Пазаруване от HМ, тема 49

  • 42 239
  • 749
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 774
Xs, отзад е с три копчета , които трябва да се откопчаят при обличане, на ръкавите не е нужно.

# 676
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Безплатното връщане имам спомен, че беш едо 31 януари.

# 677
  • Радомир
  • Мнения: 627
Здравейте, за първи път ми се случва нещо от поръчките ми да ми е голямо и да не е това, което съм очаквала. Направих по-голяма поръчка и дойде в голям кашон и въпросът ми е кигато връщам 2-3 артикула нужно ли е да са в кашона, в кокто са били доставени? Питам за едни маратонки защото бяха в найлонче, и после в големия кашон. А сега за 3 артикула да нося големия кашон...ами не знам.
И когато връщам попълвам листа за връщане и нося в еконт нали така?

Ако пазиш пликове от други поръчки върни в тях. Аз така правя, хичне ми се мъкнат кашони.
Да споделя вчера ходих в Ринг мол, пълна скръб в магазина,няма почти нищо от новите зареждания. Едва намерих нещо да взема да не ми пропадат всички ваучери за върнат текстил. Бях решила каквото ми остане да подаря на някой клиент ма нямаше жив човек, трима служители на двата етажа, и те нямаше какво да правят само вървят след теб и сгъват, отщя ми се да пробвам, да гледам. Такова чудо не бях виждала

# 678
  • София
  • Мнения: 19 445
Извинявам се, че не е по темата. Коя е кралската тема? Може ли линк?
Тази е последната, иначе са много https://www.bg-mamma.com/?topic=1308589
Да споделя вчера ходих в Ринг мол, пълна скръб в магазина,няма почти нищо от новите зареждания. Едва намерих нещо да взема да не ми пропадат всички ваучери за върнат текстил.
Ооо, този магазин е само за мен. Преди коронавируса почти не ходех в реалните НМ точно заради навалиците и опашките пред пробните.

# 679
  • Мнения: 170
Момичета, -20% на рокли и поли. Сега отворих мобилното и ми излезе:

Последна редакция: вт, 16 мар 2021, 15:25 от Lubena

# 680
  • София
  • Мнения: 19 445
Като гледам навън, само за роклета и полички си мисля...

# 681
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
като гледам навън, викам да изкарваме елхите Sweat Smile

# 682
  • Мнения: 10 758
Аз със сетни сили се удържах от това намаление, но толкова рокли имам, че... Flushed
Иначе поръчах детско за синковеца Simple Smile

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Аз па искам да си купя, ама моделите им са едни....нещо не са за мен.

# 684
  • Мнения: 2 269
Чакам код дето хваща детско. Всеки ден пускат страхотни летни  красоти за малките момченца.

# 685
  • София
  • Мнения: 23 156
Аз трябва да купувам роклята на красавицата и звяра за рождения ден, ама не било рокля това, а маскареден костюм... 🙄 Та дано се появи код този месец.

# 686
  • Мнения: 69 283
Носете стари дрехи в магазина - 15%.
Дългуч..още 10. По-добър няма да ви дадат Grinning

# 687
  • Мнения: 10 758
Носете стари дрехи в магазина - 15%.
Дългуч..още 10. По-добър няма да ви дадат Grinning

Аз точно така направих Simple Smile

# 688
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Аз трябва да взимам кецове на децата и по-тънки якета. Няма как да върна дрехи, нямаме НМ, та ще ползвам само дългуча.  Но първо трябва да харесаме нещо.

# 689
  • Мнения: 10 758
Аз този елек поръчах - https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0966565001.html
Излезе ми 30,59 лв крайна цена.

Тройка къси панталонки и тези плувни шорти - https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0923693008.html

Иначе много хубаво пролетно яке му взех от Пепко, Ло Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт