Лакове за нокти - 148

  • 32 045
  • 734
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 27 500
Marilyn, а дали може снимки на Албена и Евгения? Blush От сайта им така и не успявам да разбера каква е разликата между тях... Thinking
Амини, пускала съм снимки на лак на 9 дни- в доста приятен вид (съвсем лееееко оголени връхчета, практически невидими на живо- базата ми тогава беше активният заздравител на Перфект, лакът Флормар, топът Спийд драй). Някой беше пуснал снимки и на лак на 10 дни, наскоро също имаше публикуван Пастел на повече от седмица мисля...Но тези неща са индивидуални, както знаем и няма универсална рецепта за супер издръжлив лак. Simple Smile

# 271
  • София
  • Мнения: 1 420
Момичета, ние нещо се изпоразболяхме в нас и не ми е до лак. Все пак да благодаря на девойката която сподели как си е наредила стикерите. Сетих се че имам 2 такива купувани от Джъмбо и веднага настаних и моите. Днес дори си взех още 2, да имам 🙂

# 272
  • Мнения: 444
Благодаря , момичета! Много сте мили Heart Оздравяхме , да- слава Богу не беше от "модерното" Simple Smile
Долче, лака ми го донесе Дед Мороз по Коледа от далечна Русия ама чак сега му дойде реда Grinning

# 273
  • Мнения: 1 381
Миленка, бързо оздравяване! 🤗
Аз съм с един любим фломар, дразни ме само това, че за да се получи лек цвят при мен са нужни 4 слоя.. и като сложим основа и топ.. 🤷‍♀️😀

# 274
  • Мнения: 1 129
Леле еее не мога да ви изчета Simple Smile

Kiko 514
Тези линии на живо не се виждат, а на снимката ще ми изкарат очите....
https://www.instagram.com/p/CLlsI8vMf5b/?igshid=1doj668sy1pjx   

# 275
  • Мнения: 7 708
Маме, уникален цвят!
 споменче от 2016 😕 (актуално е с тази маска хах)

# 276
# 277
  • Измир
  • Мнения: 644
Ех, че красоти сте сътвори момичета! Цветно и весело е в нашата тема.
Аз съм със Satin matte на Avon. Сложих печат, но не се отпечата плътно, за това си остана само на дясната ръка 🤦‍♀️.

# 278
  • Мнения: 1 674
21 cosmetics 07 + bel 79

# 279
  • София
  • Мнения: 3 022
Габрини неон. Голяма мъка нанасянето му. Рядък,непокривен на 3 слоя и върху бяла основа.


# 280
  • Мнения: 526
Много обичам този брокат на флормар.И ме е яд,че не можах да си взема миналата година от ДМ.Дано да го пуснат пак.И все още търся телесен цвят с брокат.Да имате някакви предложения?

# 281
# 282
  • Мнения: 27 500

Скрит текст:


Когато лаковете са по левче...с леко изтекъл срок са, но са съвсем ок като консистенция. Не знам кое поред шишенце ми е от номер 32, със сигурност имам поне 3 Heart Май и от 38 ми е второ шишенце, но и той е страхотен цвят!
Сега само се чудя кой от тях ще е следващият! Joy

Последна редакция: пн, 22 фев 2021, 23:09 от dolce miele

# 283
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Маме, лака е СБН, но дойде с някакъв техен номер отдолу. Мисля, че е Янко.

# 284
  • Мнения: 100
Бреййй, момичета, какви красоти сте сътворили! Наистина много цветно и красиво!
Аз имам още седмица, докато почне да ме дразни
израстването, за да сменя моя лак. Чудя се дали ще издържа, защото имам 2 нови лака и нова лампа за печене заради пустия топ на Перфект - влюбена съм в него! 🙂
П.С. ето как изглежда днес от 15.02. лакиране

Последна редакция: вт, 23 фев 2021, 22:07 от Lea S

Общи условия

Активация на акаунт