хъркат ли ви мъжете- как се справяте?

  • 2 781
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да има меко небце.........или много пие.......а това със спирането на дишането се нарича сънна апнея и е доста опасно......

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
Това с тапите и на мен ми хареса Joy-моя също хърка ,ама само като легне по гръб-и ако го чуя -сръгвам го да се завърти и готово
Ама за тапите съм съгласна- ще го пробвам ама заради детето- че като се върти цяла нощ аз все се услушвам- а той така си спи- само се върти ли,върти ooooh! Laughing

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1990&sectio … 21&id=0001601

# 18
  • Мнения: 242
Хърка само като пийне повече. И почвам да ръгам и да ритам - спира за 2-3 минути и пак.
УЖАС. Добре че се случва рядко.
Но аз понеже се будя и от най малкия шум профилактично си спя с памуци в ушите.  Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 840
Мъжът ми за щастие не хърка, но баща ми много хърка, а пък майка ми страда от безсъние открай време и в този смисъл са страшна комбинация. Веднъж тя каза: "Леле, ако аз хъркам така, сутринта сигурно ще си намеря сливиците на възглавницата". Но няма спасение.

# 20
  • Мнения: 1 116
Ще пробвам още тази вечер!
 rotfImbo Утре обаче, ако съм посинена  box ще предписваш лекарства за облекчаване на симптомите.  fight
Обещаваш?! Laughing

Обещавам, ама ако е така по -добре да спиш с каска 

smile3538

# 21
  • Мнения: 966
много рядко хърка,ама ако съм бъдна го сбутам малко и той спира веднага Wink

# 22
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Моят е по-зле и от дъскорезница.Не помага ни бутане,ни ръгане,ни нищо.Кажете на какъв лекар да го заведа че става по-зле.Чак малкия се буди и му казва да спре Joy

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Малееееееее,ужас!Ако наистина някой знае рецепта да спре,моля помогнете!Аз за сега не се справям.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 992
ами моя свали 30 килограма и спря да хърка...

# 25
  • Русе
  • Мнения: 101
И ние сме със същия проблем.
Той отиде на лекар, прегледаха му носа и казаха, че има някакво изкривяване, от което се получава хъркането. И не само е досадно за околните, но е опасно и за него, защото се получават паузи при дишането и това влияе зле на сърцето. Проблема можел да се отстрани оперативно, операцията е лека и рутинна. Сега остава да го убедя да се подложи.
Така че съветът ми е да отиде на лекар, за да установи причината.
Това дословно каза лекаря и на моя мъж,който категорично заяви,че няма да го направи.От една година той спи в другата стая,а аз спя с детето и въпреки това го чувам как хърка.И той ползва някакви мазила,но полза-никаква.Ходихме при лекар за уши,нос,гърло.А иначе моя мъж не е дебел,не пие,но пуши по повече.А аз се чудя как да го накарам поне да намали цигарите.

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 08:42 от Kris_ko

# 26
  • София
  • Мнения: 2 105
хърка и то доста често, заболяват ме лактите да го бутам , за да спре

няколко пъти се събуждам от ужасни кошмари, защото се оказва, че той си е заврял главата до мен и хърка  #Cussing out

незнам как да се преборя с това, няма ли някви хапчета  newsm78

# 27
  • Мнения: 888
Моят мъж хърка, но само когато е пил  Grinning, и като го събудя и се обърне настрани спира  Joy

Общи условия

Активация на акаунт