90 - дневна диета - тема 371

  • 50 154
  • 752
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 277
Отрази ми се чудесно диетата на мен Simple Smile За стевията - нямам идея.
Моля те сподели.Ако не тук на лично може.Много ми е интересно,защото месо се приема веднъж на 4 дни,но пък се намалява и приема на млечни,които са в корена на една акнеична кожа например.Аз страдам от акне и се чудя дали ше повлияе,но ме е и страх да не се отрази лошо на косата-косопад и т.н.

# 481
  • Мнения: 5 666
Глория, явно доста се притесняваш. Или си търсиш причина да не почваш/прекратиш диетата 😃😁.
На кожата се отразява супер, за косата нямах проблем.
Аз лично имах проблем с бъбреците в белтъчен, заради солта след плодов но никой друг не съм чела да е споделил нещо подобно.
Освен това се случи да наруша многократно принципите но после си продължавах и ефект имаше. Колкото по-стриктно, толкова по- голям минус в килограмите.

# 482
  • Мнения: 277
Не точно притеснение,по скоро опипвам почвата,понеже имам някой стомашни проблеми,с кожата….А и е нов за мен този режим и наистина не знам как се отразява здравословно.Но пък е разделно хранене и това ме успокоява,че е полезно.Не вярвам това ,че яде месо на 4 дни води до някакъв дефицит.
Аз в момента съм на 90 дневна,но дори в хода чета за нея.
И да се отчета  ,че на втория ден бях с -1кг.
Сега имах прегрешения в неделята и няма да се меря тези дни.
А при прегрешение,с какъв ден продължавате?Вчера ми беле общо взето никакъв,яко смесен и днес смятам да си продължа по програма както е .

# 483
  • Мнения: 5 666
Вече ти отговориха, ако сгрешиш продължаваш с деня, който ти се пада, ако не си сгрешил.
Но ти тъкмо стартира нали, така че ти е рано да допускаш "грешки".

# 484
  • Мнения: 277
Вече ти отговориха, ако сгрешиш продължаваш с деня, който ти се пада, ако не си сгрешил.
Но ти тъкмо стартира нали, така че ти е рано да допускаш "грешки".
Буквално още в началото 😒
Това малко ме притеснява,че често имам вечери които ме карат да нарушавам.
Имам проблем с волята и ще работя върху това.
А царевицата-бях питала понеже тук в групата срещнах пример в протеинов ден я бяха слагали в салата и я смятаха като зеленчук.Не е ли към варивата тя?

# 485
  • Мнения: 5 666
Ще ти отговоря така. Една хапка не е проблем, ако спазваш повечето принципи ще имаш успех. Колкото повече толкова повече.
Какво не е ясно за царевицата? Тя е вариво нали, значи не може в белтъчен и не само.
Всички с наднормено тегло имат проблеми с волята.
И не, не  те карат вечерите да прегрешаваш, а ти решаваш че ще си хапнеш нещо извън списъка с позволени неща.
Ти ли готвиш вкъщи?
Вариант ли е да ограничиш изкушенията?

# 486
  • Мнения: 277
Така е,всичко е въпрос на воля!При мен проблема дойде от стоенето в нас,липсата на всякакви интересни неща и чрез храната си доставям удоволствие.Нещо не мога да се стегна от два месеца ,да се взема сериозно в ръце.Другото което е при мен ,че и тоталните забрани ме карат да правя нарушения.И най-вече е късното хранене!
От къде гледате жрамажите на храните?Или и на око става?
Да аз готвя в нас.И според моя режим останалите се хранят 🤣Не ч е гладуват ,просто в моя плодов например им готвя нещо което те обичат,а аз не толкова.И нямам проблем.

# 487
  • Мнения: 5 666
Имаш късмет, тук тотални забрани няма има принципи, които се спазват.
Скрит текст:
Започни с твоето темпо и ставай по-стриктна, резултати ще има.  [srpoiler]

# 488
  • Мнения: 445
Глория, като за начало опитай да възпиташ волята си. Намери си стимул- хубава дрешка, примерно. Постави си постижима цел- 4 кг да речем. Волята се възпитава добре и със спорт. Не говоря да блъскаш ежедневно във фитнеса, ежедневни разходки, към 5- 7 км също е спорт. Хем и няма да скучаеш 😊.
Относно храненето, опитай да се храниш разделно в началото- обяд варива, вечеря- протеини. И така в продължение на десетина дни. Ако вечеряш късно, закусвай късно- дай си поне 14-16 ч почивка между вечеря и закуска. През това време прочети по- старите теми, тези от 2012- 2014г. Тогава много хора пишеха, имаше много добра информация в коментарите.
И когато си добре информирана, с ясна цел и дисциплина, започни режима 🙂.

# 489
  • Мнения: 277
Благодаря за насоките и подкрепата.Да,това правя чета от 5 дни назад по темите.
Ами почнах го режима.Да ще си поставя цел и ше записвам ако трябва всеки ден за стимул.
При мен проблрмс са вечерите.През деня съм супер амбицирана и стабилна.Но вечер м и е трудно…Ще трябва някоя нощно занимание да си измисля и да заменя тази емоция.
Като цяло от както съм го почнала спазвам всичко плодов,протеинов,само на въглехидратния смесих на едното хранене всичко.От днес пак съм в режим .

# 490
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Gloria_18, не знам какво по- детайлно да ти кажа, освен че всичко си беше наред при диетата. Но при мен. Това на теб как ще ти повлияе е друг въпрос, всеки си има различно възприемане от организма.

# 491
  • Мнения: 7
Привет на всички одавна ви следя. От един месец съм на режима в началото бях 80.500 кг и кега съм 76.200кг дали не свалям прекалино бързо, днес ми е плодов и утре воден и незнам на колко ще стана. Целта ми е 65кг. Лека вечер на всички 😘😘

# 492
  • Мнения: 5 666
Супер си. Свалянето се забавя в един момент.

# 493
  • Мнения: 1 122
Здравейте. Започнах диетата, днес ми е 3ти ден. Правих я преди  5-6 години. Не помня колко свалих, след като приключи продължих още да свалям. От 80+ станах 65кг. Сега след две бременности и забързано ежедневие имам да сваля 7кг. (67съм)
Успех на всички!

# 494
  • Мнения: 277
Моля споделете тези които са я правили дълго време,получили ли са косопад?
Вчера споделих с приятелка за тази диета и веднага реагира,ме я е правила преди години и получила ужасен косопад.Това малко ме стресна и се допитвам към вас за мнение.

Общи условия

Активация на акаунт