София, жк Младост - тема 33

  • 56 737
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 73
В 25-та поликлиника препоръчвам д-р Неделчева, като лекар е изключително добра Simple Smile

Честито бебче 💐

Здравейте! Знам, че периодично се е питало за добър педиатър из района, но мислех, че ще имам време да разгледам обстойно и прочета мнения, а родих преждевременно. Ще се радвам, ако някой знае за такъв, който да работи с НЗОК и да дава лесно направления. Да е внимателен с по-малки деца вече е екстра, благодаря предварително!
Много благодаря! 🙂

# 736
  • Мнения: 29 321
Какви варианти има за и-нет и ТВ за Младост 2?
Бяхме на НЕТ 1, но след прехвърлятено им към Виваком, интернетът много се влоши, постоянно прекъсва. Чух, че това се прави с цел прехвърляне към услугата на Виваком, която, разбира се (как иначе), е на двойна цена от досегашната на НЕТ 1.

# 737
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
Ние сме доволни от оптичната връзка на А1, вече 5 години.

# 738
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
И ние сме с А1 от години. За нет и ТВ до миналия месец бяхме на най-високия им абонамент, не беше съвсем ОК бързината на нета. Януари при изтичане на договора го смених с по-нисък. Разликата в цената на месец е голяма. Сега първите 6 м. ще плащам по 10 лв., след това по 30 лв. Качеството на връзката е същото, няма промяна.

Последна редакция: чт, 03 фев 2022, 09:59 от мама САННЯ

# 739
  • София
  • Мнения: 17 592

Нетът ми е на мтел (а1) още откак беше мегалан. Е, откак ги купиха мтел качеството драстично се влоши, прекъсванията и проблемите зачестиха неимоверно, но все пак... става.

# 740

Общи условия

Активация на акаунт