Как спряха коликите при вас?

  • 3 375
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 619
Спряха изведнъж.

# 16
  • Мнения: 992
СПРЯХА НА 50ИЯ ДЕН,НО ТОЗИ 6И МАЙ 6ТЕ ГО ЗАПОМНЯ!   КОГАТО Я ЗАХРАНИХ С КИСЕЛО МЛЯКО ЗАПО4НАХА ПАК И ГО СРЯХ.

на 51-вия ден си дала кисело мляко  ooooh! ужас
по темата- на Мирела спряха постепенно , като я забелязах че все по рядко се пънеше и намалях и капките постепенно и така в началото или средата на 2-рия месец изчезнаха напълно

# 17
  • Мнения: 8 505
Постепенно.
Не са се връщали,но в определени дни се засилваха (явно зависеше какво ям аз).

# 18
  • Мнения: 1 949
След около 2 месеца. Изведнъж изчезнаха - един ден с мъжа ми се усетихме, че днес и вчера е нямало рев от колики...  Mr. Green

.......в определени дни се засилваха (явно зависеше какво ям аз).

И при нас така.

# 19
  • Мнения: 1 753
Изведнъж... ако може да се каже, че е изведнъж в рамките на 2 дена  Thinking
Иначе може да се върнат ако смениш млякото или захраниш по-рано от необходимото. Сега си карай по стария начин със храненето и захрани по-късно!
Пак ще ти дам сравнение с Ани, защото тя и до сега си има чувствителен стомах и корем. Когато беше на 10 месеца от детската кухня дадоха грах, които другите деца (поне според майките им) си ядаяха без проблеми, докато Ани много я болеше коремче и само пръцкаше и плачеше. И така с грах съм я захранвала едва преди 5-6 месеца, а с леща и боб преди 1 седмица, защото това им дават в яслата.  Mr. Green

Така че сега полека със захранването, за да не се върнат проклетите колики!  Peace

# 20
  • Мнения: 4 621
При нас  коликите липсваха Grinning

# 21
  • Мнения: 1 951
Спряха изведнъж.Може да е съвпадение, но спряха в деня в който смених млякото.Беше на Нутрилон, който правеше много мехурчета и беше рядък.Митко го изпиваше за 5 мин.Първия път когато му дадох Милумил го пи 25 мин.  Shocked И заспа в летящо положение.От тогава не е имал колики  Peace

# 22
  • Ruse
  • Мнения: 390
при нас спряха от раз-в4ера имаше днеска не  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Май постепенно спряха. newsm78 Лека - полека намаляваха и в един прекрасен ден изчезнаха напълно!  Peace

# 24
  • Торонто
  • Мнения: 837
В края на втори месец - бяхме само на кърма, без вода и сокчета.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Постепенно, за около седмица, в началото на 4-тия месец.

# 26
  • Мнения: 5 391
Моят син все още има, почти на 6 месеца е Tired
Бяха спряли когато навърши 3, но се върнаха и то доста по-тежки ooooh!

# 27
  • София
  • Мнения: 1 252
Един хубав ден констатирахме, че бебчо не е ревал няколко дни - а вечерния рев си ни беше традиция. След още три месеца ми направи криза от колики и след кратък размисъл стигнах до извода, че зелевата салата, която хапвах по обед е виновна за коликите.  Ние все още сме само на кърма и вече избягва всички газообразуващи храни.

Ние минахме леко коликите, но при племеницата ми продължиха 4 години. Зависи от детето и най-вече как се отглежда.

# 28
  • Мнения: 83
изписаха ни от родилно с колики и бяха ужасни до към 3 месец, опитвахме какво ли не и накрая братовчед- лекар, хомеопат ни каза за хомеопатични лекарства, които значително намалиха коликите -chamomilla vulgaris, nux vomica ltcopodium clavatum. след прием по схема към средата на третия месец постепено намаляха. аз също се ограничавах в някои храни и въпреки това бебчо плачеше по цели нощи. консултирайте се с хомеопат, за да ви приключат мъките.

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Постепенно. В рамките на 4-5 дни "затихваха", докато спряха съвсем.
Не са се връщали при нас.

Общи условия

Активация на акаунт