Против акне/пъпки по лицето 12

  • 46 413
  • 743
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 50
Някоя от вас пила ли е масло от вечерна иглика и как се е отразило на кожата на лицето?
Аз наскоро завърших първата си опаковка и съм доволна като цяло - кожата ми се подобри, но го отдавам повече на комплексна грижа. Мисля че повече ми помогна с ПМС симптоми и регулира МЦ, пия по 1300-1500мг на ден. Маслото не е хормонален продукт, само по себе си не влияе на естрогена и тн. Съдържа гама-линоленова киселина или омега 6, която спомага противовъзпалителните процеси в тялото. Също е важно да се пие заедно с омега 3 и витамин Ц. Не се препоръчва ако сте бременна, кърмите, ще ви оперират скоро, ако взимате антикоагуланти, лекарства за високо кръвно, ХИВ или имате припадъци. Гледала съм в reddit хора излекували сериозно хормонално акне с прием на вечерна иглика, но това не е някаква гаранция, че на всеки ще се отрази така Grin Виждала съм също и да го мажат директно върху лицето с доста добри резултати, но не съм опитвала. Ако искате да пробвате, но ви е притеснено, най-добре попитайте личния Flowers Hibiscus
Повече инфо:

# 301
  • Мнения: 3 998
divaski,много изчерпателен отговор благодаря!🌷

Моя позната ми каза онзи ден,че го пие почти месец заради проблемна кожа,не е усетила хормонална промяна в мц,промяна няма и в кожата за сега. Та затова реших да ви питам.

# 302
  • Мнения: 535
Внимавайте с червената маска на Ординари. Ползва се максимум 1/2 пъти седмично. Самата бариера на кожата се нарушава, това е силна киселина. Според мен максимум 1 път в седмицата, а аз я правя 2/3 пъти в месеца.
Относно запитване за The Ordinary Niacinamide + Zinc при мен се появиха повече пъпки. По форумите пише, че може и да се изчиства лицето, но аз за 2/3 седмици не видях разлика и го спрях. Или ти понася или не, няма средно положение. Имало разлика и в различните партити, мисля че една инфлуенсърка имаше видео по темата как от една партита и се изчистило лицето, а от другата не и понесло.

# 303
  • Мнения: 3 998
Моята червена маска ме чака в Speedy и тези дни ще я тествам. Аз също бях гледала тази блогърка която каза че има Ниацинамида от две различни партиди и действието им е различно което е много странно.

# 304
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Ако няма навън слънце пак ли мажете слънцезащита? След процедура с лазер сме.

# 305
  • Мнения: 4 571
Мажем слънцезащита и като вали сняг, дъжд, град.

# 306
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Мажем слънцезащита и като вали сняг, дъжд, град.
заради невидимите УВ лъчи, да...ама вчера сина излезе без да намаже, а и аз рабрах от док, че става дума само за излагане на слънце.

# 307
  • Мнения: 4 571
След процедура с лазер кожата е много по-чувствителна отколкото обикновено. Слънцезащита се слага и след обикновено почистване при козметик. Дори след кола маска се слага слънцезащита на откритите участъци кожа. Защо намира такава съпротива слънцезащитата? Слънцето скапва кожата и без да се третира с киселини, лазери и други агресивни продукти.

# 308
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Защото е още едно мазане и затрупване с препарати на тая кожа...а и колкото и да се разнася все стои леко бяло по лицето. Като прибавим това, че става дума за тийн, момче и ще ме разберете какъв зор е мазането с n-на брой продукти Simple Smile

# 309
  • Мнения: 4 571
Мистик, а да не мажете нищо през деня? Лятото слагайте само слънцезащита. Аз също не търпя повече от един продукт по лицето си, затова денем съм само и единствено със слънцезащита или бб крем. Но слънцезащита или крем с висок фактор задължително! Какъв слънцезащитен ви е предписан? Повечето "медицинска" козметика срещу слънце е отвратителна. Сега както се разбра ползвам Миша, сигурно има вредни съставки, не разбирам от тях и нямам нерви и толкова силни очи, че да разчета какво пише за съставките по опаковката. Но кожата ми се чувства добре, не се поти и не лъщи. Не правя реклама на Миша, има много друга корейска козметика. Има и тема във форума. Виж, ако искаш.

# 310
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Сутрин маже Комедомед. После като излиза трябва слънцезащитния...изписа ни https://366.bg/avene-cleanance-very-high-sun-protection-cream-spf50plus-50ml
За мазна и склонна към акне кожа.
Вечер хидратиращ, после онзи...уф, избяха ми името...отделно и на гърба+рамене Head Band

# 311
  • Мнения: 3 998
Аз сега ползнам на Виши
https://366.bg/vichy-ideal-soleil-anti-blemishes-mattifying-corr … e-spf30-50ml.html
Сравнително доволна съм Не че не ми лъсва кожата след 2-3-4 часа което е напълно нормално,по предпочитам да купувам продукти които са проучвани в лаборатория и са се доказали във времето, същевременно покриват няколко изисквания в случая против пъпки и черни точки,некомедогенен, с фактор. Мисля на Avene да пробвам също.
Поръчала съм си и пудра за лице пак на Vichy с 25 фактор със салицилова киселина отново против образуването на пъпки доколкото е възможно това, ползвам и фдт на Vichy .

# 312
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз използвам тази, но май не ми е ок. С мазна кожа съм. Чудя се с какво да я заместя.
https://www.google.com/search?q=bioderma+pigmentbio&tbm=isch … rc=xytmIVagTQC7qM

# 313
  • Мнения: 4 611
Внимавайте с червената маска на Ординари. Ползва се максимум 1/2 пъти седмично. Самата бариера на кожата се нарушава, това е силна киселина. Според мен максимум 1 път в седмицата, а аз я правя 2/3 пъти в месеца.
Относно запитване за The Ordinary Niacinamide + Zinc при мен се появиха повече пъпки. По форумите пише, че може и да се изчиства лицето, но аз за 2/3 седмици не видях разлика и го спрях. Или ти понася или не, няма средно положение. Имало разлика и в различните партити, мисля че една инфлуенсърка имаше видео по темата как от една партита и се изчистило лицето, а от другата не и понесло.
да и аз съм забелязала разлика най-вече между продукти от Дъглас и Децием

# 314
  • Мнения: 3 998
Уейв , от кой сайт си по-доволна

Общи условия

Активация на акаунт