Шоуто на Рачков от 7 март всяка неделя от 20 часа по Нова тв.

  • 54 411
  • 854
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 683
Любо Ганев, да, не Пенев, обърках ги.
"Гледам къде да топна чушлето" 👀 Онемях.

# 811
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 861
Щях да напиша, че му е такъв стилът, но по-скоро му липсва стил... Винаги си е бил такъв простак по интервюта.

# 812
  • Мнения: 4 566
Професионалните спортисти много бързо се състаряват. Хубаво е поне да се поддържат във форма след като прекратят кариерата си, както Данчо очевидно прави.

Аз не бих казала, че точно бързо се състаряват (като външност). Макар че често при тях по-рано се проявяват някои специфични за по-напреднала възраст заболявания, като например износване на ставите.

# 813
  • Мнения: 205
Изгледах епизода чак сега.Имаше моменти,на които се разсмях,хареса ми избора на "мис" ,и най-вече Данчо Йовчев ,класи над всички ,велик спортист , много скромно и   възпитано поведение.
Почти всички епизоди бяха забавни и интересни. С положително мнение съм от първи сезон.
Напомня шоуто на Т.Колев"Как ще ги стигнем...", като че ли от там е взета идеята,според мене.
Надявам се,че септември ще е още по-добро.

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 09:24 от Lemongrass

# 814
  • Мнения: 30
Професионалните спортисти много бързо се състаряват. Хубаво е поне да се поддържат във форма след като прекратят кариерата си, както Данчо очевидно прави.

Аз не бих казала, че точно бързо се състаряват (като външност). Макар че често при тях по-рано се проявяват някои специфични за по-напреднала възраст заболявания, като например износване на ставите.

Сигурно е различно за различни спортове. При тези, които аз гледам - футбол и тенис, ми прави впечатление, че изглеждат доста по-стари от възрастта си.

# 815
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Що, бе, Стоичков добре си изглежда за възрастта. Поне за него се сетих.

# 816
  • Мнения: 450
На мен много ми хареса, най вече участничката, която затъпи Рачков. Не ми хареса поне на мен ми направи впечатление, когато публиката ставаше на крака за спортиста,а той бързаше да седне.

# 817
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Много е дълго и дотяга /лично на мен/...
Как издържат тези в залата 🤔...,а и защо и децата ги допускат,не е детско шоу,говорят/играят се тъпизми и вулгаризми 🤨

# 818
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Имам впечатления от Балъков, изглежда перфектно.

# 819
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Любо Ганев, да, не Пенев, обърках ги.
"Гледам къде да топна чушлето" 👀 Онемях.
И аз онемях, такава простотия не бях чувала досега в ефир. Rolling Eyes
За разлика от него, Й. Йовчев направи много добро впечатление.

Няма да коментирам външния вид на спортистите. Той е следствие от начина им на живот, генетичните фактори, а понякога и козметични интервенции /вижте Стефка Костадинова, например Wink/. Но физическото натоварване при професионалните спортисти е много голямо, няма други професии, в които хората се "пенсионират" на 25 - 35- годишна възраст.

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 19:38 от Скубиду

# 820
  • Мнения: 217
Пълна простотия...
И само да кажа, че Рачков не е "добър актьор". Добър актьор беше Петър Слабаков. Или Кирил Господинов...

# 821
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Колко мразя цирк...

# 822
  • Мнения: 3 844
Обещаваха нови, невиждани, нечувани неща пък …
Нали уж щеше да има нови сценаристи, а накрая пак Влади Априлов.

# 823
  • София
  • Мнения: 22 945
Въобще не ми харесва днес. Предпочитам разговори с някакви хора, отколкото номера.

# 824
  • Мнения: 4 075
Шоуто днес е блудкава топла лимонада.
А в момента, в който излезе Мария Дамата, смених канала.
Без мен.

Общи условия

Активация на акаунт