Против акне/пъпки по лицето 12

  • 45 688
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 550
Deciem е официалния сайт на производителя.

# 316
  • Мнения: 4 219
Сосо, а ти от къде си я поръча?

# 317
  • Мнения: 3 985
Сосо, а ти от къде си я поръча?
Червената маска ли? Ако за нея питаш от Дъглас от тях ми е и ниацинамида. Но нали има разлика в партидата та затова питах аз Уейв. То проблема идва от производителя реално с тези различия.

# 318
  • Мнения: 274
А при поръчка от Deciem колко идва доставката?
Тази седмица за първи път пробвах червената маска. Имам и ниацинамида и rose hip oil. Всичко от Дъглас. Искрено се надявам да не се разочаровам.

Момичета, предложете и тоник, който бих могла да ползвам.

# 319
  • Мнения: 4 609
От Deciem поръчвам аз, не отива на митница, идва с Еконт. За поръчки над 25 евро доставката е безплатна. Доволна съм.

# 320
  • Мнения: 274
От Deciem поръчвам аз, не отива на митница, идва с Еконт. За поръчки над 25 евро доставката е безплатна. Доволна съм.

Благодаря Уейв, но както казват - късно е либе за китка. Ще ги видя тези от Дъглас. Дано пък да имам късмет.

# 321
  • Мнения: 3 985
О не ги заклеймявайте Дъглас моита продукти са от тях червената маска още не съм я пробвала но от Ниацинамида съм доволна.

# 322
  • Мнения: 1 538
Не съм сигурна дали това е правилна тема, в която съм решила да попитам, затова ме извинете предварително.
С мазна коже съм и умерено разширени пори. Бихте ли препоръчали кремове/серии за проблемните зони, по възможност с натурален състав, от които сте доволни ?

# 323
  • Мнения: 6 538
Момичета, някоя от вас ползвала ли е LA ROCHE-POSAY TOLERIANE SENSITIVE LIGHT тониран успокояващ хидратант? Може ли да споделите дали усещата хидратация и какво е покритието?
https://subra.bg/bg/kozmetika/dermokozmetika-za-lice/la-roche-po … dratant-50ml.html

# 324
  • Мнения: 274
VIP имах мострата. Останах много доволна. Чудесна хидратация, лека текстура. Попива бързо и кожата ми след това се усещаше лека. Имам да доизмазвам друг крем и след като го свърша смятам и аз да си взема.

# 325
  • Мнения: 6 538
Макаронче, благодаря! Flowers Hibiscus
А като покритие как е? Не очаквам да е като на фдт, но все пак, ако има прилично, ще е добре. Много ми се иска за лятото някакъв такъв продукт 2 в 1 - хем хидратация, хем леко покритие, за да елиминирам нуждата от фдт. Ти кой цвят взе - гледам, че са само светъл и медиум?

# 326
  • Мнения: 274
Наистина не е плътно като фдт, за мен покритието беше задоволително, защото някак не ми дойде много плътно, а точно матиращ ефект (не знам дали успява да ми се разбере какво искам да кажа.).  Взех медиум като цвят. Ако имаш възможност, вземи няколко мостри като за начало.

Последна редакция: пн, 12 апр 2021, 13:40 от LesMacarons

# 327
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
А дали запушва пори? Имам лош опит с прехваления бб крем Миша и още оправям пораженията от него. Иска ми се малко цвят, че съм хем бяла хем с белези и пъпки.

# 328
  • Мнения: 274
Имах само мостра. Стигна за 2 нанасяния и не мога да кажа. Навремето бях взела на Вииши, но нещо не се спогодихме. Дойде ми тежък, акнето ми се засили от него,беше прекалено плътен и стоеше като маска.

# 329
  • Мнения: 6 538
Благодаря, ще пробвам да взема тестери от някоя аптека...дано дадат.
Nassie*, Продуктите наЛа Рошс а некомедогенни.

Общи условия

Активация на акаунт