Модни консултации - 52

  • 52 080
  • 813
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 930
Здравейте. Харесах тези сникърси, но без панделката отзад. https://www.obuvki.bg/snik-rsi-puma-basket-bow-animal-wn-s-36782 … -aged-silver.html
Ако някой случайно ги има да каже,  дали може да се махне без да личи?
П.С. Търся бели сникърси до 100 лв.
Ама чудна си е панделката, защо да я махаш? 😀 Като я махнеш, става редовен модел, който Пума имат във всяка колекция. Аз имам такива в розово (леееко по-дебела е май подметката само)

# 61
  • София
  • Мнения: 6 094
Просто си купи базовия модел, без панделката. Има го навсякъде, а и сигурно ще ти излезе по-евтино.

# 62
  • Мнения: 2 768
Никоя не ми е на сърце, че да кажа, че е ТЯ, но за ежедневие ще са удобни. Ще го мисля.
Ако си по-ниска от поне 1,75 см или не си особено широка в раменете имай предвид, че тези рокли ще ти стигнат до глезена. Деколтето на първата може да дойде твърде ниско и постоянно ще наместваш, за да скриеш сутиена... Коланът при толкова свободни рокли прави дори жени с плосък корем да изглеждат сякаш имат шкембенце... При такива модели без него е по-добре, като цяло... Като добавим бухналите ръкави... Освен това, с такава материя винаги ще изглеждаш като току що станала от леглото и излязла навън без да се преоблече, намачкана тук-там...
Това виждам аз като потенциални недостатъци на двете рокли, ако се поръчат без проба на живо.... Понеже искаше да бъдеш разубедена Smirk
Иначе,  на теб биха могли да стоят по-добре, отколкото на снимките. Без да знаем нищо за телосложението ти, може да се изкажем напълно неадекватно Expressionless Ти можеш да прецениш най-добре.
Аз не бих си ги поръчала онлайн по изброените съображения.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 00:00 от Light Beam

# 63
  • Мнения: 7 898
Носят ми се бански, къси панталони и рокли Simple Smile. Тази пролет обаче ще пропусна.

# 64
  • Мнения: 1 325
Тази година ми се носят къси панталонки и рипсени дълги рокли с кецове, само да вляза във форма😁.Вече купих 2 поли-панталони(отдолу са панталонки, отгоре са полички)

# 65
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Просто си купи базовия модел, без панделката. Има го навсякъде, а и сигурно ще ти излезе по-евтино.
Честно казано не знам кое точно е базовия модел, но само това в конкретния сайт го има моя номер https://www.obuvki.bg/snik-rsi-puma-love-wn-s-372104-01-puma-whi … -marshmallow.html
Ако сте го срещали някъде на друго място размер 40.5, моля споделете.
А относно моделът с панделката, не че не го харесвам, но за ежедневно ползване при мен не е подходящ.

# 66
  • Мнения: 6 930
Просто си купи базовия модел, без панделката. Има го навсякъде, а и сигурно ще ти излезе по-евтино.
Честно казано не знам кое точно е базовия модел, но само това в конкретния сайт го има моя номер https://www.obuvki.bg/snik-rsi-puma-love-wn-s-372104-01-puma-whi … -marshmallow.html
Ако сте го срещали някъде на друго място размер 40.5, моля споделете.
А относно моделът с панделката, не че не го харесвам, но за ежедневно ползване при мен не е подходящ.

Същият модел във фешъндейс струва потчи наполовина.  И има номер 40.5 🙃
https://fashiondays.page.link/oe5WLC1FiNh52uCN9

# 67
  • София
  • Мнения: 6 094
Провери във физически магазин, ако имаш наблизо - за спортни стоки, Дайхман, Хюманик и т.н Аз обикновено от Амазон пазарувам обувки.
Има тема за пазаруването на обувки, поразпитай и там.

# 68
  • Мнения: X
Здравейте модни, нареждам се за съвет. Тази рокля с какви обувки я виждате? Материята е изкуствена, пада тежко, по- скоро плътна.

Предварително благодаря!
По темата- носи ми се кожено яке с кецове и дънки, цветни поли и рокли, сандали...много обичам сандали и цветен лак...😀 Бели тениски и ризки...

# 69
  • Мнения: 2 604
Спортни бели, сандали с лек ток с коланче около глеэена(също и эатворени обли сандали с ток и коланче), пъмпс с лек, тънък ток, но последните эависи. С много уговорки и эависи от модела-с балерини.

# 70
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
На мен толкова не ми харесва роклята, че ми е трудно да си я представа с каквито и да е обувки. Може би с лачени оксфордки, за да затвърдят монашеската визия.

# 71
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Благодаря за насоките. Поръчах от About you. Когато дойдат, ще дам отзиви.

# 72
  • Мнения: 2 604
На мен толкова не ми харесва роклята, че ми е трудно да си я представа с каквито и да е обувки. Може би с лачени оксфордки, за да затвърдят монашеската визия.

Според мен такива рокли с леко високи сандали и страхотна фигура са секси. Монашески би ми иэглеждало само в комбинация с иэлишни килограми или ако жената е ниска эа роклята.

# 73
  • Мнения: X
Хаха, монашеска визия...сложих сякаш най- неподходящата снимка...исках да се види изцяло, иначе я имаше на една в полу-разкопчан вариант, далече от монахиня. Ясно, че не на всеки ще хареса, просто питам за варианти. Бели спортни са ми най- странни и неподходящи, но пък съм консерва, може би затова. Имам високи бели конвърс, но някак роклята ми идва по- официална...
Ами аз съм висока, имам си и килца отгоре, но бих казала, че роклята ми стои чудесно.

# 74
  • София
  • Мнения: 38 476
Аз имам черна ленена рокля и я нося с бежови и сламени елементи, за да смегча черната визия. Като се разкопчае горе, навият се ръкавите, сложи се един бежов колан и става! Също и със жълто.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 10:59 от Rockstar

Общи условия

Активация на акаунт