90 - дневна диета - тема 371

  • 50 264
  • 752
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 5 680
Тинити, мисля, че я правихме заедно. Тогава бях Кактус с усмивка Blush, едва ли ме помниш и няма значение.
Поздрави и успех.
Аз само чета. Правя комбинации от научени неща от различни теории и така.

# 511
  • Мнения: 4 942
тинити, кафе и плод може. Вода/ чай не се приемат едновременно с храната.
 Вода се пие 30 мин преди и 30 след хранене.
Добре, благодаря! Как ще пия 1.5 - 2 литра на ден не знам. Трябва да си създам навик.

Днес сутринта пих само кафе, обяд 3 яйца с 1 домат.
За вечеря пак яйца ще хапна, но 2 с половин домат.
За утре мисля да правя леща.

Нова надежда, не помня, то си беше одавна. 🙂

# 512
  • Мнения: 2 585
Само основната храна е на половина. Неутрални зеленчуци може да ядеш колкото искаш. Не е нужно доматът да е на половина

# 513
  • Мнения: 4 942
Само основната храна е на половина. Неутрални зеленчуци може да ядеш колкото искаш. Не е нужно доматът да е на половина
Ааа, чудесно, благодаря! Щях да се прецекам. 😁

# 514
  • Мнения: 1 517
Здравейте! Преди време спазвах 90 дневната диета и мисля, че знам всичките и правила. Май месец ми предстои сватба и искам да изглеждам по-добре. Проблема при мен е, че в следствие на много диети и малко ядене (дори гладуване), метаболизма ми е много бавен ...не мога да свалям килограми...До преди пандемията спортувах всеки ден и не се усещах, така тежка, но сега вече положението не се търпи ....Висока съм 165 см и съм 60 кг на 34 г.....Притеснявам се, че ако започна диетата ще кача килограми, защото сега определено не ям толкова разнообразно...Правя спининг в къщи 3 пъти в седмицата, което изобщо не може да се сравни с движението ми преди ...Съответно и вечерята ми не е в 6, а в 9 ...Та се чудя, дали да започна диетата, която ще приключи точно преди сватбата или да не се захващам изобщо ...Диети мога да спазвам, тази ми е любима, защото се яде всичко, в залата вече не ми се ходи, по много причини...Спининга, който правя в къщи съм се научила от тренировките как да го тренирам и мога да кажа, че се натоварвам добре, но не ми се ще пак да е всеки ден, защото ми се иска да имам повече време и за себе си, сега осъзнавам колко е хубаво след работа да се прибереш и спокойно да си свършиш задълженията, нещо, което преди не ми се случваше ...Много писах, не знам дали успях да обясня или само ви натоварих с лични грижи ...Всичко добро за сега от мен!

# 515
  • Мнения: 445
Аги, аз те помня.
Започвай, няма какво да го мислиш. Няма да ти навреди, нито ще гладуваш. Щом вечеряш късно, закусвай късно, примерно към 11:30.
 Мерките ти са повече от добри в момента, та всяко кило ще бъде бонус.

# 516
  • Мнения: 5
Привет и от мен да драсна и аз нова съм тук бях започнала преди 4дни с диетаа на рене зуеглер за 24дни 15кг звучи яко след бременост напълнях 89кг Sad а бях 65 доста за 158 височина като топка съми да за 4 дни -3кг съм факт е но получих едно растройство 3 дин не мога да се справя с него не действа сухи храни смекти ентероли и тем подобни направо се разбих днес по настояване на мъжо хапнах солети и се върнах наа зад изядох пуканки мляко с какао и разни куп забранени храни много съм гузна утре почвам пак с пълна сила да стигна до 70 след това до мойте 65кг и съм ок успех и на вас а колкото до диетата може да напишете диета на рене и веднага излиза диетата  се състой без въглехидраати
Пример
Сутрин .. луканка +1варено яйце
Обяд печено бутче с салатка
Вечеря 4 пържени яйца
Диетата е супер хич не се гладува аз ядях само веднъж към 16:00ч 2или 3 яица и 1бутче и така ...

# 517
  • Мнения: 4 942
Днес изкарах на леща, но съм мноого гладна... Първата седмица е мнооого трудно. Нямам търпение да стане утре. Grinning
Утре мисля да правя палачинки, дали е добра идея? Вие какво си хапвате на въглехидратния ден?

# 518
  • Мнения: 667
Палачинки е ок, но без яйце и мляко, май само брашно и вода Simple Smile и то пълнозърнесто или поне типово. Не е най-яката палачинка на света, но наяжда и с домашно сладко, е доста приемливо.
Досега във въгл.ден и аз наблягах на тестени, че да не пропусна да си задоволя лакомията, но сега се старая, да са пълноценни храните и с повече зеленчуци.

# 519
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Аз във въглехидратен за вечеря си ям обикновени палачинки със сладко или шоколад. Днес например даже вечерях толумби и боза Simple Smile

# 520
  • Мнения: 5 680
Много пъти съм споделяла.
Въглехидратна вечеря обичах да си правя мюсли със супена лъжица мед и  тахан, канела. Заливам с вряла вода, захлупвам и след 5 минути е вкусотия.
Правила съм постна пица с 🍅, лук, маслини, краставички и каквото обичам и имам.
Всякакви постни манджи като запечено зеле с хляб. Даже и филийки с  нещо сладко или лютеница.

Последна редакция: ср, 02 фев 2022, 21:21 от NOVA NADEJDA

# 521
  • Мнения: 1 201
Много пъти съм споделяла.
Въглехидратна вечеря обичах да си правя мюсли със супена лъжица мед и  тахан, канела. Заливам с вряла вода, захлупвам и след 5 минути е вкусотия.
И аз често вечерях същото, но добавях и няколко парчета шоколад, които се разтапяха от топлата вода...имаше вкус на торта Grinning

# 522
  • Мнения: 5 680
Хвана ме, това си го спестих да го напиша. Слагах половин кит кат вътре Blush

# 523
  • пловдив
  • Мнения: 300
На мен днес ми е втори ден, на греховната вечер обикновенно правя сладкиш много много шоколадов, за да си разбера от сладко Simple Smile

# 524
  • Мнения: 4 942
Амиии... Хапнах си палачинки за обяд и вечеря с течен шоколад, утре да му мисля... 😂

Общи условия

Активация на акаунт