НОЕМВРИЙСКИ мами - диви! Бебовците - приказно красиви!!!

  • 14 117
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 067
За срещата след лекцията съм ЗА .. така и така ще ходим...

Като бяхме на училището Ма-Ма ни дадоха мостри от Себа Мед бебешка козметика, много ги похвалиха, но са нова марка и не толкова разпространена явно...

До сега не съм виждала по аптеките, но и не съм гледала целенасочено.

# 16
  • Мнения: 2 332
...
Като бяхме на училището Ма-Ма ни дадоха мостри от Себа Мед бебешка козметика, много ги похвалиха, но са нова марка и не толкова разпространена явно...

До сега не съм виждала по аптеките, но и не съм гледала целенасочено.

Има ги, просто не си се интересувала досега  Peace. Относно козметиката - добре е 1-вия месец бебето да не се маже с козметика, а с преварен зехтин - защото - бебешка, бебешка, ама козметика - т.е. си е химия. Така мисля да подходя и сега - въпреки че миналия път и аз като Карил ползвах мас - чиста, естествено - Йоана беше преносена и кожата и се лющеше като на гущерче  Embarassed, само маста я оправи. Сега ще видим как е, иначе за по-нататък и аз съм се ориентирала към Бюбхен или Клоран.

Добре дошли на новите мами!!!   bouquet Леко доизкарване на бременността!

# 17
  • Мнения: 1 328
http://www.bebemarket-bg.com/kontakti.html

В този магазин има матрачета - пенолатекс, български на някаква русенска фирма, дамаска с цип, 140/70 - 89 лв. 120/60 - 85 лв.

# 18
  • Мнения: 36
Здравеите от мен отново. Леле, колко много сте изписали само докато сам спала няколко 4аса:)))
Не мога да смогна да из4ета вси4ко...
Благодаря на benighted, 4е ме просвети как да си смения шрифта.
Сега оба4е ще тръгвам за работа и затова сам кратка.
весел ден на вси4ки бадещи мами  и много усмивки

# 19
  • София
  • Мнения: 2 437
Хайде и аз да се включа. Честита ни нова темичка и само хубави новини в нея.  newsm10

welcomeДобре дошли и на двете нови мами - е-е-е- е има ме си вече и новозеландка след няколкото американки, италианка, французойка... Е те нашенки де ама почужбинчени smile3521 smile3534

За срещата във вторник аз не съм сигурна, защото трябва да ходя до Шейново сутринта за болничен и не знам кога ще свърша там и дали ще имам сили след това да се замъкна до центъра.

Ивиче, Фъстъчка и Горис ад дадат отчет какво иам в магазина в Лозенец;, в който отидоха днес след у-ще.

Мамета бях питала преди време къде сте виждали по-пухкави обиколници на възглавнички и никой не ми отговори. Само Мишенце ми препоръча да си ушия ама май не ми се занимава и предпочитам да си ги видя предварително. Хайде моля споделете тази информация с мен. Аз нямах досега време много да обикалям, а сега предпочитам да отида наготово newsm08

# 20
  • Мнения: 2 673
   SDSM MONI За обиколниците- веднага ти отговарям в Комо на околовръстен път, до технополис и кино Арена..Страшно ми харесаха, на Бертони са май че и като че ли около 40 лв, ама със олекотена завивка...Ама не съм сигурна...за цената и кво включва комплекта..Виж дали има сайт..

# 21
  • София
  • Мнения: 2 437
Карил мерси. Сега ще търся сайт, а в неделя направо смятам да отида.

Сайта им е в процес на разработка.

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 16:52 от sdsm-moni

# 22
  • Мнения: 258
   Здравейте и от мен,да се включа в новата темичка!Моят спален комплект е на Бертони и е с обиколник,като възглавнички.Купих си го от В.Търново,има и двата размера за 1,20м и 1,40м легла.Моят е с големи оранжеви и жълти патенца,защото леглото ми е бяло,а спалнята оранжева.На всички други фирми бяха с тънките обиколници,а аз имам от баткото.Струваше около 40 лв.
   Софи количка хоук-лятна ползвах със сина ми и бях много доволна,още е здрава,в момента се ползва от трето бебе,но основния цвят беше тъмно син,пък и модела остаря/това са 7 години/.Сега незнам каква ще си купя,но мисля да е само лятна и ще е след Коледа.
    Аз очаквам съветите ви относно порт бебе или както и да се нарича това в което ще вземем Беба след изписването ни и ще я придвижим от София до В.Търново.Пишете ми кои са най-удобни за новородени,ако сте виждали нещо конкретно с хубави цветове.
    Още очаквам да ми обясните необходимостта от помпата и дали се използва още в болницата,че дадох 80лв,а пък не съм наясно за какво.
     Чао засега и почивайте повече,за да влезем всички в 9 месец,а пък тогава Ноемврийския дъжд от бебета може да започва!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 437
М-да ще купувам Бертони. Мерси и на теб Ралиар за информацията. Бях се притеснила, че няма да си намеря това, което искам. А какво включва спалният комплект newsm78

# 24
  • Мнения: 167
Привет и от мен! Hug

Току-що изядох един голям буркан с кисели краставички #CrazyЧувала съм за този апетит към киселото,но досега не ми се беше случвало...Вкусно...мога и още Joy

Вени,честит ти племенник!Да ти е жив и здрав! Зная колко си щастлива в момента - и аз си имам един сладък бузанко,когото ужасно много обичам и глезя Heart Eyes

raliar, виж този сайт  http://www.pierro-bg.hit.bg/Glavna.htm - още като го отвориш ,в долния ляв ъгъл има порт бебе,с което да пренесете бебка до дома. Нашият тати днес ни закупи точно такова,защото и аз реших,че ще раждам във Варна, а не в Добрич. И понеже татито ме изостави бременна и нещастна и отиде да гледа мача в Софето, за да изкупи греха си, днес един час е търсил този магазин!И излезе от него с доста покупки Twisted Evil и каталог,от който мога да поръчвам с наложен платеж Wink Скъп мач,наистина...

Мина, момичетата са ти дали списъци,но можеш да отидеш и в магазин Бебчо без такъв - там момичетата ще ти кажат всичко необходимо - много са мили!

Момичета, поглеждали ли сте скоро темичката на октомврийките?! #CrazyБебетата валят като дъжд - такава емоция е да ги шпионирам всеки ден Heart Eyes

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 23:32 от Точка

# 25
  • Мнения: 198
Добре дошли на новите мамчета ! Леко бременеене   bouquet

Връщам се на темата със сутиените, понеже в нашият град се оказа , че няма къде да премериш, трябва да си го поръчаш Confused И се чудя, сега съм 85 C размер , да си поръчам по-голям или и този ще ми е добре.  newsm78 Нали са разтягащи се- за ТРИУМФ става дума?/ за кърмачки/

# 26
  • Мнения: 2 673
   Да, на Триумф са разтягащи се...Но си купи такъв какъвто Мишенце казва..  Ей, аз пак отивам при октомврийките..
Точка колко струва порт-бебето, и какви цветове има..знаеш ли, мъжо ти дали е обърнал фнимаНИе.. #Crazy

# 27
  • Мнения: 36
Виждам,4е някои от вас са доста напреднали с покупките.
Аз още си нямам нищо.  Утре тепърва ще ни докарат бебешките мебели,а скоро,подозирам,4е ще е в неделя, ще имам baby shower. Това го правят в Сащ като оби4аи,уж трябва да е изненада за мен,но аз маи го разкрих. Прави се само с жени,организира се таино от ниакои и аз ще се правя на "уау, каква изненада само:))))
За бебешката козметика тук има на Мустела,но ве4е не сам сигурна дали искам да я ползвам след като няколко мами се оплакаха от обриви.
За коли4ките,бях си харесала на Greco,тук са по 200 $, но нещо не се намират последните седмици в магазините,трябва да потарся по насто4иво.

# 28
  • Мнения: 36
И аз ще надникна при октомврииките, там запо4ва да става интересно,всеки ден по няколко бебета. Аз сам за 4 ноември,но имам вътрешното усещане ,4е ще е по-рани4ко. Леле страх ме е..... Embarassed
срам ме е да си призная,но наистина сам уплашена доста.

# 29
  • Мнения: 1 128
Виждам,4е някои от вас са доста напреднали с покупките.
Аз още си нямам нищо.  Утре тепърва ще ни докарат бебешките мебели,а скоро,подозирам,4е ще е в неделя, ще имам baby shower. Това го правят в Сащ като оби4аи,уж трябва да е изненада за мен,но аз маи го разкрих. Прави се само с жени,организира се таино от ниакои и аз ще се правя на "уау, каква изненада само:))))
За бебешката козметика тук има на Мустела,но ве4е не сам сигурна дали искам да я ползвам след като няколко мами се оплакаха от обриви.
За коли4ките,бях си харесала на Greco,тук са по 200 $, но нещо не се намират последните седмици в магазините,трябва да потарся по насто4иво.
     Аз също се изринах ужасно много от Мустелата.

Общи условия

Активация на акаунт