Инвитро в клиника "Селена" - Пловдив, тема №19

  • 49 426
  • 816
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 388
Някой има ли актуална информация какви са цените на IMSI и MACS в Селена?  И дали предлагат метода "Зона селекция" ? 😊

В селена предлагат само икси с имси . Имси е500 ле

# 556
  • Мнения: 223
В сайта им пише,че предлагат и MACS 🙄
Ще питам следващият път

# 557
  • Мнения: 5 072
Миналата година беше ИМСИ - 500лв, а МАКС - 300лв.

# 558
  • Мнения: 173
Здравейте на всички някой правил ли е инсеминация и може ли малко повече информация за самата процедура кой я прави кога се правят изследванията и всичко което ще ми бъде полезно.Благодаря ви предварително

# 559
  • Мнения: 223
Момичета, може ли да ми дадете АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ дали Селена предлага МАКС И ИМСИ оплождане?
Казах на доктора, че искам да си доплатим за ИМСИ, той каза : Добре! ...и след малко : Ние оплождане ИКСИ 🤷🏼‍♀️
Нищо не разбрах! 😅

# 560
  • Мнения: 188
Когато аз правех, преди година, ми бе казано, че всички са ИКСИ. Не доплащах. Беше успешно

# 561
  • Мнения: 11
Момичета, може ли да ми дадете АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ дали Селена предлага МАКС И ИМСИ оплождане?
Казах на доктора, че искам да си доплатим за ИМСИ, той каза : Добре! ...и след малко : Ние оплождане ИКСИ 🤷🏼‍♀️
Нищо не разбрах! 😅

ICSI и MACS имат. Тук са описани подробно техниките, които прилагат:
https://agselena.com/%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE/ … 0%B8%D0%BA%D0%B8/

# 562
  • Мнения: 223
Момичета, може ли да ми дадете АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ дали Селена предлага МАКС И ИМСИ оплождане?
Казах на доктора, че искам да си доплатим за ИМСИ, той каза : Добре! ...и след малко : Ние оплождане ИКСИ 🤷🏼‍♀️
Нищо не разбрах! 😅

ICSI и MACS имат. Тук са описани подробно техниките, които прилагат:
https://agselena.com/%D0%B8%D0%BD%D0%B2%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%BE/ … 0%B8%D0%BA%D0%B8/
ИМСИ също имат Simple Smile , вече се информирах Simple Smile ))))

# 563
  • Мнения: 8
Здравейте! Някой правил ли е ин витро на естествен цикъл? Чакаме одобрение от фонда и вече мисля за това, което предстои. АМХ ми е 0.36, 3бр антрални, на 34г съм. Правих снимка на тръбите - спираловидни и пропускат при високо налягане. Имаме и мъжки фактор. Доктор Ставрев говори за стимулация. По мнение на доктор Станулов, няма да има ефект от такава и препоръчва на естествен цикъл. Може ли някой да сподели мнение, ще съм благодарна

# 564
  • Мнения: 223
Здравейте! Някой правил ли е ин витро на естествен цикъл? Чакаме одобрение от фонда и вече мисля за това, което предстои. АМХ ми е 0.36, 3бр антрални, на 34г съм. Правих снимка на тръбите - спираловидни и пропускат при високо налягане. Имаме и мъжки фактор. Доктор Ставрев говори за стимулация. По мнение на доктор Станулов, няма да има ефект от такава и препоръчва на естествен цикъл. Може ли някой да сподели мнение, ще съм благодарна
Моя позната с подобен АМХ и 2 стимулации имаше по 1 фоликул само, и двата пъти.
Но може да опитате.Всеки реагира различно на стимулацията.

Вие с мъжки фактор ли кандидатствате?
Мисля,че ЦАР имаха условие , при което не финансират при АМХ под 0.5 ,но не съм сигурна.
Ние сме с мъжки фактор, но и на мен ми искаха АМХ при подаването на документите

# 565
  • Мнения: 753
Здравейте! Някой правил ли е ин витро на естествен цикъл? Чакаме одобрение от фонда и вече мисля за това, което предстои. АМХ ми е 0.36, 3бр антрални, на 34г съм. Правих снимка на тръбите - спираловидни и пропускат при високо налягане. Имаме и мъжки фактор. Доктор Ставрев говори за стимулация. По мнение на доктор Станулов, няма да има ефект от такава и препоръчва на естествен цикъл. Може ли някой да сподели мнение, ще съм благодарна
Аз мога да ти отговоря като пациентка на д-р Станулов, с негова помощ вече имам две детенца. Правила съм 5 стимулации, когато започнах Амх ми беше 1.8 на 38 г. От втората стимулация е сина ми. След като родих почнахме за второ отново със стимулация вече на 41 г. и Амх 0.8 , но не се получаваше , имах бластоцисти , но явно не бяха с потенциал. Тогава опитахме естествен цикъл, изкарахме една яйцеклетка и тя стана бластоцисти, но пак не се получи. И се върнах към стимулация, от която е и дъщеря ми на 43 г. Но аз имам доста яйцеклетки, като по- млада 12, а после около 6. И нямаме мъжки фактор.
Сега ще ти кажа аз какво мисля, пробвайте първо със естествен цикъл, ти така или иначе нямаш повече от една яйцеклетка, така няма да натоварвате организма със стимулация, пък може и да се получи, млада си. Ако не стане тогава може да опитате и стимулация, макар че ако всеки цикъл е една яйцеклетка няма смисъл, пък може да хванете месец с повече яйцеклетки.
И така, млада си. Успех.
Надявам се да съм била полезна.

# 566
  • Мнения: 8
Благодаря много! Heart

# 567
  • Мнения: 223
Здравейте! Това ли е ендокриноложката в Селена- Д-р Мария Илиева?

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 17:00 от FloraPasiflora99

# 568
  • Мнения: 196
Здраевейте, момичета. Тъй като лекарката ми не ми отговаря, а сме под напрежение, ще попитам и Вас. С одобрена молба от фонда сме, и ще стартираме, но в на мъжа ми изследванията излезе Ентерекокус фекалис в еякулат. Някой знае ли какво следва, освен лечение, спира ли се процедурата?

# 569
  • Мнения: 5 072
Не би трябвало да се спира. Даже и за лечение не съм сигурна ще изпишат ли.

Общи условия

Активация на акаунт