Сватба, булките на 2020, 2021 г., тема 7

  • 41 672
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 255
С тях ще си работим. Разгледах набързо онлайн някои агенции в района, видяха ми се доста по-скъпи и реших да им се доверя.
Всички снимки качени в акаунтите им и страницата са сватби, които те са аранжирали, спрямо желанията на младоженците. Някои, които се доближаяат до моя вкус ми харесаха.

# 46
  • Мнения: 1
Ние ще сме в Тера след 3 месеца, ако всичко е наред. Мисля, че е добре първо да започнете с избор и капариране на мястото, а после да мислите за график. Тази година ли планувате да се жените?
Здравейте! Нова съм тук. Имам въпрос към жените от Бургас и околността. Някоя от вас или ваши близки, правили ли са си сватба в ресторант Короната/ The Crown в Айтос? Ако има някой, които там са си направилили сватбата, малко повече информация, като например: колко е капацитета, каква е цената на курверт и какво включва в цената. Благодаря ви

# 47
  • Мнения: 187
Момичета, някоя от вас случайно да е искала оферта от Event Space 2020 и да има някакви цени или отзиви за това място? Става дума за нова зала за събития до НДК.

# 48
  • Мнения: 2 768
Момичета, някоя от вас случайно да е искала оферта от Event Space 2020 и да има някакви цени или отзиви за това място? Става дума за нова зала за събития до НДК.

Това на мястото на Planet ли е 🤔

# 49
  • Мнения: 187
Момичета, някоя от вас случайно да е искала оферта от Event Space 2020 и да има някакви цени или отзиви за това място? Става дума за нова зала за събития до НДК.

Това на мястото на Planet ли е 🤔
Не мисля, Planet не беше ли до Александър Невски? Не съм ходила, но се вълнувам от мястото, ново е, уж предлагат хубави зали и добри услуги, но ми е любопитно как са им цените и нивото на обслужване как е.

# 50
  • Мнения: 2 768
Мне, преместиха го и беше на същия адрес като това място - бул. България 1. Симпатично изглежда, дали ще е проблем музиката?

# 51
  • Мнения: 33
Момичета,нашата дата наближава,няма да отменяме,тържеството ще е с малко хора,избесен ритуал и ще е на открито сред природата с навеси евентуално
Дайте предложения за бюджетен фотограф ,ще го ангажираме за два три часа,да заснеме официалната част и малко фотосесия,след това си имаме фотограф ,който ще поеме веселата част/едната ми шаферка/
Става въпрос за фотограф,който работи в Бургас и околията.
Благодаря !

# 52
  • Мнения: 582
Интересен въпрос. Аз така исках да наема видео за същото нещо, но никой не се нави или ми даваха цена, която е безсмислена и реално излиза по-добре за  ангажимент през целия ден.

Колко си готова да платиш? И държиш ли на качеството на снимките? Защото, ако не ти е проблем, просто може да дадеш фотоапарата на някой гост.

Аз в началото мислех по същия начин и за фотото, защото и моята шаферка се интересува от фотография, но с времето реших, че искам тя да се забавлява с нас, а не да се чувства отговора за снимките. Но пък щом твоята няма проблем, значи всичко е точно. Blush

# 53
  • София
  • Мнения: 11 566
Ние бяхме с тези: https://www.sl-studiobg.com/%d1%81%d0%b2%d0%b0%d1%82%d0%b1%d0%b5 … 1%80%d0%b0%d1%84/

Харесваме си снимките, не са арт, но са хубави. В по-бюджетните това беше най-доброто, което мен да ме устройва и да ми харесва как изглежда. Но ние не си падаме по видеа примерно и заснемане тип за филм. Не, че ги намираме за лоши, просто не се виждаме нас си в такова.  Ако те интересува повече за тях, мога да ти пратя тяколко снимки да видиш.

# 54
  • Мнения: 3 730
Калина,аз мога да ти препоръчам фотографи от Ямбол и Сливен.Тези от Сливен със сигурност работят в цялата страна.Ние ги ползвахме за кръщенето на нашето дете.Доволни сме от снимките и от видеото.Цената беше 120лева на час (снимки+видео).
Момичето от Ямбол не знам дали снима в други градове,но ние постоянно я ползваме за фотосесии на детето ни откакто се е родило.Скоро снима и сватба на наши роднини.Страхотно се справя и определено е фотографа,който бих избрала за моята сватба.
https://m.facebook.com/ivelina.madjarova.photography/
https://www.facebook.com/petqparkova/

Последна редакция: сб, 20 фев 2021, 00:27 от Desi1989

# 55
  • Мнения: 217
Здравейте ! Моля да ми препоръчате ( цветарски магазин или  ако знаете  дама, която да ми направи украсата. Не искам да е агенция.  Включвам се официално  Сватбата ни ще е в гр. София. Имахме планове за Варна, но се отказахме. По ред причини.  Та запазихме дата в гражданството за 17.07.2021. Ритуалната зала на Красно село. Обиколихме църквите в районна и най -много ни хареса Свети Кирил и Методий. Много е красива . Хотела и ресторанта са ни АРТ Хотел Симона ( този, който е до метростанция Костантин Величков) За момента съм с много добри впечатления.  Препоръчвам ако някой се чуди да го посети. След сватбата ще видим дали ще сме толкова доволни.  Ди джей сме запази Salvo Bankov.На наши приятели беше на сватбата и ни го препоръчаха. Грим и прическа съм запазила при  https://m.facebook.com/profile.php?id=460454850671815&ref=content_filter. Някои да е ползвал услугите й ? Препоръча ми я приятелка. Идва на адрес.
Относно фотограф и видиоператор братовчед ми е в сферата  и ще ни е подарък от него.

# 56
  • Мнения: 394
Здравейте ! Моля да ми препоръчате ( цветарски магазин или  ако знаете  дама, която да ми направи украсата. Не искам да е агенция.  Включвам се официално  Сватбата ни ще е в гр. София. Имахме планове за Варна, но се отказахме. По ред причини.  Та запазихме дата в гражданството за 17.07.2021. Ритуалната зала на Красно село. Обиколихме църквите в районна и най -много ни хареса Свети Кирил и Методий. Много е красива . Хотела и ресторанта са ни АРТ Хотел Симона ( този, който е до метростанция Костантин Величков) За момента съм с много добри впечатления.  Препоръчвам ако някой се чуди да го посети. След сватбата ще видим дали ще сме толкова доволни.  Ди джей сме запази Salvo Bankov.На наши приятели беше на сватбата и ни го препоръчаха. Грим и прическа съм запазила при  https://m.facebook.com/profile.php?id=460454850671815&ref=content_filter. Някои да е ползвал услугите й ? Препоръча ми я приятелка. Идва на адрес.
Относно фотограф и видиоператор братовчед ми е в сферата  и ще ни е подарък от него.

Някои от цветарите на пазара Димитър Петков, той е точно до Константин Величков. Чувала съм препоръки за цветар на име Жан от този пазар, който е правил украса за сватби, нямам координати, но предполагам, ако се поразпита на пазара, хората ще го знаят.

# 57
  • Мнения: 194
За нашата сватба ще работим с Цветята на Милена и до момента съм супер доволна от гъвкавост и отношение. Вмести се в бюджета ни и даже ни предложи няколко варианта. Виждала съм как работи на сватбата на моя приятелка и беше супер.

Да използвам поста да попитам - можете ли да предложите фризьор за прическа в Пловдив. И също - знам че зависи от прическата, но някакъв ориентир за цените..?

# 58
  • Мнения: 1 409
Момичета, за моминските ви партита някакви подобни на булчински рокли ли ще слагате?

# 59
  • Мнения: X
Момичета, за моминските ви партита някакви подобни на булчински рокли ли ще слагате?

Не. Имам една бяла рокличка, може би  нея ще си облека. В общи линии не вярвам да имам моминско парти.

Общи условия

Активация на акаунт