с какъв крем мажете лицето на бебето

  • 2 705
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
Аз използвам на Nivea доволна сам Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 7 040
Синът ми миналата зима имаше проблем с кожата на бузките- суха на пъпчици. Мазхме с много кремчета, даже лекарката реши, че е някаква алергия. Купих А-Derma за чувствителна кожа, овлажняващ и не сме имали повече никакви проблеми, ще го използвам и тази зима.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 079
Не му мажа личицето с нищо. Ако се появи някаква пъпчица мацвам Вита Мерфен само.  Peace

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Синът ми миналата зима имаше проблем с кожата на бузките- суха на пъпчици. Мазхме с много кремчета, даже лекарката реши, че е някаква алергия. Купих А-Derma за чувствителна кожа, овлажняващ и не сме имали повече никакви проблеми, ще го използвам и тази зима.

Мисля, че овлажняващ крем през зимата не се ползва.........защото става по- зле.........нали водата замръзва........сети се...........трябва нещо мазно........може и само зехтин

# 19
  • софия
  • Мнения: 555
лятото им мажех лицата с кремчето на д-р Тайс, сега с нищо, а като се застуди има един крем на Нивеа за студено време и то само преди да излезем

# 20
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ползвала съм само на Бюбхен против вятър.

# 21
  • Мнения: 208
Бюбхен -Крем срещу вятър и лошо време.
Аз съм доволна, но ако имаш проблеми го замени с друг крем има доста кремове на различни фирми. Трябва да пробваш и някоя др. марка да видиш как действа на бебо!

# 22
  • Мнения: 468
Когато беша мъничка на Мустела с кремовете. След това на Чико /дават го за "лошо време"/ и в момента http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=74_157&products_id=250 - много съм доволна, кожата става копринена.

# 23
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Не мажа лицето на бебчо!

# 24
  • Мнения: 241
По принцип не мажа, имам Бюбхен и Мустела - май и двете са ок. Wink

# 25
  • Торонто
  • Мнения: 837
Ako няма някаква специална причина бебешкото лице не се маже с нищо. Причината да се продава толкова много бебешка козметика е добре свършена работа на маркетинговите отдели в съответните козметични фирми.

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Доскоро с хидратиращия крем на Клоран, а сега с крема за студено време на същата фирма.

# 27
  • Мнения: 742
Не мажа лицето с никакъв крем - за сега е чисто и няма нужда да го претоварвам излишно с мазила Hug
Иначе за тялото използвам олио на Бюбхен или преварен зехтин

# 28
  • Мнения: 3 500
Това е шега нали?

# 29
  • Мнения: 1 910
СебаМед и ланолин за студено време.

Общи условия

Активация на акаунт