⭐България търси талант⭐ - сезон 7

  • 45 674
  • 803
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 6 142
Смайлис, как е Рачков?

Много ми хареса африканецът.

# 166
  • DE
  • Мнения: 9 068
Измислената публика не ме кефи Rolling Eyes
И на мен ми хареса африканеца.

# 167
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайлис, как е Рачков?

Много ми хареса африканецът.

засега.

После ще гледам "талантите" и ще коментирам.

# 168
  • Мнения: 111
Колко ли пъти падат по време на тренировките ....

# 169
  • София
  • Мнения: 6 142
Смайлис, благодаря.

Тези с обръча са много добри.
Започват да ме дразнят реакциите на журито.  Явно заради липсата на публика са снимали тях повече, ама им личи колко са изкуствени. Те по принцип снимат реакциите на публиката предварително, ама с журито е твърде очевидно. Записаната публика хич няма да я коментирам.

# 170
  • София
  • Мнения: 3 611
Чудя се кой измисли това неприятно жури?! Особено дразни изкуственото лензещо се Кате, извадено от нафталина, пък и въртящия очи фъфльо... Ужас!

# 171
  • Мнения: 731
Т’ва беше забавно😂😂😂

# 172
  • София
  • Мнения: 5 828
А това със Славена беше гадно.

# 173
  • Мнения: 1 118
Славена само прашки и направо по дупе не се е появявала в студиото.

Мирослав Тодоров - Kyle Saint (магьосникът) , прави ли някакви участия в БГ когато няма пандемия ?

# 174
  • София
  • Мнения: 6 142
Тази вечер има нужда от раздвижване. Голяма скука.

# 175
  • Мнения: 14 635
Испанците са страхотни.Момичето,което пее в момента на френски също,но какво прави в това шоу?Няма шанс,тя е за друг формат.

# 176
  • София
  • Мнения: 6 142
СТрахотен беше последният младеж. Феноменален баланс. Добре, че беше той, иначе щеше да е съвсем пълна загубата на време.

# 177
  • earth
  • Мнения: 1 334
Как мразя когато започнат да аплодират по веме на музакално представление. Винаги на най-хубавата част и я заглушават.

# 178
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След като ме заболя главата от смях, да погледам малко и "талантите".

Младежът от Гана беше с приятно изпълнение.

Появата на Виктория беше добра, но... гимнастичка като гимнастичка.

Кирил и Ива ми харесаха на висящия обръч.

Беше излишно да ни пускат получаващия факсове отгоре.

Защо, по дяволите, бяха гримирали детето-китарист Весела! Абсолютно неадекватно изглеждаше.
Любо ме разсмя: "И тя се връща след 10 години". Катето Евро: "Аз вече съм мумиo"
Изпълнението - на читалищно ниво.

Крум с пинчера каза много истини, обиждайки журито и водещите. Нямаше никакво сценично поведение и непрекъснато заставаше с гръб към публиката.

Не превеждаха всичко, което казваше Айтор. Сашко Кадиев беше зверски уплашен.
А Петканов беше напълнил гащите /според мен/. Само на Любо не му пукаше.
Това със Славена съм го гледала в испанския формат, но на сцената, без да водят член на журито никъде. Имам предвид с докосването, повдигането на ръцете, усещането на горещо /без "връзката с починали"/.

Ансамбълът за народни танци не е за този формат.

Африка /Любо: "На кого си кръстена? На баба ти Азия?" / нищо не показа. Славена пак намери повод да стане.
Ицо: "Още като излезе, у мен се появи едно тревожно чувство и още не ме е напуснало".

Гергана Тодорова е много хубаво момиче. Има нежен глас. Не се справи с дишането по време на пеене. Любо и Ицо имаха нужда от лигавници.

Акробатът Красимир се представи впечатляващо.

# 179
  • София
  • Мнения: 12 409
Току що и аз изгледах предаването. Страхотен е Красимир, уплаших се да не падне. На колко години е това момче, че не разбрах? Другите участници не ме впечатлиха особено.

Общи условия

Активация на акаунт