Половинките ви подкрепят ли ви?

  • 11 744
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 363
Всичко ще е наред, радвам се за вас, а цикъл по много причини може да закъснява, понякога и задържан фоликул може да е. Най-вероятно съвсем скоро ще ви дойде, пожелавам ви най-много от всичко да сте здрава, другото ще се нареди Simple Smile
Благодаря Flowers Hibiscus На Вас също желая само хубави емоции!

# 301
  • София
  • Мнения: 4 379
Е, при отрицателен кръвен тест какво има да се мисли? Освен от здравословна гледна точка за закъснението

# 302
  • Варна
  • Мнения: 1 044
Направил е най-доброто, което може.
Опитал се е да те разсее от неприятноте чувства, защото смеха лекува.
Жалко, че толкова малки неща Ви тровят живота.

# 303
  • Мнения: 367
Направил е най-доброто, което може.
Опитал се е да те разсее от неприятноте чувства, защото смеха лекува.
Жалко, че толкова малки неща Ви тровят живота.

Аз също не го разбирам  това - жена ми е винаги весела и позитивна, обаче има близка роднина, която приема това за несериозно отношение. Не разбирам защо, когато някой не изпадне моментално в дълбока депресия и бива определен за дебил и несериозен. Просто може да е по-силен психически или пък да е слаб, но да изразява по тази начин емоциите си.

# 304
  • Мнения: 22 867
Има такива позитивни хора, Ivo1982, радвай се, че жена ти е от тях. Имам такава приятелка, направо ме разтоварва от всичко неприятно, страшно хубаво и леко ми е с нея, душата ми си почива просто. Аз съм малко на настроения, от време на време изпадам и в разни размисли, но повечето време съм позитив..... уж....Simple Smile Харесвам такива хора, особено в тая никаква ситуация днес, са особено ценни.

# 305
  • Мнения: 2 204
Зависи си, това неоснователният позитивизъм си е голяма досада. Особено пък ако нещо те терзае в това време. Иде ти да вземеш мухобийката и пляс мухата да не бръмка.

# 306
  • Мнения: 12 473
Какво значи неоснователен позитивизъм?
Едва ли се смее при нечия явна мъка.

# 307
  • Мнения: 2 204
Примерно, разбираш, че някой е с влошено здраве, почваш да го мислиш, да се тревожиш, да умуваш как да помогнеш. В това време те занимават с нещо много позитивно, което изобщо не е свързано.
Не казвам, че това го прави мъжа/жена ти, защото се предполага да тиктакате на една честота за такива основни неща (или за чий сте заедно). Но спокойно може да е някой, който пак си ти е близък и обичан човек... и който ти иде да приспиш временно.

# 308
  • Мнения: 7 492
Прекаленият позитивизъм мен лично ме напряга, като всичко прекалено, междувпрочем. Забелязала съм, че много позитивните често губят мярка.

# 309
  • Мнения: 18 916
Разбрах го Vяsko, съгласна съм. Зависи от ситуацията, има случаи на наистина неадекватно екзалтирани хора, други се мъчат да омаловажат чуждите проблеми, понеже не са техни и пр.

# 310
  • Мнения: 12 473
Така е, но някак си не го включвам това в семейния кръг.
А навън - не би могло да ме издразни, защото нямам идея какъв е чуждия филм.

# 311
  • София
  • Мнения: 35 332
Нито пък аз. Подобни инфантили нямам в обкръжението си.

От друга страна, ако съм кахърна и си трая, отсреща как могат да знаят за душевните ми катарзиси? Никак. На мен не ми и личи.

Аз съм позитивна и в най- тежката ситуация, но пък не съм многословна.

# 312
  • Мнения: 20 460
То след втората тема на Дени, не знам защо се коментира още тази тема. Нещата се избистриха с друг контекст. Simple Smile Момъкът е адмирирал бебенце, защото така може да остане при мамини.

# 313
  • София
  • Мнения: 35 332
Адмирирал го е с желание все пак.
Обичат се младите Laughing

# 314
  • Мнения: 3 439
Може и да са се обичали някога, когато все още са имали ЧИСТИ взаимоотношения.

Общи условия

Активация на акаунт