Изневяра или пък не?!

  • 5 494
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 56
Не правим всеки ден по 5 пъти дневно секс а когато почиваме и не се случва всяка събота или неделя от седмицата но и това го има честно казано за мен това не е проблем освен когато искам само да спя и нищо друго аз харесвам секса с мъжа си и обичам да го задоволявам но не и когато ми прекъсва съня  🙂
Казвам не а той отговоря така ми аз като дойда то ще ти се услади еми да ама не добре че поне работя на 8 часа иначе до сега сигурно щях да съм умряла....
Той работи по 12 но почти цял ден на стол така че лесно му е на него 🙂 аз работя с хора и постоянно съм напред назад просто обича да право секс в големи дози вероятно не ви се струва много нормално но всеки има начин на живот
Вече знам че не ми изневерява седнахме поговорихме като зрели хора и се разбрахме обеща че когато кажа не ще е не и няма да ме тормози по този начин има промяна за сега но все пак е минал само ден от разговора така че ще видим понатам 🙂 опитваме да заздравим връзката си повече за да няма подобни съмнения и обеща че няма да ходи у майка си така спонтанно или без мен и тн
Ще ви държа в течение ако не се промени ще се разделим все пак аз самата съм по важно от всичко друго а той ако ме обича ще се поправи 😇
Да, направо го виждам как ще си намери някоя друга дето да му задоволява щенията многократно всеки ден. Такива под път и над път. Нека да опита.

След това какво стана с вас? Извинявам се че питам просто ми е интересно а и да си имам едно на ум 🙂 провеждахте ли разговор за това опита ли да се промени очевидно че не сте заедно но защо 🙂 Ако не желаете да отговаряте не го правете и се извинявам ако съм ви обидила🙂

# 46
  • Мнения: 21 617
Е хубаво, поне е склонен да разговаря и да положи усилия и ти да се чувстваш добре.
В такъв случай изглежда, че нещата при теб ще се наредят. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 56
Е хубаво, поне е склонен да разговаря и да положи усилия и ти да се чувстваш добре.
В такъв случай изглежда, че нещата при теб ще се наредят. Simple Smile
Ами дано наистина силно се надявам да се оправят😇

# 48
  • Мнения: 2 928
Трудно разбрах историята 😁 Тоест правите секс в обедната и той казва “Айде сега ти отгоре”, или нещо там друго, ти обаче искаш да си останеш в поза морска звезда. И той вдига гащите и отива при майка си?
Егати драмите...

Много безотговорен човек. Вместо да се върне на работа, отива при майка си.

Оххх смях се от сърце! Отдавна някой не ми беше повдигал така настроението...Благодаря! Joy
Извинявам се след като прочетох историята докрай! Не съм искала да обидя никого. Просто намерих коментара за смешен. Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 фев 2021, 22:59 от Ravenna

# 49
  • Мнения: 56
Трудно разбрах историята 😁 Тоест правите секс в обедната и той казва “Айде сега ти отгоре”, или нещо там друго, ти обаче искаш да си останеш в поза морска звезда. И той вдига гащите и отива при майка си?
Егати драмите...

Много безотговорен човек. Вместо да се върне на работа, отива при майка си.

Оххх смях се от сърце! Отдавна някой не ми беше повдигал така настроението...Благодаря! Joy
Извинявам се след като прочетох историята докрай! Не съм искала да обидя никого. Просто намерих коментара за смешен. Simple Smile

Всъщност да 😂😂 Мен най ме развесели този "Много безотговорен човек. Вместо да се върне на работа, отива при майка си." 😂🙂

# 50
  • Мнения: 261
Ако още не изневерява / т.е ти не искаш да го задоволиш / то е скоро да го направи с друга , елементарно мислиш че мъжете може да си искат само когато и на жените им се иска > един път , втори и накрая -?/ ама защо отиде при друга . А и говорили - ти какво очакваш да ти кажи -че е с друга ли .Чета че ти си изневерила - хвана те или сама си призна . После питай в сайта да ти отговорят

# 51
  • София
  • Мнения: 24 839
Бате, ти пък защо си мислиш, че жените търсят нерези, а не човешки същества, които да знаят кога и какво да правят?
Май, не си прочел първия и после, пояснителните постове, или не можеш да ги осмислиш?

# 52
  • Мнения: 261
Бате, ти пък защо си мислиш, че жените търсят нерези, а не човешки същества, които да знаят кога и какво да правят?
Май, не си прочел първия и после, пояснителните постове, или не можеш да ги осмислиш?


ооо ИЗВИНЯВАМ СЕ  ИЗВИНЯВАМ СЕ !!!!!!! не не съм казал че всички жени търсят нерези - идеята ми бе че  авторката мисли че когато тя не иска той трябва " да стои да чака ' да и дойде мерака - и той като се дръпне - на той сега изневерява или не ?? та още един път се ИЗВИНЯВАМ

# 53
  • София
  • Мнения: 24 839


ооо ИЗВИНЯВАМ СЕ  ИЗВИНЯВАМ СЕ !!!!!!! не не съм казал че всички жени търсят нерези - идеята ми бе че  авторката мисли че когато тя не иска той трябва " да стои да чака ' да и дойде мерака - и той като се дръпне - на той сега изневерява или не ?? та още един път се ИЗВИНЯВАМ

Идеята ти е несъстоятелна, защото не си прочел поне 2 поста от авторката.

# 54
  • Мнения: 2 928
Авторката е изморена и е разбираемо, защо няма желание.
Аз бих работила в посока да си сменя работата. Когато и двамата работят дневна смяна ще е в пъти по-лесно.
И е съвсем естествено да се съмнява. Явно държи на човека до себе си и не иска да го загуби.
Само че не всички са свръх-човеци. Simple Smile

# 55
  • Мнения: 56
Включвам се отново в темата само за да кажа че от последния ни разговор нещата коренно се промениха вероятно си е отворил очите видял е на къде отиват нещата... Вече работим заедно след това сме вкъщи отново заедно искам да кажа че сам не е ходил никъде от доста време насам вече така че ме съмнява да има някоя дори и за единия секс да е немисля че има такава която ще го чака толкова време да  се накани  да се видят 🙂🙂 За сега нещата вървят добре пък ще видим за напред 😊 ( това го пиша само заради "батката") дано някой ден си промениш мисленето в по добра насока😊 А на вас момичето благодаря за мненията и по добре не се опитвайте да му обяснявате просто е безсмислено с това държание от негова страна не мисля че ще възприеме нещо по различно от собственото си мнение 😂🙂

Общи условия

Активация на акаунт