Разочарована от себе си

  • 12 477
  • 346
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 35 297
Тери, пиши на модератор да я заключи.

На участниците - има спам теми, заповядайте.

# 331
  • Мнения: 4 972
Tterryy, желая ти късмет и да ти се случи това, което искаш!

# 332
  • Мнения: 7 434
Не познавам жени, които не искат да имат деца. Предполагам, че тези, които казват това, просто имат репродуктивни проблеми и ме им се занимава. Или не могат да си намерят мъж, който да им направи деца, а не са достатъчно отворени да потърсят дарителска сперма. По- добре им звучи, че не искат. Не съдя никого, всеки сам си решава.

# 333
  • Мнения: 5 329
Не познавам жени, които не искат да имат деца. Предполагам, че тези, които казват това, просто имат репродуктивни проблеми и ме им се занимава. Или не могат да си намерят мъж, който да им направи деца, а не са достатъчно отворени да потърсят дарителска сперма. По- добре им звучи, че не искат. Не съдя никого, всеки сам си решава.
Ами аз съм точно такава жена. Нямам друг проблем, който да се опитвам да прикривам или отричам, просто наистина не изпитвам потребност и желание за дете.

# 334
  • Мнения: X
Този диалог ми напомня осезаемо чутовния спор с една съфорумка навремето, която твърдеше и се заричаше, че никога не би имала дете. Големи опровержения бяха тогава .

# 335
  • Мнения: 1 189
Голяма част от нещата, с които гледахме децата през първите две години бяха ни дадени назаем или подарени от познати хора. После неща, които ние сме купували за нашите давахме назаем или подарихме на познати.

нори, това са фантазии за хармоничните и т-н. Хората не са хармонични. Хората са такива, каквито са - бъгави все някъде. Природата не е написала ръководство за потребителя с условие "за деца трябват хармонични партньори". В ръководството пише, че трябват двама, за да свършат необходимия минимум.


Е двамата са примитивния абсолютен минимум. От учебника по биология. Но ако отвориш учебник по психология там ще пише друго. И не е вярно, че не е възможно хората да са хармонични. Бъгави - ясно, но все пак в хармония с бъговете си.

# 336
  • Мнения: 787
Не познавам жени, които не искат да имат деца. Предполагам, че тези, които казват това, просто имат репродуктивни проблеми и ме им се занимава. Или не могат да си намерят мъж, който да им направи деца, а не са достатъчно отворени да потърсят дарителска сперма. По- добре им звучи, че не искат. Не съдя никого, всеки сам си решава.
Ами аз съм точно такава жена. Нямам друг проблем, който да се опитвам да прикривам или отричам, просто наистина не изпитвам потребност и желание за дете.


Аааа, да не дойдеш да ни ревеш след някоя и друга годинка Grinning

Забелязвам, че хората не могат да ти простят, ако си позволиш да упражниш свободната си воля.

# 337
  • София
  • Мнения: 62 595
Тъйде, тъй, да отворим учебниците по психология. Там е малко като трилър и екшън, применеси с трагедия - направо да се чуди човек как изобщо е оцелял в този свят на бъгави човеци. Хармонията е мираж в смисъла на положително съчетаване. Няма как човек да е егоистичен по природа, да се подчинява за важните неща на старите дялове на мозъка, а в следващия момент да се очаква да ползва основно челния дял и да се хармонизира с друг човек, само защото има сексуално привличане и се произвежда поколение. Така че след всички изчетени учебници по психология, съвсем бих посъветвала жена, която иска дете или мъж, който иска дете и семейство, да не му мисли твърде много за хармонията, а да каже "мечка страх - мен не страх" и да отива в гражданското и в родилното. Нататък прави каквото трябва, пък както дойде. Simple Smile Поне ще се е възпроизвел.

# 338
  • Мнения: 1 189
Не знам на кои дялове се подчинява човек, но знам, че има по-подходящи и по-малко подходящи. По-хармонични и по-малко хармонични двойки. Е, аз естествено се подчиних на майката природа, но не и се дадох лесно и бързо де 🤭
Принципно когато животът те довел до там да избираш или или, естествено и най-логично е да се направи това, което казваш. Но не и преди това.

# 339
  • Мнения: 2 631
Taя тема няма ли да я заключват вече? :Д

# 340
  • Мнения: 3 724
Автора на темата може да я заключи. Или модератор ако прецени, че е изчерпана.

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 22:15 от The Stranger

# 341
  • София
  • Мнения: 62 595
Нали затова е измислено влюбването и сексуалното привличане, за да не мисли много човек, а да действа. Винаги има време да разбереш колко я има хармонията, но обичайно хората не се събират с минимална хАрмоние, а с максимална хОрмония, която прави после хАрмонията поне докато не надделее рознобоят в ролите.

# 342
  • Мнения: 3 350
Не познавам жени, които не искат да имат деца. Предполагам, че тези, които казват това, просто имат репродуктивни проблеми и ме им се занимава. Или не могат да си намерят мъж, който да им направи деца, а не са достатъчно отворени да потърсят дарителска сперма. По- добре им звучи, че не искат. Не съдя никого, всеки сам си решава.
Ами аз съм точно такава жена. Нямам друг проблем, който да се опитвам да прикривам или отричам, просто наистина не изпитвам потребност и желание за дете.
А това означава ли, че ако забременеете ще го махнете или примерно ще го изоставите, ако не успеете да направите аборт навреме (примерно при цветна бременност)?

# 343
  • Мнения: 787
Не познавам жени, които не искат да имат деца. Предполагам, че тези, които казват това, просто имат репродуктивни проблеми и ме им се занимава. Или не могат да си намерят мъж, който да им направи деца, а не са достатъчно отворени да потърсят дарителска сперма. По- добре им звучи, че не искат. Не съдя никого, всеки сам си решава.
Ами аз съм точно такава жена. Нямам друг проблем, който да се опитвам да прикривам или отричам, просто наистина не изпитвам потребност и желание за дете.
А това означава ли, че ако забременеете ще го махнете или примерно ще го изоставите, ако не успеете да направите аборт навреме (примерно при цветна бременност)?

Не и без първо да се допита до специалистите тук.

# 344
  • Мнения: 5 329
Скрит текст:
Не познавам жени, които не искат да имат деца. Предполагам, че тези, които казват това, просто имат репродуктивни проблеми и ме им се занимава. Или не могат да си намерят мъж, който да им направи деца, а не са достатъчно отворени да потърсят дарителска сперма. По- добре им звучи, че не искат. Не съдя никого, всеки сам си решава.
Ами аз съм точно такава жена. Нямам друг проблем, който да се опитвам да прикривам или отричам, просто наистина не изпитвам потребност и желание за дете.
А това означава ли, че ако забременеете ще го махнете или примерно ще го изоставите, ако не успеете да направите аборт навреме (примерно при цветна бременност)?
На първо място, не бих допуснала изобщо да се стигне до забременяване.

Общи условия

Активация на акаунт