⭐България търси талант⭐ - сезон 7

  • 45 669
  • 803
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 15 316
Момченцата китаристи са супер.
Изненадаха ме, че и пеят.

Момчето с попинга също беше приятно. Сладки бяха с гаджето.

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
К’во е това сега?!
Мъж,жена...дойна крава 😱

# 197
  • Мнения: 12 009
Отвратително. Че и му се радват.

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 26 381
Неделя вечер,още няма 22...СЕМ спи 😤
Отврат 🤮

# 199
  • Мнения: 3 386
4 да?
Жива да не бях 🙄

# 200
  • София
  • Мнения: 6 141
Е да бе, на момчето с попинга не дадоха 4 "да", а това нещо ги получи. Rage

# 201
  • DE
  • Мнения: 9 068
Децата с китарите бяха страхотни Heart

# 202
  • Мнения: 12 009
Много ми е интересно тоя талант,  как ще продължи занапред? Как ще го доразвие? Сигурно ще закачи сисите на задника?

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
Тука с Уенди май им "спуснаха" отгоре да я пуснат. Иначе не намирам обяснение на възторга им. И какво би показала в повече?!
Ха-ха, вярно може да ги окачи някъде или да танцуват всяка самостоятелно със собствена хореография.

# 204
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Нищо, пак ще им покаже гьрди с друга песен. Не разбирам как и дадоха всички положителни оценки.

# 205
  • Мнения: 9 656
Тази Славена да не се разпозна в историята на комедиантката Joy хич не й беше смешно

# 206
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
Ох, Славенчето какъв поглед извади като й обясниха защо дадоха "да" за скеча с Кобилкина. Все едно в последния момент се сети: "Да бе, вярно!" (пляска се по челото).

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 22:32 от Child of June

# 207
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Много странна вечер. Особено избора на Славена за златния бутон. Изпьлнението им според мен не беше чак с "Уау" ефект.

# 208
  • Мнения: 15 316
Аз първо мислех, че ще са ми скучни таекуондистите, но те пък ме изненадаха. Добри бяха.

# 209
  • Мнения: 1 355
Страшно противна Славена, куха лейка, изобщо защо я канят тая? Израженията ѝ тип "аха да лапне некоя муъ" са страшно дразнещо неестествени 😃 Аз също не разбрах този златен бутон, но тя май все така си го дава. Предния път нали даде златен бутон на сляпото момче имитатор на гласове, което според мен не заслужаваше златен бутон, нито победата... А онези с костюмите роботи заслужаваха да, костюмите бяха страхотни! Иначе непрекъснато се допускат посредствени участници като онова травеститоподобно нещо и комичката

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 22:34 от Котка в кашон

Общи условия

Активация на акаунт