90 - дневна диета - тема 371

  • 50 184
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 172
Започнах на 76 кг. при ръст 1.56
Днес - 46 ден, минус 7 кг.
Започнах при талия 100 см., днес са минус 6 см.Joy

# 601
  • Мнения: 1 847
Juls 18  Браво! Страхотни резултати!

# 602
  • Мнения: 2 543
Браво на вас и аз се замислям дали да не пробвам пак. Преди години свалих много с нея, около 30-40 кг, но после като я правих нещо не успях след раждането. Чудя се дали я правих грешно или к моята ИР повлия. Все още се замислям

# 603
  • Берлин
  • Мнения: 4 483
Дух, аз я направих с цел разнообразяване на храненето. 8 кг минус държа след захранването. Направих я на шега, проработи наистина. Хем с нарушения, даже алкохолец понякога. Та защо пък да не пробваш? Каквото и да решиш, ще станат нещата при теб, защото си много упорита, в добавка - знаеща и позитивна

# 604
  • Мнения: 2 543
Ами защото опитах и не се получи. Може тогава да не е било момента и още хормоните да са били разбъркани. Не зная. Лошото е, че сега в момента детето ми влиза в една много неприятна фаза, в която ме изнервя страшно много. За това на плодове ми беше лесно, защото можех да хапвам междудругото и когато съм гладна, вече много трудно сядам на маса да се нахраня. Но наистина мога да опитам.

Благодаря ти много за хубавите думи

# 605
  • Мнения: 1 847
Дух ти можеш, вярвай в себе си! Ще пробваш и ще видиш! Желая ти късмет!
90 дневната е повече възпитание за хранене и не смесване на храни според мен.

# 606
  • Мнения: 16
Напълно подкрепям Весето и Оливия. Радвам ви се.

# 607
  • Мнения: 2
Здравейте момичета! Приемате ли нови попълнения ? Днес съм на чай, минерална вода и кафе .От утре започвам и аз диетката на 26 години съм 140 и 60 кг.

# 608
  • Мнения: 1 847
Здравейте момичета! Приемате ли нови попълнения ? Днес съм на чай, минерална вода и кафе .От утре започвам и аз диетката на 26 години съм 140 и 60 кг.
Добре дошла!

# 609
  • Мнения: 2
1 ден белтъчини
з: два банана
о: пилешко бутче със салатка от тиквички ,чушки ,домати и лук
в: същото като обяда.

# 610
  • Мнения: 2 687
здравейте! ще се включвам в някакъв момент и аз май май Simple Smile
виждам, че има някакви грамажи за храната, макар и да може и да не се съблюдава количество. все пак - къде мога да ги видя тези грамажи, че не ги откривам.

# 611
  • Мнения: 486
Момичета , може ли са се спазва диетата по време на кърмене ?

# 612
  • Мнения: 5 674
при редуциране на тегло се отделят токсини, които с кърмата отиват и в бебето
преценете дали искате
иначе има мисля олекотен режим

# 613
  • Мнения: 39
Момичета , може ли са се спазва диетата по време на кърмене ?
Аз я спазвах и за 20 дни свалих близо три килограма, но не издържах повече без закуска. Иначе има ефект. Не правих олекотения вариант, защото не ми се стори ефективен. А това, с отделянето на токсини, първо, не вярвам, че е така и второ, не врявам, че е  проблем, защото най-естественото е, нареждайки ти се хормоните, да отслабваш.

# 614
  • Мнения: 5 674
А, кой в какво вярва е съвсем друг въпрос.
Първата информация от гугъл. Бил спорен въпросът дали токсините отиват в кърмата Close
"...Колкото до токсините, проблемът с тях е, че тялото, за да си набавя енергия изгаря мазнини и при този процес се изхвърлят натрупаните в мастните клетки вредни вещества. Така попадат в кръвоносната система. При драстични диети и гладуване организмът изгаря повече мазнини и съответно изхвърляните токсини се увеличават значително, от там се повишава нивото им в кръвоносната система..."

Общи условия

Активация на акаунт