Против акне/пъпки по лицето 12

  • 47 439
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8 937
Или като в моя случай - преди да спра противозачатъчните не съм имала пъпки с години, но ми се появиха. Confused

# 676
  • Мнения: 1 108
Уф така е със сигурност ще се завърнат не си правя илюзии. Сега съм на втора тубичка, но аз мажех щедро по гърба, а по лицето само на отелни пъпки. Мисля си да го спра точно заради лятото, няма как да се крия от слънцето. Също си мисля, че тялото нещо иска да ми каже с това акне колкото и банално да звучи и мисля че трябва да се справя с омазняването вместо да изсушавам само отвън

# 677
  • Мнения: 4 038
Някой ползвал ли е Acne Out Матиращ тоник на Biotrade? Впечатления?

# 678
  • Мнения: 190
Здравейте, да попитам какво ползвате за белезите от акне? Мерси!

# 679
  • София
  • Мнения: 3 762
Аз се мажа с крем Здраве.Тук хвалят Мелабел форте.

# 680
  • Мнения: 1 108
новият ми любим продукт е гела от алое вера мн добре матира и успокоява. Взех си го за да успокоя изгорялото от скинорен, но после осъзнах колко добре ми действа и по принцип.

# 681
  • Мнения: 129
Има едно коремче Пали, много евтино, много старо, много добре ми действа, петната изчезват по-бързо, пъпките завяхват, а ако са по-дебели им помага да избият. Не се нанася на цяло лице обаче

# 682
  • Мнения: 1 108
За петната мн добре ми действа освен кремчетата с киселини, ексфолиране!! Разбира се с всяко нещо може да се прекали аз ексфолирам 2 пъти седмично най-много. Все пак трябва да се излющи стария слой и да се даде път на новата здрава кожа.

# 683
  • Мнения: 214
Мами, какви продукти, които не са много скъпички използвате против акне, гадните черни точки и против бръчиците около очите?

# 684
  • Мнения: 194
Здравей, аз използвам продуктите на орифлейм от около година и съм много доволна.
За черните точки използвам една маска от серията пюър скин.
А против бръчки си взех направо едната серия, понеже като я вземах в комплект ми излезе доста по- евтино.

# 685
  • Мнения: 1 108
След месец и половина ужесточена борба, в която пробвах всичко буквално се справих с акнето по гърба а по лицето ми останаха само петна... Ето какво правих:
-диета без глутен и млечни и захар
-21 дни противозачатъчни, които пих по друга причина, но и те помогнаха, кожата вече не ми беше мазна и няма среда за развитието на пъпки, косата спря да ми се омазнява също, но имаше отвратителни други странични ефекти
-скинорен после акне аут бп 5%(втоото хем ми понесе по-добре хем имаше по-добър ефект)
-спрях ежедневната употреба на бб крем
-последните 2 седмици тъй като продължавах дори с кремовете да имам единични пъпки реших да ги спра и да ходя на солариум това беше нвщото което наистина ми доизчисти всички пъпки а и бях мн бледа и ми се отрази добре
Важното е че в момента пъпки нямам за сватбата.
Но и осъзнавам, че всичко което направих е супер радикално дори по отделно камоли в комбинация и не става да се практикува ежедневно. Така че за напред ще се концвнтрирам върху диета и спорт, а гримирането ще остане само за поводи. Другото, което е че въпреки че нямам пъпки продължавам да имам от тези белите затворени комедони, тези гадове не се помръдват и малко да изгубя контрол над емоциите от стрес и започвам да ги разчоплям а оттам картинката е ясна.

# 686
  • Мнения: 10 214
Браво, че си се справила! Наистина си е голямо изпитание на волята такъв режим. За белите точици май само козметик може да помогне, за да се премахнат, не виждам как могат да излязат без да се отворят порите.

# 687
  • Мнения: 82
Поздравления, blue_eyez Blush Дано да задържиш ефекта дълго и най-вече да имаш добро самочувствие, настроение и хубави спомени от сватбата.
За да не е спам ще споделя, че последния ми преглед при дерматолог завърши със забрана за всякакво сладко и препоръка за ядене на месо не повече от веднъж седмично. Тъй като от две години не ям млечни и много рядко ям хляб и други въглехидрати, сега и без месо този режим започна да ми идва изморителен - вече 2 седмици съм постоянно гладна и нямам енергия. Все още нямам вълнуващи резултати, така че ще споделя ако успея да удържа поне 1-2 месеца дали има ефект.

# 688
  • Мнения: X
Съвети за ползване на солариум намирам за вредни. Достатъчно информация има за вредите им.

# 689
  • Мнения: 1 108
Разбира се, съгласна съм не го давам като съвет но 1 път в живота няма нищо да ми стане. Смятам умереното съвсем разумно излагане на естественп слънце за много по-добър вариант с мярка разбира се Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт