🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 1

  • 26 758
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 108
Аз се впечатлих, че едни и същи смешки, казани от Геро, обиждат журито и ги карат да повдигат вежди, а преди се приемаха много радушно и със смях, казани от Рачков.
Това е комедийния талант и то или го имаш. На Геро просто смешките не му се получават.

# 736
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Най-тъпото от цялата работа, че песните до края на сезона отнавна са избрани и колкото и да мрънкаме, няма никакъв шанс за промяна. Евентуно за догодина, ако някой от екипа си прави труда да чете тука.

# 737
  • Мнения: 1 883
Две неща ме впечатлиха, нито едно от които не е представяне на участник. Рафи не беше готов за кого/какво ще даде парите - чак толкова скромен ли е, по друга причина ли не е очаквал, не знам, но не ми направи добро впечатление това. Другата изненада - избликът на Етиен накрая за талантливите участници. Някога, но не сега.
То ясно, че Етиен се изложи малко, а за Рафи не виждам да е чак такъв проблем. Не го защитавам, но в предишните сезони е имало не един или двама, които не са знаели за какво да дадат парите.

# 738
  • Мнения: 3 510
Не че Ол Старс е лоша идея, лошо са подбрани участниците.
Азис и Софи Маринова в имитацийте никакви ги няма. Хайде, Софи поне е забавна, въпреки, че на моменти и тя леко преиграва, правейки се на по-глупава отколкото е, а от друга страна вече и гледахме маймунджилъците в един сезон и някак си се изтърка. На Азис просто пък му е изписано на лицето колко не му се занимава.
Поли и миналия сезон ми беше голяма скука.
На мен ми липсват Ненчо и Стефан Илчев и Иван Юруков.

# 739
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Илчев пък хич не ми липсва. Липсват ми актьори, Врачански, Юруков,Невето, Ненчо...

# 740
  • Мнения: 9 186
А то щото пък Къци не е писнал, натяга се като зубър. Лично на мен ми е много анти, така хубаво го бяха замели под килима!
Кой го извади от нафталина 3-то поредно предаване на Халвата за година и половина миии аман.

# 741

Общи условия

Активация на акаунт