяне под мишницата.
Така, до тук мненията са следните: Молов - Ментор кръгли висок профил 410сс., измерена основа 11.5см. Кънев Ментор кръгли среден профил 405-440сс или Мотива Ергономикс висок профил 450-500сс, измерена основа 13см. Комитски Мотива Ергономикс висок профил 375сс, измерена основа 12см.
Ами сега?
Ами сега, не знам. Ти мина през същите доктори за консултации както и аз. На мен Комитски ми се стори някак незаинтересован, въобще не ме грабна, иначе може и да е добър, не знам. Но защо наистина иска достъп под мишницата, как ти го обясни? И на мен така ми предложи, пак Мотива, но 330. Накрая сложих 350 Политекс, при Кънев

# 13
  • Мнения: 15
Къде ходите на ЯМР и сами ли го плащате? Трябва ли първо лекар да каже какво да се снима(примерно профилактично на 2г ако искам да проверявам дали имплантите са здрави)
Аз от самото начало имам странна болка само в ляво и някак не се успокоявам, че е нормално, вече 9ти месец и тя не изчезва. Май ще взема да ида на един ЯМР за мое успокоение.
Аз го правих в болница Лозенец. Мисля, че и в Пирогов правят също. На мен лекаря ми  написа какво трябва да се огледа и кардинално лимфните възли - всичко обстойно се оглежда.

# 14
  • Мнения: 112
Има ли момичета, които са се оперирали при доктор Рачев в Плевен

Общи условия

Активация на акаунт