⭐България търси талант⭐ - сезон 7

  • 45 668
  • 803
  •   1
Отговори
# 585
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мерт и Калоян са най-добри.

Стана ми адски смешно, като гледах, как Сашко и Петканов се пънеха да обявяват какво точно ще направи Калоян! Едно напрежение, един апломб! А Калоян се забавлява и се смее.

# 586
  • Мнения: 4 821
Реално Калоян и Мерт бяха единствените деца които заслужаваха да са на финал. Браво на Калоян! Други сезони май даваха как са се класирали всички на финала? Това ми липсваше.

# 587
  • Мнения: X
Определено талант спечели! Имах и други фаворити, но и той беше сред тях. Честито на Калоян!

# 588
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Джуниър бенд на второ място и Мерт на трето!!! Да бе, да. Като гласуват всички роднини на всеки от бенда...

Да му е честита победата на Калоян! Как се радваше миличкият!

# 589
  • София
  • Мнения: 1 328
Джуниър бенд на второ място и Мерт на трето!!! Да бе, да. Като гласуват всички роднини на всеки от бенда...

Да му е честита победата на Калоян! Как се радваше миличкият!


Групите с всичките им роднини в един кюп с единичните изпълнители.....
Радвам се за Калоян!

# 590
  • Мнения: 4 976
Джуниър бенд на второ място и Мерт на трето!!! Да бе, да. Като гласуват всички роднини на всеки от бенда...

Да му е честита победата на Калоян! Как се радваше миличкият!


Групите с всичките им роднини в един кюп с единичните изпълнители.....
Радвам се за Калоян!
Очаквах група да има в топ 3, все пак организират сума ти рода да гласуват за тях. Добре, че поне група не е победител. Браво на Калоян, бях за него или за малкия пианист - Мерт.

# 591
  • София
  • Мнения: 62 595
Догодина, ако изобщо го правят пак, трябва да разкарат задължително родата на Еврото - и двамата. Също и втория на сцената. Славена е за украса там. Единствено Ицо става.

# 592
  • Мнения: 1 862
Общо взето в града е всеизвестно, че директорката на училището на джуниър бенда е гербаджийка + доста стабилна реклама им направиха по БТВ, в "Тази сутрин" участваха и т.н. и аз бях на 100%, че ще спечелят да може парите да влязат в училището за нещо Grinning . НОО много се радвам, че се появи един прецедент - Калоян. Това момче ме разби и честно казано аз грешката не му я броя, защото той секунди след като я видя знаеше какво да поправи. Просто ме изуми момчето и другото, което ме изуми е смешната награда от 50 000 лв Grinning / 45к чисто/

# 593
  • Мнения: 777
И по-зле е било. По едно време, ако не се лъжа, беше 25 000.

Радвам се, че Калоян е спечелил. Като гледам харесванията на другите участници и на него във Фейсбук -  води с доста голяма преднина и там.

# 594
  • Мнения: 444
Кейчи е участвал и в други подобни състезания. Например в италиaнската версия през 2016 г, където на полуфинал е представил абсолютно същия номер като тук на финала сега.  Другото, което е направил там, е че е говорил на италиански, както тук български.
https://www.youtube.com/watch?v=-h_izSt2ZaM

Биба Струя в подобно предаване в Румъния
https://www.youtube.com/watch?v=JBXQoQ_d-kM&ab_channel=iUmor
За него има коментари в нета, че е фейк, един вид илюзионист. Но под това румънско видео ми допадна един от коментарите - вероятно Биба наистина има по-особено състояние на кожата, но със сигурност има добри познания и по електричество, които умело използва.  Например по филмите като слагат човек на електрически стол, между главата му и каската слагат мокра гъба. Тук нямаше нищо. Така че вероятно има някакво физиологично обяснение, но със сигурност доста добре приложени знания по електричество, както и доза илюзионизъм от по-различен тип.

Сещам се и за други участници от този сезон, които са участвали в такива предавания в други държави. Все ги изкарват, че те сами са дошли, по своя инициатива. Но започвам да се чудя дали всъщност тези участници не са спонсорирани от шоуто, което държи правата - да обикалят различните версии и така да внасят колорит. В крайна сметка тези предавания печелят от реклами и гледаемост и подобни чудаци от чужди държави носят колорит и гледаемост. Щом навсякъде въртят едни и същи номера, вероятно са поставени от шоуто.

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 02:42 от zzrr

# 595
  • София
  • Мнения: 62 595
Може да са професионални гастрольори по подобни формати - отиват и участват във формат, имат някакви ангажименти после или покрай това, пуснат си канал в ютубето и се пишат инфлуенсъри.

# 596
  • SF
  • Мнения: 21 172
Те така си рекламират уменията. Бях гледала преди време - следят къде се прави "ХХХХ търси талант" и се записват. Свят да видят и светът да ги види.
Дори и да ги канят, за да внасят колорит, аз като зрител, нямам против. Иначе гледам детски концерт, което наистина ми е скучно.

Борислав и Александър направиха най-никаквото си представяне на финала, а ги бях харесала от предишните им изяви. Ако бяха показали финалното си изпълнение при първото си появяване, можеше и с  него да си останат.
Журито като кажат "градация на номера" - при дете, което пее песни, каква градация може да направи? Жени пя трудна песен, но не я изпя добре. Но как я избраха между останалите пеещи момиченца с китарки или без, не знам. Всички те еднакво заслужават.

Дано догодина да има някакво отделяне на деца от възрастни участници, защото възрастните, ако ще и в Космоса да излетят, пеещо момиченце, буди умиление у Катето и продължава напред.

# 597
  • София
  • Мнения: 746
Съсипаха едно от хубавите реалитита.

# 598
  • Мнения: 777
Чак сега реално изгледах на запис част от номерата. От журито гледат номера на Калоян с физиономии все едно прави някакви черни магии (или чакат с надежда някой сапьор да обезвреди бомба). Има шанс някои от тях да не са разбрали дори условието на това, което прави. Grinning

Последна редакция: вт, 01 юни 2021, 12:17 от NF404

# 599
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
На мен мие интересно как работи мозъчето на това дете. Петцифрените числа, които могат да се представят като сбор от квадратите на четири числа са все пак краен брой. Интересно ми е дали е сканирал всички възможни разлагания и по памет възпроизвежда или смята на момента. Ясно е, че когато му дават да пресмята произволни задачи, решава в момента, но тук е по-различно, все пак се готви за световен рекорд.

Общи условия

Активация на акаунт