Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 64

  • 60 196
  • 726
  •   2
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 22 998
Котка в кашон, от къде закупи лентичките?
Малко ме е страх с лентичка, че ставам на сини петна, но бих пробвала

Последна редакция: нд, 11 апр 2021, 17:59 от Amiamo

# 661
  • Мнения: 1 355
Амиамо, от местна дрогерия, но съм ги виждала и в Метро 🤔

# 662
  • Мнения: 15 356
Аз имам един мижав мъх,но с едни лентички се бях разранила.Мустак имали само страстните жени,да знаете .

# 663
  • Мнения: 1 415
Аз съм доволна от тази мицеларна вода


Взех си от дм сух шампоан на балеа 6в 1 и останах очарована от резултата. Моята коса иначе е мазна на 2рия ден още, но сега пък се зачудих дали е подходящ за честа употреба и дали косата ми няма да спре да расте от него?

П.п Взех и тази маска на балеа, някой с отзиви , още не съм я пробвала?


Ползвам сух шампоан на Балеа за руса коса веднъж седмично и също съм много доволна, не забелязвам някакъв негативен ефект.
От маската също съм много доволна, от всички, които съм пробвала тази ми е най.

# 664
  • Мнения: 2 073
На Балеа има ли хубав шампоан за мазна коса?

# 665
  • Мнения: 2 854
Джуд, Balea professional kopfhaut balance и balea ultra sensitive shampoo.

# 666
  • Мнения: 811
Момичета,  с моята бързо омазняваща се и падаща коса,  поръчах тези шампоани и от утре започва тестването.


П.п повечето дрогерийни марки не ги ползвам, защото не ми я измиват добре. Единствено Здраве и Tresemme.

# 667
  • Мнения: 1 384
Аз имам един мижав мъх,но с едни лентички се бях разранила.Мустак имали само страстните жени,да знаете .
Значи аз съм много страстна 😀 Особено от както съм бременна, станах на маймуна 🙈

# 668
  • Мнения: 1 493
[
Скрит текст:
quote author=infinity7 link=topic=1301956.msg42671324#msg42671324 date=1618302337]
Момичета,  с моята бързо омазняваща се и падаща коса,  поръчах тези шампоани и от утре започва тестването.


П.п повечето дрогерийни марки не ги ползвам, защото не ми я измиват добре. Единствено Здраве и Tresemme.
[/quote]
Ще кажеш дали са хубави. Аз ти препръчвам тези на Кадифе - два вида са. И от двата съм много доволна, косата се омазнява доста по-бавно, реше се лесно и е лъскава. Едната опаковка е 25 лв., стига ми за 3-4 месеца.

# 669
  • Мнения: 103
И аз ще ходя за този серум за мигли, щом толкова е хвален😄
По рано бях писала за лющещ се и сърбящ скалп...в момента както скалпа, така и косата са ми ужасно сухи(боядисана коса), имате ли някаква идея какво да взема, не знам и какъв шампоан..имам чувство, че всички, които взема изсушават допълнително?
взимай си хидратиращ шампоан

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 968
Сподели коя е маската на Апивита 🙂
Синята с морска лавандула.



Наистина е страхотна маската и при мен ефектът е точно
такъв, както си го описала.

# 671
  • Мнения: 581
Момичета взех си ето тези капсули
И същите, но с витамин ц. На  мен едва ми стигна за лицето, като не успях да покрия добре челото с една ампулка, камо ли и шията.  Нещо аз ли бъркам при нанясянето не знам. Четох добри отзиви за тях и реших да пробвам. Въпроса ми е мога ши върху тях след като изсъхне лицето да си нанеса нощния крем или?

# 672
  • Deutschland
  • Мнения: 5 520
Можеш, да. И на мен едва ми стига една капсула за лицето

# 673
  • Мнения: 581
Мерси, а при вас някакъв ефект има ли, или? Аз започнах днес. И след като попи хубаво единсветеното, което усещам е, че е по-гладка кожата.

# 674
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Чак пък от едно намазване такъв светкавичен ефект ...

Общи условия

Активация на акаунт