предписаха ли ви...

  • 1 658
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Първия път като прокървих ми предписаха папаверин и но-шпа сутрин и вечер, като спря кървенето, спрях и хапчетата, но кървенето почна наново.
Тогава отидох при друг лекар, който мисля да ми следи цялата бременност, той ми каза да пия 3х1 но-шпа и фолиева киселина и подчерта да не ги пропускам... Сега всичко ми е наред но още съм на хапчета и не знам докога, януари ще ходя на преглед пак и тогава каквото каже докторът...

# 16
  • Мнения: 2 000
Хм. Не бях чувала да се предписват лекарства профилактично. Все пак са си химия и според мен, ако няма причина някаква, по-добре е да не се пият. Аз през цялата бременност пих само около седмица Дуфастон, защото бях прокървила малко, и другото което пих беше Матерна. А но-шпа не са ми предписвали.

# 17
  • Мнения: 712
Здрасти Рей!
И аз не се разминах с хапченца. Започнах малко след 4-я месец по предписание на моя лекар. Той ми предписа Магнерич заради контракции, които не бяха болезнени, просто чувствах силно стягане и корема ми ставаше като камък. Изкарах така лочти до края - около 2 седмици преди раждането.

# 18
  • Мнения: 3 550
Не, казаха ми да пия но-шпа само при болка.

# 19
  • Мнения: X
Пиех но-шпа от 3-ия месец та до края, папаверин пих 10 дена, а после пиех и магнерич. Не се притеснявай, пий но-шпа, няма да ти навреди, само ще спре контракциите.

# 20
  • Мнения: 2 028
благодаря ви за отговорите, момичета.
Май ще трябва да си го пия по 1-2 на ден пустото но-шпа, защото честичко имам май контракцийки - болки ниско долу сякаш ще ми идва.  От предния неуспешен опит да се сдобием с бебче се убедих, че контракциите може и да не се усещат, аз тогава отидох просто на преглед и се оказа, че съм с контракции, веднага болници, чудеса, ама... #Puppy dog Та сега, може би предвид настоящите ми болки и предишните изпълнения, все пак ще взема да послушам дофторката ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт