Разширени вени

  • 338 566
  • 527
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 865
оффф, нещо съм с Т от два дни, явно ангина карам и взех да пия АБ, явно ще ми се размине утре, освен ако не пречи.... newsm78
так се бях навила за утре......ще се обадя да попитам

# 316
  • Мнения: 11 338
Киша това което си решила е най-добрият вариант. Обади се и питай! Може да няма нищо общо едното с другото и да успееш да минеш през манипулацията днес. Успех! Пиши какво е казал лекаря!

# 317
  • Мнения: 262
аз си мисля, че не пречи едното на другото, но знае ли човек...

# 318
  • Мнения: 865
обадих се,ще ходя в понеделник и то не за друго, ами съм с 38градуса Т и не мога да стана от леглото Confused Confused Confused

# 319
  • Мнения: 865
днес ми бих а една инжекция зад коляното.после ходих 1 час, не ме боля въобще- д-ркта направи 3 убождания във разширена та ми вена и после ми сложи бинта. ще го нося без сваляне до утре вечер, а после още 7дни като вечер го махам. малко ме боли мястото където свършва бинта зад коляното, може би защото там той се сбръчква от сгъвката.... newsm78 newsm78 newsm78
в четвъртък съм пак за другия крак, но май ще имам още поне 3 инжекции, за да ми се поскрият вените.....

# 320
  • Мнения: 0
Aktualna informatsia za razshireni veni ,metodite na lechenie i dr Golemanov moje da namerite na slednia adres (www.razshireniveni.com)
Lazernata ablatsia savmestno sas skleroterapia dava nai uspeshni i traini rezultati .Sled taka prilojenoto mi lechenie prez 2007 venite napalno izcheznaha.

# 321
# 322
  • Мнения: 11 338
Киша хубаво е, че си започнала "зададената мисия". Надявам се бързо да се възстановяваш и всичко да мине по мед и масло. Оххххх като се сетя , че и аз трябва отново да се заема........и все се оправдавам , че нямам време  Embarassed
Колко време ти дадоха болнични и имаш ли някаква информация. Болнични ще искам само защото голямо седене ми е на работа, никакво движение нямам и това ме притеснява най-много.
Преди години като си правих склерозирането не работех и имах голямо движени и беше добре, но сега...........

# 323
  • Мнения: 817
Аз за сега приключих. Големите вени, които можеха да се третират /около коляното/ вече ги няма. Просто се изпариха  Grinning Сега чак есента.
Болнични не съм взимала, дори и в момента съм на работа, чувствам се идеално, но е вярно, че много седя и се стремя да наваксвам преди и след работа вървейки бързо!

Киша  успех!

# 324
  • София
  • Мнения: 442
Момичета в София къде ходите на лекар и при кого? Опасявам се, че при мен склерозирането няма да свърши работа. Интересува ме онази прозецура с електродите - лазерна аблация май се казваше. Доколкото четох по темата, тя замества оперативното премахване. Преди години съм ходила на консултация при Станкев в 3 градска. Но там нямат такава техника. Той каза че може да ги резне. Така че проучвам отзиви и за друго място. Военномедицинска имат, но пък там не знам при кой лекар бих могла да отида. Клиника Вита също правят, ако някой знае добри ли са за подобни процедури.

Марудета, колко са били големи твоите? Моите са къдрави и минават през и под коляното . Преди ми бяха казали че имам разширена и магистрална вена. Тя минава от вътрешната страна на бедрото, но не се вижда на повърхността. Интересува ме магистрална може ли да се склерозира.

# 325
  • Мнения: 817


Марудета, колко са били големи твоите? Моите са къдрави и минават през и под коляното . Преди ми бяха казали че имам разширена и магистрална вена. Тя минава от вътрешната страна на бедрото, но не се вижда на повърхността. Интересува ме магистрална може ли да се склерозира.

Къдрава леко и над и под коляното минаваше. Няма я вече. Магистралната не знам дали се склерозира.

# 326
  • Мнения: 865
днес ми понабодоха и другия крак.ще си направя още 2-3 процедури и ще се спра до към есента, че да ми се махнат синините и да ми се поуспокоят краката....
много добре се чувствам и съм доволна от резултатите Heart Eyes

# 327
  • София
  • Мнения: 442
Ох, браво на вас! Сега е мой ред. Само трябва да побързам преди да се стопли времето.

# 328
  • Мнения: 1
Преди дни ходих на преглед при Големанов във Варна тъй като съм обиколила доста съдови хирурзи и отникъде помощ.И тук отново ,а даже и още повече никаква комуникация с пациента ,при условие ,че лекаря беше в настроение,а и аз задавам въпроси ,без да нахалствам излишно.Вълшебната думичка пари се спомена-970 лева за единия крак и нищо повече.Дори стигна до там да ми каже,че ще разговаряме когато отида при него направо за операция,т.е с парите в ръка.Не ходете при него.В това отношение доц.Княжев е по-добрият вариант,а и при него е по-евтино-670 лева за същата операция.

# 329
  • Мнения: 1 517
Аз от Княжев съм ужасно разочарована. За 30-те лв, които платих, само ми поопипа вените, един доплер не ми направи дори. И на всичко отгоре първата му реплика беше: "Аз съм по-добър от всички съдови хирурзи в БГ взети заедно"   Shocked Един уважаващ себе си специалист НИКОГА няма да каже подобно нещо.

Колкото до инжекциите - преди няколко години си правих във Варна, при...забравих му името; всичко се скри, синините изчезнаха след 3 месеца, но много скоро ми излязоха нови вени, на друго място на същия крак, повече от преди.............. всъщност лекарят ме беше предупредил за рецидиви...дано вие да имате повече късмет.
На есен може би ще си направя операция, щото положението ми е меко казано лошо, не съм избрала още стандартан или лазерна, зависи от финансовото ми състояние. Пък може и да ме хване шупе и да не си направя  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт