От кой матрак сте доволни? - Тема 9

  • 77 314
  • 843
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 758
Ние най сетне поръчахме спалнята и мислех да купим Магнифлекс Магни гранде, но ...няма наличен. Няма да се произвежда вече. Препоръчайте някой качествен сравнително твърд матрак до около 1300лв. Благодаря

# 586
  • Мнения: 22 865
Аз съм писала напоследък, че взехме от Юск, серия Голд и съм много доволна.Три месеца го ползваме вече и нямам оплаквания.Висок е доста, това имайте предвид.Размерът не отговаря леко на ширината и има малко луфт, но не ми пречи.Вчера го пбърнах да го пробваме от твърдата страна- пак се спи чудесно, но няма мемори пяна и на мен лично ми е по-комфортно от по-меката страна заради нея.
Още не съм прала калъфа и не мога да дам отзиви лесно или трудно става.

# 587
  • Мнения: 157
Здравейте, обзавеждаме детската стая и ще купуваме направо голям матрак за дъщеря ми /на 2 години/, на който да спи от сега и занапред. Та моля препоръчайте ми хубав матрак за дете и подрастващ, знам само, че не трябва да е мек, но пък и да не е прекалено твърд. Като размери 90/190 и бюджет до 500 лв. На какви матраци спят вашите деца и от кои сте доволни? Благодаря Simple Smile

# 588
  • Мнения: 11 616
Здравейте, обзавеждаме детската стая и ще купуваме направо голям матрак за дъщеря ми /на 2 години/, на който да спи от сега и занапред. Та моля препоръчайте ми хубав матрак за дете и подрастващ, знам само, че не трябва да е мек, но пък и да не е прекалено твърд. Като размери 90/190 и бюджет до 500 лв. На какви матраци спят вашите деца и от кои сте доволни? Благодаря Simple Smile
Моят младеж (70 кг) спи на този от няколко години -дебел, висок, по-скоро твърд отколкото мек-не потъваш, но и не ръби...абе хубав и здрав матрак. Изработен от качествени материали. И аз съм лягала на него:
https://kambo.bg/matraci-klasik-bg/dvulicevi-matraci/dvulicev-ma … -zoni-usilen.html
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 10 май 2022, 18:38 от petiaivanov

# 589
  • Варна
  • Мнения: 1 558
+1 за матраци Класик Хасково.Спим с жена  ми на същия модел като на Петя,но с мемори от едната страна.На детето е абсолютно същия като на Петя.Спал съм и там.От първото спане си станахаме най-добри приятели.

# 590
  • Мнения: 360
Привет,
Колебая се между Нани Каспия покет спринг и Нани Каспия полифлекс. Някой който е пробвал и двата модела би ли могъл да даде отзиви? Благодаря!

# 591
  • Мнения: 1 907
Здравейте, мнения за Нани Лаго мемори? Пробвахме го , хареса ни.
Цената не е малка, затова искам да съм сигурна.
Колебаем между него и един на I sleep, но за втория ми казаха, че е ниския клас на Магнифлекс и не се били правили в Италия , а в България с по нисък клас материали.

В момента спим на Тед боди баланс и всяка сутрин ставаме с болки в гърба и кръста.

# 592
  • Мнения: 3
Здравейте, може би много тъп въпрос и не много по темата, но все пак ще питам - навсякъде по сайтовете на производителите се хвалят с "незнам си кво покритие", против изпотяване, меко, нежно на допир, с масаж и не знам си кво, та се чудя като сложиш един чаршаф всичко това не остава ли в сънищата? Или тези нови "гъзарски" матраци, които са със сваляеми калъфи са създадени да се спи на тях без покриването им с чаршаф, като на снимките? Честно казано съм доста объркан...

Въпросът ми наистина е напълно сериозен, моля да споделите мнение

# 593
  • Мнения: 2 114
Точно за това ползвам само памучни чаршафи и не ползвам протектор за матрак.

# 594
  • Варна
  • Мнения: 152
От 8 години сме с "кокос стандарт" на Латекс Екон.  Нямам търпение да го сменим вече, а гаранцията му е 10 години! Деформира се и всяка сутрин ме боли всичко като ставам. 
Поръчах нов "Avangard" на матраци Маттро. В момента имат намаления.
За протекторите в магазина ми обясниха, че ако матракът има мемори слой, трябва да се ползва задължително протектор, който защитава от овлажняване. Ако поема влага се деформирал лесно с времето. Има едни  непромокаеми протектори със специална мембрана, непозволяваща проникването на влага вътре в матрака. Такъв ще сложим на новия!
Сега се чудя какво да правя стария матрак, че ужасно тежи и е огромен. Simple Smile

# 595
  • Мнения: 11 616

Сега се чудя какво да правя стария матрак, че ужасно тежи и е огромен. Simple Smile
Аз ако съм на твое място, първо ще си сложа новия матрак, който съм си харесала, разбира се.

После ще се обадя на Екон да уважат гаранцията на стария и да ми дадат нов.
И новия ще го подаря на някого в нужда.

# 596
  • Мнения: 2 484
Привет,
Колебая се между Нани Каспия покет спринг и Нани Каспия полифлекс. Някой който е пробвал и двата модела би ли могъл да даде отзиви? Благодаря!

Не следя темата редовно и чак сега попадам на това питане. Избрахте ли си матрак? Нашият е Нани Каспия покет спринг. Мек е, що-годе удобен за спане, ОБАЧЕ горният слой се "отдели" от основната част и стои като бабуна. Ужасно много ме дразни. Като метна покривалото за легло стои издуто и ми бърка в здравето. Освен това е ужасно тежък. Предупредих го аз моя мъж, но тогава не ме послуша. Прецака ни се и леглото от тежестта, таблата се отдели леко от основата. Аз едвам го вдигам, а сега съм и бременна и трябва постоянно да моля моя мъж. Ползвахме го само две години и искаме да вземем друг, но се чудим какво да го правим този. Мъжът ми иска да го носим на вилата, че ни трябва и за там, но аз не го искам, тежи 24567 кила и трябва да ангажираме не знам колко души да го свалим, да го натоварим върху колата и после да се разтовари на вилата Angry

# 597
  • Мнения: 362
Търся мнения и отзиви за еднолицеви матраци за деца?
Не съм на ясно какво точно да търся. Единствено имам спомен ,че някъде бях чела,че е добре да са по твърди.
Споделете марки и модели моля.

# 598
# 599
  • Мнения: 1 454
Здравейте, харесах матрак за сина ми- растящ тинейджър и моля, ако някой има такъв да сподели мнение
https://matraci.bg/exclusive-hybrid-cool-gel?utm_source=facebook … #customer-reviews
Благодаря предварително:)

Общи условия

Активация на акаунт