Посъветвайте ме каква количка да си купя?

  • 2 601
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 69
Вземи си Chicco, комбинирана струва 560лв.,  супер лека и маневрена, няма да сбъркаш.

# 16
  • Мнения: 2 821
и аз щях да препоръчам Маг комбинирана, но е евтина да твоите изисквания Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 750
Нашата количка е Маг-Ингланд Принцес за 235 лв. и съм много доволна. Комбинирана е, здрава е, дръжката й се обръща, има три положения на гръбчето, маневрена е. Всичко, което исках да има, го има. А, и гаранцията й е 1 година, за разлика от всички останали, които имат 6 месеца.
Ето това е сайта на магазин "Штъркел": http://www.shtarkel.com/

# 18
  • Мнения: 2 271
Мак Ингланд-хайлендър! С два коша,триколка(аз лично ги смятам за доста по-маневрени и проходими),раница,кош и помпащи се гуми!Цена 270лв

# 19
  • Мнения: 376
Маг Ингланд са най-удобни за бебчето - широки, комфортни, с 4 положения на облегалката. Можеш да я ползваш от раждането до поне 2 год. на детето, лете и зиме, добре е защитена с широк и дълбок гюрук и покривало за крачетата. Дръжката се обръща в двете посоки, за мен е много важно една майка да наблюдава бебчето си. Не приемам за нормално всички хора по улицата да гледат бебето, а майката да го наднича през дупчици. Това е мое мнение, не го налагам. Ние си купихме Маг Ингланд, защото след дългото обикаляне не харесахме друга количка, която да съчетава повече положителни характеристики, отколкото отрицателни. И още нещо - Маг са в различни, свежи, светли, детски десени и мотиви, наистина бебешка количка. Не са черни,скучни, едноцветни. Тествана е и в планината по камънаците, без грешка е! Да видим триколка по камъни... #Crazy

# 20
# 21
  • Мнения: 603
Нашата количка е Маг-Ингланд Принцес за 235 лв. и съм много доволна. Комбинирана е, здрава е, дръжката й се обръща, има три положения на гръбчето, маневрена е. Всичко, което исках да има, го има. А, и гаранцията й е 1 година, за разлика от всички останали, които имат 6 месеца.
Ето това е сайта на магазин "Штъркел": http://www.shtarkel.com/
и ние сме с така и е супер удобна  Peace

# 22
# 23
  • Мнения: 168
Hauck са просто отврат! аз съм с такава и сега се оглеждам за друга...тежка е, непрактична, неудобна и т.н.  newsm11

# 24
  • Мнения: 619
Ето това е моята количка,в цвета,който е показан.

http://www.shtarkel.com/m3.html

Аз й казвам ''танк-а''-минава отвсякъде,тежичка е,но не чак толкова.Карала съм колички с въртящи колела-много са удобни,върхът са,но все пак предпочитам моята.Детето е на 4 месеца и все още е в зимния кош.Днес точно намерих вариант бебето да гледа напред като обърнах сенника на другата страна и слагам и Ави надругата посока-ще се наложи да я повдигна от към главата й,защото зимния кош като цяло е леко наклонен надолу в посока към дръжката,но пък ще гледа навън.Тя все още няма мераци да се надига,така,че зависи и от детето.Ох,отплеснах се...Абе аз ти препоръчвам тази количка(взела съм я за лятно бебе,а какво остава за зимно)-не бих я сменила!

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 12:59 от Ивa&Ави

# 25
  • Мнения: 4 422
ЧИКО за тия пари можеш да си вземеш Пикап или Кортина.Моята е  CHICO 6 WD TECH малко по-скъпи са ,но са с големи гуми и минават навсякъде без бебето да усети,комбинирана е .До 600 лв обаче може такава само втора употреба.Наскоро имаше такава обява във форума и количката изглеждаше много добре.А Куини до 600лв също само втора употреба.

# 26
  • софия
  • Мнения: 1 745
Аз съм с Quinny speedy sx,a колко е тежък зимния кош,само аз си знам ooooh!.Добре,че поне "арматурата" стои в багажник и до вкъщи влача само коша+бебка.Вече съм като щангист в ръцете Joy,ама не смея и да се оплаквам пред татито,защото дупка му изкопах на главата за   количка no.Иначе всичко останало е о.к,ама за тези пари би трябвало да ти я продават с носач Crossing Arms.

# 27
  • Мнения: 2 197
Моя съвет е да пробваш количката дали ще ти е удобна. Така или иначе в повечето случаи ти ще я вдигаш. Ние като избирахме количка имаше модели, които не можах да повдигна празни, а що останало за бебе в тях. Другото което е много важно е да е удобно на бебето. По тази причина тези т. нар. порт бебета, които вървят в количките 3 в 1 (има такива модели на Чико, Куини и Нео Нато) са ми много странни, защото те са много малки и вътре бебето е сгънато във възможно най-неудобната поза. В парка непрекъснато виждаме такива нещастни дечица и ми е много странно защо родителите не си купят по-голяма количка, а мъчат децата. Ние изобщо не успяхме да използваме порт бебе, защото нашето бебе е много дълго и не се събира в тях. Количката ни е Маг Ингланд Принцес, досега сме използвали само зимния вариант (дъщеря ми е на 5 месеца и 1 седмица, излязла е с количката за първи път на 10 дена). Малко е тежка, но иначе е маневрена и страшно здрава. За другото лято мисля да си купя само лятна от възможно най-простите, които са 4-5 кг.

# 28
  • София
  • Мнения: 6 999
Както винаги всеки хвали собствената си количка  Joy

Нека го кажа така: Количките са като колите - количка от 1 000 лева е по-добра /хубава, удобна, маневрена/ от такава за 200 лв. То е естествено. За това и бих те посъветвала да си купиш някоя за 500-600 лв. какъвто бюджет имаш за целта.

Не разбирам защо са ви леки колички? Къде ги носите на ръце и по-важното как? Първата ми количка беше Плей-Прада. Много тежка, но пък никъде не съм я пренасяла и по стълбите директно я бутах надолу или пък я дърпах нагоре. Страхотна беше и съм много доволна от нея.
Сега съм с лятна Запп - хипер лека - големи предимства не виждам от това, че е лека. Само от това, че е малка. Колкото и лека да е една количка не бих я вдигнала да я нося на ръце.  Naughty

# 29
  • Мнения: 3 457
Chicco - за качеството, което предлагат може да си намериш МНОГО хубава количка до 510 лв. Горещо ти препоръчвам Pick Up. Родих се с нея - лека, маневрена, удобна, здрава и красива! Peace
пик ъп не се внася вече но има подобен модел която струва от500 до 560лева както я намериш-чико кортина СТ0.2 eto q;

Общи условия

Активация на акаунт