Професионални серии за коса 145

  • 50 044
  • 769
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 3 753
От къде купувате ЯЧРМ?В Зоя няма.

# 361
  • Мнения: 80
Момичета, търся серума за цъфтящи краища на Маракеш, но навсякъде е изчерпан 😥
Някоя от вас случайно да е попадала на наличен такъв?

# 362
  • софия
  • Мнения: 505
Мамчета прочетох назад мнения ,но сред толкова продукти не се ориентирам кое да взема. Дайте съвет каква серия -шампоан, балсам ,маска и каквото трябва друго и на коя марка да взема за хидратиране и то дълбоко .Косата ми е доста зле след години руси кичури. Краищата се завързват дори и след фризьор и подстригване. Нямам преса за терапия поне за сега. Може би ще имам нужда да закупя и такава ,но за сега да започна от някъде. Благодаря предварително на отзовалите се.

# 363
  • Мнения: 103
Здравейте, изпползвам продуктите от серията L’Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein и шампоанът и маската на Davines Nounou, обаче и от двете като че ли доста ми се утежнява косата. Понеже не разбирам особено разликата между протеиновите и хидратиращите продукти някой може ли да препоръча с какво мога да редувам тези продукти, за да избегна този ефект? Благодаря!

# 364
  • София
  • Мнения: 1 744
Мамчета прочетох назад мнения ,но сред толкова продукти не се ориентирам кое да взема. Дайте съвет каква серия -шампоан, балсам ,маска и каквото трябва друго и на коя марка да взема за хидратиране и то дълбоко .Косата ми е доста зле след години руси кичури. Краищата се завързват дори и след фризьор и подстригване. Нямам преса за терапия поне за сега. Може би ще имам нужда да закупя и такава ,но за сега да започна от някъде. Благодаря предварително на отзовалите се.

Значи трябват ти три вида продукти за миене : една хидратираща, една протеинова и една балансирана серия.
Трябват ти и финиши.
Имайки също изсветлена и късаща се на ниво 9-10 и изгорена опитах всичко и веднага ти изписвам рутина, като не е нужно шампоан и маска да са от една серия, затова комбинирам изпитани любимци

1. Хидратираща серия:
Шампоан Joico Moisture surge + маска Morrocanoil hydrate с кафява капачка;
Или шампоан и балсам Philip Kingsley moisture extreme, те имат и малки разфасовки в златна рибка магазина (като напишеш в гугъл продукта и цена излизат сайтове където ги има, тъй като цените варират не оставям линкове но специално кингслсъм виждала само в златна рибката)
2. Протеинова серия
Шампоан Терапист, маска Терапист
Или шампоан Redken extreme и балсам Sebastian penetraitt/ маска Kerastase architecte (от нотино.бг ги има вс и на добри цени)
Балансирана серия:
Genesis на керастаз

Като допълнителна грижа може да ползваш:

Нощният серум на керастаз/ този за блондинки (от нотино.бг)

Термозащита дори да не изправяш то си е като балсам без отмиване само и единствено Нектар термик на керастаз

Олио joico k-pak color
Олио Sebastian Professional
Спрей Moroccanoil color complete

# 365
  • софия
  • Мнения: 505
Мамчета прочетох назад мнения ,но сред толкова продукти не се ориентирам кое да взема. Дайте съвет каква серия -шампоан, балсам ,маска и каквото трябва друго и на коя марка да взема за хидратиране и то дълбоко .Косата ми е доста зле след години руси кичури. Краищата се завързват дори и след фризьор и подстригване. Нямам преса за терапия поне за сега. Може би ще имам нужда да закупя и такава ,но за сега да започна от някъде. Благодаря предварително на отзовалите се.

Значи трябват ти три вида продукти за миене : една хидратираща, една протеинова и една балансирана серия.
Трябват ти и финиши.
Имайки също изсветлена и късаща се на ниво 9-10 и изгорена опитах всичко и веднага ти изписвам рутина, като не е нужно шампоан и маска да са от една серия, затова комбинирам изпитани любимци

1. Хидратираща серия:
Шампоан Joico Moisture surge + маска Morrocanoil hydrate с кафява капачка;
Или шампоан и балсам Philip Kingsley moisture extreme, те имат и малки разфасовки в златна рибка магазина (като напишеш в гугъл продукта и цена излизат сайтове където ги има, тъй като цените варират не оставям линкове но специално кингслсъм виждала само в златна рибката)
2. Протеинова серия
Шампоан Терапист, маска Терапист
Или шампоан Redken extreme и балсам Sebastian penetraitt/ маска Kerastase architecte (от нотино.бг ги има вс и на добри цени)
Балансирана серия:
Genesis на керастаз

Като допълнителна грижа може да ползваш:

Нощният серум на керастаз/ този за блондинки (от нотино.бг)

Термозащита дори да не изправяш то си е като балсам без отмиване само и единствено Нектар термик на керастаз

Олио joico k-pak color
Олио Sebastian Professional
Спрей Moroccanoil color complete
Благодаря Flowers Hibiscus

# 366
  • Пловдив
  • Мнения: 5 936
От къде купувате ЯЧРМ?В Зоя няма.
Последно поръчах от Iherb. Преди имаше и в Амазон, скоро не съм гледала там.

# 367
  • Мнения: 10
От къде купувате ЯЧРМ?В Зоя няма.

Здравейте! Аз от там съм го купувала http://www.beautyhairbg.com/site/product/323

# 368
  • Мнения: 188
Здравейте, бихте ли ми препоръчали хубав протеинов шампоан и хубав хидратиращ такъв?

# 369
  • Мнения: 1 212
Ново от Макадамия:
https://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/concentrated-o … mc_eid=b8dd1a9156

Чудя му се много, но май предпочитам да инвестирам в OWAY NURTURING DROPS, гледам, че тук са намалени:
https://sicosmetics.bg/bg/product/959/rekonstruirasht-serum-za-s … turing-drops-50ml
Те ли бяха много харесвани тук? Против цъфтящи краища?

# 370
  • Мнения: 2 963
Ново от Макадамия:
https://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/concentrated-o … mc_eid=b8dd1a9156

Чудя му се много, но май предпочитам да инвестирам в OWAY NURTURING DROPS, гледам, че тук са намалени:
https://sicosmetics.bg/bg/product/959/rekonstruirasht-serum-za-s … turing-drops-50ml
Те ли бяха много харесвани тук? Против цъфтящи краища?
Тези капки / серум /  ги използвам повече от пет години и са без заместител на пазара ....

# 371
  • Мнения: 4 014
По назад в темата съм публикувала код за 15% отстъпка за Арлен, който важи до 8-ми Март. С него капките излизат 45 и нещо. По изгодно е от сайта който публикувате.
Върнете се назад и го вижте.

# 372
  • София
  • Мнения: 1 744
Поръчах капките от Арлен, макар да имам много финиши/олиа. Нямам търпение

# 373
  • Мнения: 2 963
Не си направила грешка-серума изглежда доста мазен, но косата направо го изпива и е супер лъскава и лека - не утежнява по никакъв начин нито тънките, нито дебелите коси.Използвала съм поне 10 бутилчета .
Поръчах сега този шампоан
Шампоан за възстановяване на фоликулите NAPURA S|00 Stamigen 200 мл - някой ползвал ли го е и има ли видим ефект от него?

# 374
  • Мнения: 314
Аз не бях доволна от тези drops, пресушаваха ми дължините. Никаква мекота не ми докарваха. И отделно, ужасно ми утежняваха тънката косица. Нанасях минииатюрно количество и все тая. Пробвах ги след всякакви продукти и не и не. За цъфтежа също не ми помогнаха грам.   Накрая заминаха в размените. Sad

Общи условия

Активация на акаунт