Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 59 963
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 950
Не смятам за изненадващо да се усеща по-гладко лицето дори след първата употреба. Самия продукт оставя невидим филм по кожата отгоре и създава тази илюзия /ефект при докосване. Случвало ми се е, с други продукти. Конкретния не съм ползвала. За пример лично мой мога да дам гела на гарниер с алое.

# 676
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 473
Илюзия, правилно си го определила. Аз също вечно смятам, че от първото намазване ефектът е видим, ама си е само мое усещане определено. Още повече от нисък клас козметика.

# 677
  • Мнения: 578
Може би не се изразих правилно. Остава някакъв филм по лицето, и понеже моята кожа е проблемна и на допир е по-гладичка. Усещах я  хидратирана 30тина минути обаче

# 678
  • Пеликания
  • Мнения: 2 492
Гледам в новата брошура на ДМ нов слънцезащитен крем на Нивея. Някой ползвал ли го е?

# 679
  • Мнения: 1 382
Гледам в новата брошура на ДМ нов слънцезащитен крем на Нивея. Някой ползвал ли го е?

Оххх, гледах някоя влогърка много го хвалеше, ама коя беше..

# 680
  • Мнения: 1 359
Попитах за парфюма на Avon, разгеле Grinning Моят е La vie est belle, този на Avon e Little black dress. Нека пак да кажа, че (според моите възприятия) ароматите се препокриваха почти напълно няколко часа след нанасяне. Няма наблюдение какъв е основният аромат обаче.

# 681
  • Мнения: X
Момичета взех си ето тези капсули
Не знам обаче са доста парфюмирани но с гаден парфюм и при мен не попиваше сякаш  накрая ги изхабих на ръката 😀 ще пробвам тези с витамин ц

# 682
  • Мнения: 6 008
И на мен ми беше интересна новата минерална слънцезащита на Нивея, но за съжаление виждам, че съдържа изопропил палмитат, който е комедогенна съставка. Същата тази съставка я има и в слънцезащитния против омазняване Anti Glanz. Хората с проблемна кожа да са внимателни.

# 683
  • Пловдив
  • Мнения: 13 529
Капсулите витамин Ц си слагам малко на пръста и така нанасям, една капсулка ми стига за цялото лице, не нанасям върху шията.

# 684
  • Мнения: 578
Благодаря, явно аз съм непохватна. Четох до преди малко как една мацка и шията успява да намаже.
Не смятам, че на тази цена ще има уау ефект, но мисля, че може поне малко да освежи кожата.

И още едно питане  днес, заедно с тези ампулки си взех и това кремче. Да пробвам  "по-чист '' продукт. Но сега, като че ли се колебая. Не съм чела ревюта. Дали някоя от вас го е ползвала?

Пс аромата изобщо не ми харесва

# 685
  • Мнения: 9 486
Тези сините капсулки не съм ги ползвала, но тези с вит Ц на мен дори са ми много като количество. Мажа и лицето, и шията обилно, за да я оползотворя.

Последна редакция: пт, 16 апр 2021, 09:46 от Вαнuлuя

# 686
  • Мнения: 2 841
На мен една капсула ми е за два пъти, тази консистенция изобщо не я понасам да ми е наслоена по лицето, съхранявато после е трудно. Grinning

# 687
  • Мнения: 578
😃😃 Малко идиотски се чувствам. Как успявяте? На мен за някои места от челото дори не успя да ми стигне.

# 688
  • Мнения: 2 841
Yo, аз слагам много малко, дори не съм сигурна дали е достатъчно, но иначе няма попиване.

# 689
  • Мнения: 1 148
Искам да опитам някакъв тониращ крем, да не е много покривен. Някакви предложения? Кожата ми е суха. Преди няколко дни без да тествам си купих ВВ крем на Миша, за който само хвалби прочетох. Пълен провал, все едно се бях наръсила с брашно, а си представях, че ще съм много хидратирана. Е, колежката му се зарадва.

Общи условия

Активация на акаунт