Лошите момчета

  • 1 386
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Нещо не мога да се сетя за подходящ съвет. На твое място щях да му начукам канчето и щях да се обидя много, ама много. Никакво подмазване!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз бих ти предложила да му се разсърдиш и ти. Разбери, че който свикне да отстъпва, губи. Щом е такъв сръдливко, просто млъкни и ти, така че той пръв да почне да се сдобрява. Иначе ще почне да издевателства със сръдни над теб, независимо дали си права или не. Това е съветът, който бих дала на сестра си, дъщеря си или на най-близките си приятелки. Crossing Arms

Правилно ! Peace

# 17
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Аз смятам че всеки има право на свое лично пространство и че трябва да се уважават интересите на другия ,но в разумни граници.
 
Всъщност искам да кажа следното-не му мрънкай ако ходи от време на време на лов, а си намери забавление в което не можете да участвате заедно.Но ако този лов е всяка седмица кажи стоп Stopв крайна сметка сте семейство не си вдовица при жив мъж че да си все сама.

# 18
  • Мнения: 4 668
Аз смятам че всеки има право на свое лично пространство и че трябва да се уважават интересите на другия ,но в разумни граници.

Много точно казано ! Моят мъж също ходи на риба , но не злоупотребява въобще ...

В случая обаче , ако смяташ , че си права няма какво да се подмазваш , отстоявай си позицията  Crossing Arms

И на мен ми е гадно като се скараме , но си държа на моето... а и ние все сме сърдити и двамата - скараме се нещо и се разсърдим , цупим се известно време и се оправяме от само себе си  Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Има и женски ловни дружинки... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 46 520
Ако мъжът ми ми се сърди за нещо, за което мисля, че съм права, ще отстоявам до край и изобщо няма да му се подмазвам Crossing Arms

И аз така, но при нас не е точно такова сърдене, по-скоро обсъждаме Peace

Всеки си определя правилата, както ги усеща най-добре, за нас съботите и неделите са време за семейството, както и контакт м/у бащата и детето, иначе кога, през седмицата ли  Crazy

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Има и женски ловни дружинки... Mr. Green

 Joy  Joy  Joy

# 22
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Има и женски ловни дружинки... Mr. Green
smile3532
Дайте да направим една за лов на мъже newsm48

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
На шовинистични мъжки прасета, ако трябва точно да цитирам малко лудичката моя любимка Али Макбийл Laughing

# 24
  • Мнения: 528
Има и женски ловни дружинки... Mr. Green
smile3532
Дайте да направим една за лов на мъже newsm48



пишете ме и мен #Sniper

# 25
  • Мнения: 525
Ходи на лов и имам чувството, че там си излива напрежението, което е добре, т.е. по-добре от това да си го изкарва в къщи. Но от друга страна имам нужда от него.
Пуффффф, май ще го оставя да се цупи, да прави каквото иска, защото всичко си има граници.

ТАЗИ ВЕЧЕР СЪМ САМА И ИЗЛИЗАМ С ПРИЯТЕЛКА, ЗАСЛУЖАВАМ СИ ГО !!!

А ще изчакам той да направи първата крачка за сдобряване.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 328
  bouquet ето това искахме да ти кажем и ние, с толкова много и шарени думички. Радвам се, че това е решението ти Simple Smile

# 27
  • Мнения: 6 155
Уф, аз пък си помислих, че темата е за "лошите момчета", а то нещо съвсеееем различно  Rolling Eyes



Лорейн, казали са ти вече - това не е повод за цупене и сърдене от страна на мъжа ти. Затова не се давай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт