Шоуто на Рачков от 7 март всяка неделя от 20 часа по Нова тв.

  • 54 412
  • 854
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 3 137
Каква е тази тема? Не е ли на шоуто на Рачков? Аз чета само омраза и едно голямо плюене! На мен пък ми харесва шоуто днес и го очаквах с голямо нетърпение ! Като не ви харесва сменяте канала на някоя друга простотия.  Точно от това имахме нужда - смях и веселие!

# 826
  • София
  • Мнения: 22 947
Под "имахме" предполагам говориш за теб и семейството ти, не за останалите членове на форума. И темата не е само за хубави коментари, всеки може да сподели, каквото си иска.

# 827
  • Мнения: 3 137
Под "имахме" предполагам говориш за теб и семейството ти, не за останалите членове на форума. И темата не е само за хубави коментари, всеки може да сподели, каквото си иска.
Под "имахме" имам предвид повечето хора в България. Няма лошо да има позитивни и негативни коментари. Но тук виждам само негативни , и за мен е напълно излишно , но това разбира се е МОЕ мнение 🙂

# 828
  • Мнения: 14 629
Като виждаш негативни коментари,питай продуцентите защо е така. Wink

# 829
  • София
  • Мнения: 22 947
Повярвай ми, имам голяма нужда от смях и забавление, но просто не ме забавлява това, което гледам в момента. Simple Smile

# 830
  • Мнения: 9 013
Защо го е именувал "Забраненото шоу"? Кой му забранява шоуто?

# 831
  • Мнения: 4 075
Каква е тази тема? Не е ли на шоуто на Рачков? Аз чета само омраза и едно голямо плюене! Като не ви харесва сменяте канала на някоя друга простотия.
Темата е за обсъждане на шоуто.
Прави разлика между омраза и критика.
Каналът отдавна е сменен.

# 832
  • София
  • Мнения: 22 947
Според мен много повече хора знаят, че прави вино, отколкото, че е учил в цирково училище. 🤣

# 833
  • Sofia
  • Мнения: 4 575
Забавно беше. Фамилия Балкански са велики българи - дано има повече като тях!
А пък накрая с наклонената стая така се смяхме, коремът ме заболя… нищо, че е хумор от типа “ритни ме по задника”, импровизираха чудесно!

# 834
  • Мнения: 8 524
Аз не харесах шоуто.Балкански старши като го видя с тази физиономия на стар номенклатурчик ми става неприятно.Защо лъжеше и се правеше на жертва на комунизма не разбрах.За тези които не знаят,едно време не можеше да излиза всеки в чужбина.Трябваше да пишеш доклади  и да имаш специално разрешение._Каква жертва е той ,като баш по комунистическо време е имал толкова спектакли с чужбина.
Шоуто на Рачков е боза,пълна !Поне на половина трябва да съкратят времето му,ако толкова държът от нова да имат тази глупост в програмата си

# 835
  • Мнения: 1 285
На мен ми хареса. Който не му харесва,  не е като да има само един тв канал. Несериозно е да отъждествявате всички със собственото си мнение.

# 836
  • София
  • Мнения: 22 947
Кой е отъждествил всички със собственото си мнение?

# 837
  • Мнения: 475
А под мнение, какво се разбира и подразбира? Особено отъждествено такова…

# 838
  • Мнения: 15 313
Аз реших да дам шанс на новия сезон на шоуто, но хванах Рачето Sunglasses като говори на някаква грозно издокарана фалшива зебра на която се опитваше да бръкне в задницата, не знам какво и проверяваше отзад, но така изглеждаше и се отказах веднагически. Имам страшна нетърпимост към Рачков и шоуто му и се отказах да се насилвам да му гледам тъпотиите.
Но на който си му харесва, да си го гледа, заради това обаче не мисля да си спестя негативното мнение за т. нар. шоу, щото видиш ли някой бил възмутен, че уж било тема за шоуто, пък само хейт имало. Ами има, като нищо свястно не е показано, как хората да кажат, че го харесват, като то не е за харесване и е обида към интелекта на зрителя.

Защо го е именувал "Забраненото шоу"? Кой му забранява шоуто?
Никой. А, трябва!!! Stuck Out Tongue Winking Eye

# 839
  • Мнения: 1 285
Под отъжествяване с нечие мнение се разбират категорични обобщения от типа. Какво трябва да се направи ? За да просъществува глупостта в програмата ... По подразбиране е ясно, че не може абсолютно всичко, винаги представено в предаването на Рачков, да се хареса и то на абсолютно всички.
Да се насилвате да гледате някакво предаване и водещ на предаване, които не харесвате е мазохистично. Защо си го причинявате ? Ако не Ви харесва бозата, защо си губите времето ? Просто превключете канала. За нещо по свой вкус. Що за градивна критика за забавно предаване, може да се нарече поканили някой с "физиономия на стар номенклатурчик" ? Човекът си изглежда много добре за годините.

Общи условия

Активация на акаунт