Пазаруване от HМ, тема 49

  • 42 184
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 773
Утре мисля да мина през Пепко. Миналата седмица бях. За 10 годишната нищо няма. Скръб е.

# 691
  • Мнения: 2 256
Носете стари дрехи в магазина - 15%.
Дългуч..още 10. По-добър няма да ви дадат Grinning
Много ми е далеч магазина на НМ. Не съм шофьор, трябва да сменя 2 автобуса до там, а ако хвана такси се обезсмисля отстъпката от талона.
От време на време само дългуч ползвам. 😀

# 692
  • Мнения: 54 725
Лоли, като ходиш на спа, мятай ги по път в Пловдив Simple Smile

# 693
  • Радомир
  • Мнения: 627
Пуснах аз една пола, да не изпусна офертата, рокли също  бях  сложила в количката, но последните новини за ново затваряне нещо ми подействаха 😏 и ги  изтрих
Дебна да заредят тази чанта, много я снимат в инстаграм, но или съм я изпуснала и се е изчерпала, или въобще няма да стигне до Бг

Вие виждали ли сте я в сайта?

# 694
  • Мнения: 63
Пуснах аз една пола, да не изпусна офертата, рокли също  бях  сложила в количката, но последните новини за ново затваряне нещо ми подействаха 😏 и ги  изтрих
Дебна да заредят тази чанта, много я снимат в инстаграм, но или съм я изпуснала и се е изчерпала, или въобще няма да стигне до Бг

Вие виждали ли сте я в сайта?

Има и голямата и малката в Мега Мол, Сердика, и в Парадайс мисля я видях ( но за последния ще излъжа). На Витошка в магазина също я имаше. Това ако сте от София. Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 мар 2021, 01:08 от disturbia__

# 695
  • Мнения: 9 155
Тази чанта я имаше на сайта  и дори се коментираше тук. В малкия размер беше пусната мисля.
Видях я в Мол България или на Витошка не помня вече, но в по-големия вариант на чантата. Ми..не беше нещо поне за мен ...
Да напиша за сивото чанте, че ми стана любимо. Много добре стои, много удобно, свикнах му и изобщо съм очарована, а в началото го гледах странно. Тази малкия размер май е горе-долу като сивото ми или по-малка, но някак си е от плат, ще се цапа, бе...пък и няма поне някакъв мижав цип нещо да сложиш поне... Иначе е удобно за на една страна през врата да се носи , не може да се бръкне много щото ръката ти е просто все пред нея или тя е пред теб ...но някак ... не знам.. на мен и дръжката не ми харесва, може би не съм имала такива чанти и ми е странно. Но ..вижте в магазините в моловете, може да са я пуснали и в други и да си прецените.

# 696
  • Мнения: 69 133
Да. Коментирахме я тази чанта в този принт.

# 697
  • Варна
  • Мнения: 25 294
Тази чанта не беше ли на всичко отгоре отворена, т.е. няма цип, няма нищо или се бъркам с някоя друга?

# 698
  • Мнения: 69 133
Бъркаш се. Тази я бръмчахме преди онази без ципа..Grinning

# 699
  • Варна
  • Мнения: 25 294
Аз си мисля, че и тази беше без цип, помня, че и друга коментирахме наскоро, но и за тази ми се върти... Не съм сигурна де.

# 700
  • Някъде там
  • Мнения: 4 859
Не изчака код.
Очаквам тези за малката ми дъщеря

# 701
  • Мнения: 69 133
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0964640001.html

Изчерпана.
Надолу се вижда че има и дълга дръжка.

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 40 872
Имам много талони, които няма как да изхарча в реала...онзи ден ходих, ми освен клин пак да си купя няма ни дънки, ни нищо...

# 703
  • Радомир
  • Мнения: 627
Изпуснала съм я значи. Интересно ми беше да я видя. До петък май няма да посетя мол, а после ако затворят, но благодаря за информацията. В Мега мол съм забелязала, че е доста зареден магазина. За лятото обичам малки чанти. Голямата съм я мяркала в сайта, но тази не. Благодаря Тет за линка, ще я следя макар да няма много надежда

# 704
  • Мнения: 2 317
Ако затворят пак Моловете, ще пуснат безплатна доставка в онлайн магазина и разни намаления, както беше предишните два пъти.
Доста детски неща ми отлежават в любими. Чакам по- сериозно намаление там. Миналата година имаше минус 20 % на всичко детско за 1-ви юни.

Получих спортния клин. https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0924707002.html. Страхотен е, леко умален ми се струва. Пасва си перфектно с якето https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0805000013.html и със спортната тениска в същия цвят, която не намирам в сайта, явно е изчерпана. Стана ми цял спортен комплект.
Гледам и  тази шапка за капак https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0933729004.html. Виждам я сиво- лилава като клина. Пише сиво- зелена. Вие виждате ли зелено в нея?

Искрица, страхотни кецове, отивам да ги търся.

Общи условия

Активация на акаунт