Кафето!!!

  • 2 894
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 590
Много силно, много черно, от кафе машина SAECO,без захар!
PeaceСамо,че с малко захар,но когато спра да кърмя Tired

# 16
  • Мнения: 3 456
Аз не съм особен фен на кафето, затова  не го харесвам просто така -само кафе, но пък много си падам по разни рецепти с кафе. Ще пробвам твоята.

# 17
  • Мнения: 323
Oбожавам кафенце.Любимото ми е Spetema,направено на еспресо машина.Спрямо него всички други са ми безвкусни някакси. yesyesА пък ако има и нещо сладичко покрай него smile3508

# 18
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Напоследък пия 3 в 1. Иначе с мляко и захар  Grinning

# 19
  • Мнения: 3 042
Аз пия кафето със сметана и захар.

# 20
  • Мнения: 1 951
Пробвайте капучино с малко бейлис в него ммм... много е вкусно.

Но аз рядко си правя защото кафето го предпочитам черно и без захар.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 160
Аз сутринта сътворих едно страхотно кафе, но то дойде чисто и просто от мързел - не ми се ходеше до магазина за сметана и си сипах в нескафето малко Данъп от този в бутилчиците с отвратителните капачки/лепенки - ягода и банан. Стана фантазия!

# 22
  • Мнения: 614
Виенско кафе

чаена лъжичка топинг шоколад или карамел...сладва кафето повечко бита сметана, и отгоре нес кафе и канела.

# 23
  • Мнения: 962
Обичамго дълго,без захар със мляко

# 24
  • в баира
  • Мнения: 861
Това са стари рецепти от тефтера на майка ми:

Кафе по бразилски
Настържете ситно половин блокче шоколад и залейте с 40 гр прецедено сварено кафе, докато е доста горещо. Добавете и чашка горещо прясно мляко и разбъркайте. Налейте в кафена чашка и украсете с облаче гъста сметана.

Кафе "Африка"
Налейте в кафеничето 100 гр вода, 1 ч.л кафе, на върха на ножа какао, захар и канела на вкус. Пийте само докато е горещо.

# 25
  • Мнения: 364
Пия по едно кафе на ден и задължително с много сметана и захар , а кафе без захар и сметана ми е   Sick  а да и студено кафе не понасям изобщо макар да се отраzява добре на бръчките  Simple Smile

# 26
  • София
  • Мнения: 35 951
Пия кафето с мляко без захар и винаги горещо / не топло, ...а студено - мразя/

# 27
  • Мнения: 966
Аз навън пия дълго еспресо,а в къщи си правя инка с много пяна(защото се бърка инката с захар и много малко вода-така се получава каймака,като се сипе водата или млякото)

# 28
  • Мнения: 2 211
Най ме кефи чистото кафе без захар и други.

# 29
  • ново
  • Мнения: 5 964
Чисто еспресо - без захар, сметана... Сутрин двойно, след обяд дълго Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт