Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 14

  • 61 755
  • 763
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 247
Ани, честито със здраве да си ги носиш 😊
Аз искам да попитам при еднакви параметри Мотива, Политекс и Ментор кои са най-големи.
Аз знам, че Ментор, но дали е вярно?

# 286
  • Мнения: 40


Здравейте,
5-ти ден от операцията.
Д-р Христов ❤ Политех, анатомични 395, висок профил.

Какво беше началното положение? Основа? И а съм се спряла на 395 и ми е интересно. Страхотни са Simple Smile

# 287
  • Мнения: 76
Честито, Ани! Формата изглежда чудесно.

# 288
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,кога започна да отшумява болката след операцията?Днес ми е четвърти ден,но си боли доста особено при ставане е ад.

# 289
  • Мнения: X
Здравейте момичета,кога започна да отшумява болката след операцията?Днес ми е четвърти ден,но си боли доста особено при ставане е ад.

От всички Бг и чуждестранни форуми разбрах, че болката отшумява напълно 6-7 седмица от операция. Търпение;)
Споделям снимка която после ще изтрия все още ги усещам камъни след почти 20 дена от операция

Все още ме болят, придърпват, различна поза е немислима освен облегната на гръб с лек наклон, като дишам все още тежат, болят ме отвреме на време отстрани под мишниците, по време на баня ги придържам, защото чувството, че ще паднат все още го има.. сутрин като стана от леглото ми е най- тежко.. студа забелязвам, че също не го харесват Simple Smile болките в гърба, по рибиците са по- леки откакто започнах да се изправям и ходя по- уверено. Нямам търпение да се отпуснат и да спрат да ме сърбят.

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 11:05 от Анонимен

# 290
  • Мнения: 58
Ellebelle84 много ми харесват . Колко сс ? И какъв профил ?

# 291
  • Мнения: X
Ellebelle84 много ми харесват . Колко сс ? И какъв профил ?

Ментор 420cc среден профил, анатомични

Последна редакция: нд, 21 фев 2021, 18:07 от Анонимен

# 292
  • Мнения: 69
И аз до скоро спях със спортния триумф, обаче напоследък нещо ме стяга и много ме дразни и взех да спя със съвсем леки от ХМ, които не ме стягат.  Спортния ползвам при спорт или някаква работа, която натоварва ръцете, че ме е страх иначе да не се завърти нещо.

# 293
  • Мнения: X
Ellebelle84, май са ти ги посъбрали малко. При кой доктор си?

А за подмяната, от горните линкове никъде не пише, че се сменят на 10 години, а че в един момент ще се наложи да се подменят. Срок явно никой не може да даде. Предполагам, че при по-новите видове импланти и при добре изпълнена операция, този срок може да е по-дълъг. Но лошото е, че при някои се налага реоперация още след няколко години. Аз и затова съм се насочила към по-малки импланти за да не ми се разтегне допълнително кожата(тя сега е вече разтегната) и ако реша да ги махна в даден момент, да изглеждат прилично. Интересно ми е вие мислили ли сте за това? Че някой ден може да поискате да ги премахнете и ако сте били с твърде големи, как ще изглеждат гърдите ви. Мислите ли, че и на 50-60-70 ще искате да сте с импланти? Мен тези въпроси доста ме притесняват.

# 294
  • Мнения: 1 725
Хубаво е да се сменят и го има написано да, тъй като с всяка изминала година изтънява покритието с 1% някъде. Сега къде го има няма да търся. Това всеки трябва да го знае. Иначе аз Стара баба със силикон няма да съм. Едва ли, ако ги сменя 1 път на 50-60 пак трябва да се грижа за тях и да ги следя, за спукване и тн. А тогава и болести, ако има е още по зле. Аз бих ги махнала, когато и без друго ще съм увиснала и остаряла.

# 295
  • Мнения: 69
И аз мисля да ги махна, още сега бих, но ме е страх от това, което ще остане след тях. След 10-15г обаче със сигурност ще ги махна...на 50г не искам да ми пречат на имунната система повече.

# 296
  • Мнения: X
В отпуснато състояние с ръце  прибрани до тялото нямам разстояние, но като напрегна ръцете и специално тук за снимката държа телефона с двете ръце отпред и така се получава. Др. Енчев

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 11:03 от Анонимен

# 297
  • Мнения: X
Хубаво е да се сменят и го има написано да, тъй като с всяка изминала година изтънява покритието с 1% някъде. Сега къде го има няма да търся. Това всеки трябва да го знае. Иначе аз Стара баба със силикон няма да съм. Едва ли, ако ги сменя 1 път на 50-60 пак трябва да се грижа за тях и да ги следя, за спукване и тн. А тогава и болести, ако има е още по зле. Аз бих ги махнала, когато и без друго ще съм увиснала и остаряла.

Явно не ме разбра. За подмяната разбрах, че е хубаво да се подменят. Идеята ми е, че не пишеше, че се сменят точно през 10 години. Двете неща са съвсем различни.

# 298
  • Мнения: 6
Момичета вие колко дни седяхте с лентата

# 299
  • Мнения: X
Момичета вие колко дни седяхте с лентата
2 дни, на третия ден  ми сложиха сутиен, на 4 ми махнаха дренажи и ме изписаха.

Общи условия

Активация на акаунт