От кой матрак сте доволни? - Тема 9

  • 76 974
  • 843
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 133
Някакви по-интересни промоции или намаления да сте мяркали напоследък?

# 31
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Някой може ли да препоръча еднолицев матрак 164/190 см без пружини до 350 лв?

Аз мога да споделя положително мнение за еднолицев матрак Каспия полифлекс на Нани, но като гледам цената в момента, е доста над бюджета, който сте определили. Може да потърсите дали няма някъде промоция.
Мнението ми е на база ежедневно ползване вече 9-та година. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 807
Някакви по-интересни промоции или намаления да сте мяркали напоследък?
Има.
Всички сайтове, които разгледах за матраци имат помоции - ТЕD, Magniflex, Нани, Yatas и т.н. Включително и всички магазини предлагащи матраци имат промоции на някои модели.
Зависи какво търсиш.

# 33
  • Мнения: 1 666
Някакви мнения за двата вида матраци на Isleep в Метро?
Обичаме средно твърд матрак по принцип, от който да не ме боли кръст. Хотелските двулицеви обикновено са ми идеални.

# 34
  • Мнения: X
Здравейте,
Искам да се допитам до вас по един матрачен казус.
Имахме матрак магнифлекс ортопедичен 15см около 12 години и бяхме страшно доволни.
Решихме да купим нов.
Ходихме, лежахме, избрахме магнифлекс среднотвърд дуал сомфорт ню 25см.
Около 3000лв Rolling Eyes
Дойде матрака, вонеше ужасно около седмица и се измирисваше на пода в спалнята. Сложихме го върху рамката преди 10 дни. Брех - ужасно неудобен. Реших, че ламелите на рамката нещо са се скапали. Сменихме ламелите.
Сега се чудя дали не е много висок за нашата спалня и нещо ние да не правим като хората, но сутрин се събуждам със зверски болки в гърба и не може да продължаваме така.
Та, на въпроса...
Според вас дали има как да го върна или сменя?
В понеделник ще се обадя в магазина, но сега ме човърка.
Дори не съм и предполагала, че матрак уж висок клас може да е толкова неудобен.
Благодаря на отзовалите се!

# 35
  • Мнения: X
Просто не всичко висок клас си струва, това е истината.
Иначе сигурно има как да го върнете.

Нямаха ли от стария модел? Sad

# 36
  • Мнения: X
Не ги произвеждали вече.
И честно да си кажа, мислех си, щом през 2009 са правили такива добри матраци, сега ще са направо майчина прегръдка, но уви.

Просто не всичко висок клас си струва, това е истината.
Иначе сигурно има как да го върнете.

Нямаха ли от стария модел? Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 3 752
Имам познати,които си решиха проблема с неудобния матрак като си взеха топ-матрак.Но пробвайте първо замяна.

# 38
  • Мнения: 124
Здравейте,
Искам да се допитам до вас по един матрачен казус.
Имахме матрак магнифлекс ортопедичен 15см около 12 години и бяхме страшно доволни.
Решихме да купим нов.
Ходихме, лежахме, избрахме магнифлекс среднотвърд дуал сомфорт ню 25см.
Около 3000лв Rolling Eyes
Дойде матрака, вонеше ужасно около седмица и се измирисваше на пода в спалнята. Сложихме го върху рамката преди 10 дни. Брех - ужасно неудобен. Реших, че ламелите на рамката нещо са се скапали. Сменихме ламелите.
Сега се чудя дали не е много висок за нашата спалня и нещо ние да не правим като хората, но сутрин се събуждам със зверски болки в гърба и не може да продължаваме така.
Та, на въпроса...
Според вас дали има как да го върна или сменя?
В понеделник ще се обадя в магазина, но сега ме човърка.
Дори не съм и предполагала, че матрак уж висок клас може да е толкова неудобен.
Благодаря на отзовалите се!

Здравейте,

В предната тема съм писала, че нещо подобно се случи и на нас. Върнахме матрак на Магнифлекс, Riviera by Pierre Cardin, за което ни удържаха 30% от сумата (но поръчан онлайн). Тогава (мина  доста време, година) ходихме , пробвахме...и накрая не се спи на него.
 При вас какво стана, успяхте ли с връщането?

# 39
  • Мнения: 13 527
Извинете ме за въпроса, но е свързан с матрак, затова се надявам да получа насоки.
Търся протектор, препоръки ит личен опет ще са ми много полезни.
Някой с впечатление за този?
https://matraci.bg/nepromokaem-protektor-deluxe

# 40
  • Мнения: 2 147
Здравейте!
Не! Категорично ми отказаха и от магазина и от магнифлекс. Те ми били казали, те се били вакумирали в Италия, нямало как да го вакумират тук и ставал непродаваем.
Малко по-нагоре Магика даде идея да пробвате с топ-матрак, за да го "омекотите". Може би ще ви излезе по-добре за бюджета този вариант. Ако пък така или иначе го продадете, топ-матракът ще си остане за следващия матрак, който ще е със същите размери. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 326
Здравейте.
Чували ли сте за матраци Яташ и как са като качество? Повечето модели са с DHT пружинна система, за която не открих информация в нета.
А тъкмо бях свела избора до Нани тирена и икейските Hovag и Morgedal Grinning
Търся средно твърд  към твърд матрак

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 741
Здравейте.
Чували ли сте за матраци Яташ и как са като качество? Повечето модели са с DHT пружинна система, за която не открих информация в нета.
А тъкмо бях свела избора до Нани тирена и икейските Hovag и Morgedal Grinning
Търся средно твърд  към твърд матрак
Доста добра реклама им правят на Яташ майсторите на спални/ дърводелци/ аз лично нямам опит с тези матраци.

# 43
  • Мнения: 362
Пробвахме няколко матрака. Търсим уж мек. Сега сме с Тед Силвър нещо си и нямам търпение да го сменя.
Спряхме се на Нани Модена или Аруба полет и двата ми се сториха удобно и меки. Имате ли впечатление ,за тези два модела ?

# 44
  • София
  • Мнения: 2 228
Ползвали сме Модена. Мек е да. Не пропадащо мек, има еластичност, стабилност и е удобен. Може би една идея по-мек ни дойде и на подматрачна с амортисьори даже доста.

Общи условия

Активация на акаунт