Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 60 206
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 356
Някъде бях чела из темите,че някой е спал със серума.Има ли пробвали,люти ли на очите?
По осми март има ли намаления в Лили и ДМ?

# 76
  • Сливен
  • Мнения: 4 071
Аз спя с този серум,нямам проблем

# 77
  • Мнения: 2 854
Аз също, и лесно се сваля.

# 78
  • Мнения: 9 488
Инфлуенснахме и мен и днес се сдобих с този серум 😁
От Лили го взех за 6 и нещо, после го видях в ДМ беше 7 и нещо.

# 79
  • Мнения: 16
Здравейте, имате ли отзиви за този околоочен крем?

# 80
  • Мнения: 4 627
+1 за този серум. Прави обем на миглите буквално ги удвоява. Боядисва ги бели, но след спирала нищо не личи.

# 81
  • Мнения: 256
И аз ще ходя за този серум за мигли, щом толкова е хвален😄
По рано бях писала за лющещ се и сърбящ скалп...в момента както скалпа, така и косата са ми ужасно сухи(боядисана коса), имате ли някаква идея какво да взема, не знам и какъв шампоан..имам чувство, че всички, които взема изсушават допълнително?

# 82
  • Мнения: 4 106
И аз ще ходя за този серум. Чак нямам търпение да излезна 🙈
Очаквам миглите ми да станат поне до челото от него 😂

# 83
  • Мнения: 532
И аз ще ходя за този серум за мигли, щом толкова е хвален😄
По рано бях писала за лющещ се и сърбящ скалп...в момента както скалпа, така и косата са ми ужасно сухи(боядисана коса), имате ли някаква идея какво да взема, не знам и какъв шампоан..имам чувство, че всички, които взема изсушават допълнително?
Аз когато имах проблем отидох до аптеката и споделих с жената.Но моята коса не е боядисана.Може там да те посъветват.

# 84
  • Мнения: 2 622
И аз ще ходя за този серум за мигли, щом толкова е хвален😄
По рано бях писала за лющещ се и сърбящ скалп...в момента както скалпа, така и косата са ми ужасно сухи(боядисана коса), имате ли някаква идея какво да взема, не знам и какъв шампоан..имам чувство, че всички, които взема изсушават допълнително?
Дерматолог за начало? Ако си наясно с проблема и не е някоя шитня като себореен дерматит, безсулфатен шампоан (сулфатите може да те дразнят) от типа на Нахткерцен  може да помогне, той поне е в по-"бюджетната" категория. Балеа (ДМ) имаха мисля шампоан за чувствителен скалп. От аптеката съм доволна от Кетозал.
Иначе за косата олиото на Шаума е спрягано за хубаво (имам го, но не съм стигнала до него), но само за дължините. С моята суха и къдрава коса, само с олио не мога да мина, задължително ми трябва и продукт без отмиване.

# 85
  • Мнения: 1 359
Беолоджи на Шварцкопф май също е безсулфатен. Някъде бях чела суперлативи за изчистения му състав. Нямам опит с подобен проблем и не съм го ползвала, но ако притеснението е в съставка на шампоан, предлагам да започнеш с някой детски яйчен примерно. (Жълтъкът е естествена мазнина). Също така, не вземай за суха коса, вземай шампоан за нормална коса или хидратиращ. Всичко друго по- специфично предполага съдържание на още и още химия.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Реших да потърся повече информация за този серум за мигли на Eveline - в няколко ревюта, които отворих, не се споделяше някакъв ефект относно сгъстяване и удължаване на миглите, бил добър за основа, но аз търся друг ефект и не искам да имам по няколко продукта върху миглите си, видях и състава, не разбирам много, но има 5 парабена и парафин в началото, та реших да се въздържа от покупка.    

# 87
  • Мнения: X
Момичета, много внимвайте с какво нанасяте на миглите си. Някои серуми, променят цвета на окото при продължително ползване. За справка гугъл и в ютуб има доста видеа по темата.(не искам да слагам линкове тук)

# 88
  • София
  • Мнения: 405
Здравейте, имате ли отзиви за този околоочен крем?


Ползвала съм го. Нямам чувствителни очи, но от тоя се скъсваха да сълзят. Оставих го за вечер, ами пак ми пречеше самото дразнене и постоянната необходимост от бърсане на сълзи, защото дразнеше и при затворени очи. Накрая отиде на петите. Консистенцията е мн лека, според мен само хидратира, подходящ е за лятото и за млада кожа, която все още не изисква мн грижа.

# 89
  • Мнения: 1 359
Момичета, много внимвайте с какво нанасяте на миглите си. Някои серуми, променят цвета на окото при продължително ползване. За справка гугъл и в ютуб има доста видеа по темата.(не искам да слагам линкове тук)
Ако е удобно, бих искала да те помоля за допълнително инфо, на лични за да не разводняваме темата. Почти бях сигурна, че има нещо, което променя цвета, при мен особено очевадно. Никой не ми вярваше, а ето, че наистина бих могла да намеря обяснение най- после. Благодаря ти!

Общи условия

Активация на акаунт