⭐България търси талант⭐ - сезон 7

  • 45 667
  • 803
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 22 947
Днес цял ден на такива попадам из Фейсбук . 😬

# 331
  • Мнения: X
Рецитираното от Георги и Георги Захаринови /дядото и внучето/ - кое е произведението?

# 332
  • Мнения: 6 177
"Мъртвото момченце "на турсия писател Назъм Хикмет .

# 333
  • Мнения: X
Благодаря, elpi! А думите на дядото и те ли са от него? Тях не ги намирам...

# 334
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Дали Катето Евро и Петканов мислят, че като размахват неадекватно ръце по време на оперно изпълнение, могат да минат за интелигентни?

# 335
  • София
  • Мнения: 6 141
Днес има интересни участници без да са блестящи. На мен това с кафето ми е много интересно и много ми харесва.

# 336
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тъкмо коментираме, че върви добре засега и поредната откачалка разваля добрия вкус Rage

# 337
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Даниел ми хареса много. Усетих се, че през цялото време го гледам усмихната.

# 338
  • Мнения: 47 981
Момчето с фокусите съм го гледала пред ндк и много ми беше харесал

# 339
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Само този з..ник липсваше на сцената.

# 340
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не ми хареса, макар и да не е лесно, ама гавра ми е с музиката. Не знам. А те - да.

# 341
  • DE
  • Мнения: 9 068
Тъкмо казвах на Мм тези къси панталони не са случайни. Посмяхме се.

# 342
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Как може да пускат на една и съща сцена някакви недоразумения, з..ници и тези две прекрасни майка и дъщеря със страхотни гласове!

# 343
  • София
  • Мнения: 6 141
По- интересно ми е защо Любен Дилов- син каза "да" на това недоразумение със задника. Иска да затвърди образа на дърт коцкар ли?
Майката и дъщерята с народната песен много ми харесаха.

# 344
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
Въртене за за*ник, въргаляне по пода и кофти шпагат на фона на класическа музика явно са върхът на таланта за Дилов. Тотално е загубил връзка с кораба-майка и чак си мисля, че няма начин да не е сценарий. Пусна жената с виенето и очевидни проблеми, но момчето с фокусите му беше за детски рожден ден. Щото жената има да ни показва развитие, а младежът се е изчерпал от към талант.
Мислех, че Славена и Евро си поделят по равно приза за най-неприятно жури, но Дилов стремглаво лети към първото място.

Общи условия

Активация на акаунт