НОЕМВРИЙСКИ мами - диви! Бебовците - приказно красиви!!!

  • 14 135
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 301
Здравейте мамита, много съм щастлива, днес беше последният ми работен ден, ноо цената беше че за да свърша с всичко изпуснах лекцията по пренатално възпитание Sad
Следващия път непременно вече ще бъда там. Искам да попитам момичетата от Варна - Кога ще е следващата лекция в Окръжна болница?
Цилуфки на новите мамчета и леко бременеене   bouquet

# 46
  • Мнения: 87
Здравейте,мамчета!
И тази тема е страхотна,отговаря си напълно на заглавието!
Добре дошли и от мен на новите мами!  bouquet
Лелеее,какво е при октомврийките!!!!Пълно е вече с бебенца!!!!
Супер!!!! Hug
Лека и спокойна нощна всички! Peace

# 47
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
о и да не забравя няма да мога да дожда на лекцията за къпането-тя е от 12ч ,а аз съм на ЖК от 12.30ч doh
Миленче, можеш да се запишеш и за друг час. Тя ме попита за колко часа от 12 нататък, но аз не знаех кой кога е зает и й казах тя да прецени. Тъкмо можем да направим 2 групи, може да е по-добре, а и после ще обменим опит.

За Захитекс - не съм си записвала цени, но бодитата с дълъг ръкав са 4-5 лева, гащеризончетата са от 7.60 нагоре, има сладки комплектчета и други работи.

# 48
  • Мнения: 76
 Здравейте и от мен.Нашето бебче е определено да се ражда на 23.11., но и аз имам усещането, че ще е по-рано.Тя каката се роди 4 дни преди термина, та какво остава за бебка.
  И мен ме е страх, ама се старая да не се замислям много много.
  Важното е всичко да мине добре! Пожелавам го на всички бъдещи мами!

# 49
  • Мнения: 2 249
коя дата беше лекцията за къпането? newsm78
абе goris що ти пише 4е имаш само 4 мнения newsm78

# 50
  • Мнения: 289
Здравейте, мамчета!
Днес лекцията беше наистина полезна - за обезболяването, най-успокояващото (за мен) беше колко БЕЗопасна е спиналната и епидуралната упойка, как се слагат  в гръбначния стълб там, където няма гръбначен мозък, а само ликур...че реално нямало опасност от парализа...Да ни пази Бог - и нас, и бебчетата, но определено чутото беше успокойтелно! Praynig
Миналият път, преди 6 години, ползвах Hauck с Ради, бях доволна от нея, но е тежичка. Сега горещо ми препоръчват Cangaroo - 2  бебчета отгледаха в последната година с колички от тази марка, моите приятелки ме уверяват, че са страшно здрави и маневрени, а и леки. Цената е приемлива - около 230-250, конструкцията е алуминиева, кошът се обръща, комбинирана е, има чанта,покривало. Аз съм хареса моделите Дейзи и Виктория.
Хайде лека нощ и дано сме с по-малко оплаквания от тежест, болки, киселини или ниски ритничета - раничко е още да се появяват бебчовците!!

# 51
  • Мнения: 73
Здравейте, и аз съм ноемврийска мама! Засега не съм писала -незнаех как. Моя термин ена 17 ноември. Казвам се Петя- а в форума съм pepipetia!

# 52
  • София
  • Мнения: 549
Добро утро мамета!
Добре дошли на поредните нови попълнения в ноемврийските ни редици - мама pepipetia и мама Жужа  bouquet
Аз си мислех, че ще ударим 100-тарката (т. е. 100 мамчета ноемврийки), а то се оказа, че с тези темпове може да я минем Joy  Ами така де септемврийските мамета са цели 112 на брой.  Shocked
Лек ден на всички и дано времето се оправя вече sun

# 53
  • Мнения: 2 673
  ДОбро утро Мами!! Ями,ями!  bouquetДобре дошли на новите мами - Жужа и Пепи!!  bouquet Леко доизбременяване и е добре, че се включвате, макар и на финала...  bouquet
Мамета, на мен ми е почти невъзможно да спя, и да ям..Не качвам килограми вече. Закотвих ...Ох, нещо ме боли корема , бебо като се протяга, а го прави доста често ме боли. С вас как е .. newsm78 newsm78 newsm78Мен ме боли в сгъвката на крака корема т.е. ниско долу - вляво или в дясно.
Ям бисквити с пр мляко и ей такива глупости, защото имам киселини от всичко. Мами, струва ми се, че бебо няма да издържи до края и ще иска да излезе по-рано. Усещам че едва го свърта на това тясно място. Пък явно е доста силен и е напречно разположен и много ми се разтяга корема - настрани!!! ох, направо понякога адски ме заболява...[/color] Как е с вас?
Veseto S , браво, че си се успокоила за анестезиите... При епидуралната иглата влиза до едно  Mr. Greenмазно пространство, но не и в гръбначния мозък...Поставя се катетър, тънък като конец в самата игла. Иглата се маха - конеца остава. И през него от време на време или еднократно се вкарва Лидокаина...Е тЕ Тва ТиЕ!!! bowuu

# 54
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Добро утро на ранобудните мами  Grinning Аз и тази нощ не успях да мигна, пък и киселините не ме оставят на мира  #Cussing out Събудих се изнервена и ядосана на целия свят и кой го отнесе - мъжа ми  Sick
Имам малко въпросче - до този момент не съм ходила на лекциите на 9 месеца, но много ми се иска да отида на октомврийските, обаче визуално не познавам никоя от мамите, а така не ми се иска да стоя самичка на лекцията  Sad Може ли поне да ми кажете вие от форума на кои от лекциите ще бъдете?
А, щях да забравя - Добре дошли на новите мами  Hug

# 55
  • Мнения: 1 986
  Мамчета,давайте бързо съвет Praynig-предложиха ми две колички Маг Ингланд от Продавалника,коя да избера newsm78
  javascript:update('http://www.prodavalnik.com/ppc/data/3/IMG_3613.jpg');
http://good-times.webshots.com/album/554431552euWadX

# 56
  • София
  • Мнения: 1 067
Имам малко въпросче - до този момент не съм ходила на лекциите на 9 месеца, но много ми се иска да отида на октомврийските, обаче визуално не познавам никоя от мамите, а така не ми се иска да стоя самичка на лекцията  Sad Може ли поне да ми кажете вие от форума на кои от лекциите ще бъдете?



Ами май тези които бяхме вчера се записахме за целия Окомври, така че все ще има някоя от нас. Виж ни на снимкита и после по физиономии ще ни познаеш  Hug

Пък и нали сме най-красивите с най-хубавите кореми, няма начин да не ни забележиш!  Joy hahaha


# 57
  • Мнения: 2 673
   СОФИ май зелената ми се вижда по-добра...Пък и на сивата нещо снимката не е много густа....

# 58
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Фъстъчка мнотго благодаря, аз сега ще се обадя да се запиша, ама току виж за последните лекции вече да съм родила  Laughing

# 59
  • Мнения: 1 986
  И аз към нея залитам Wink-на три нива,това е летния вариант,има и чувалчета за зимата,чанта;била лека и маневрена-за 65 лв. я продават newsm78-да я поръчам,а Thinking

Общи условия

Активация на акаунт