Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 83 990
  • 748
  •   1
Отговори
# 315
  • Пловдив
  • Мнения: 483
Здравейте момичета , моля ви за мнение за Le Parfum, трайност и кои аромати си заслужават .Благодаря предварително Simple Smile

Имам Womanity и е доста траен. Особено напръскан на коса или дреха. Оставила съм си го за лятото.

# 316
  • Мнения: 28
Здравейте момичета , моля ви за мнение за Le Parfum, трайност и кои аромати си заслужават .Благодаря предварително Simple Smile

За трайност, трайни са. Купих D24 (Коко Мадмоазел). Особено върху дрехи се усеща до следващия ден, но ароматът,макар и да носи днк-то на оригинала, не търпи никакво развитие и "дотежава" в някакъв момент

# 317
  • Мнения: 2 827
Здравейте, дами ! Може ли отзиви за тези два аромата в изпълнение на Мартинез? Дилемата е кой от двата... или и двата ?!Благодаря предварително на отзовалите се!
Или

# 318
  • Мнения: 5
Wanted girl na Martinez , го ползвам и съм много доволна , от към трайност и шлейф на това ветровито време ми е идеален 😉🌸много присъствен аромат ❤

# 319
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Идолът им не струва. Няма трайност и сравнен с оригинала е далече.
 Аз разносвам от няколко дни Либрето на Заг и доста ми харесва, но ми е странно познат аромат само дето не се сещам на кой ми прилича.

# 320
  • Мнения: 2
Здравейте, дами (и тук-там господа)! Simple Smile
Моля някой да сподели на кои аромати съответстват номерата от мъжката серия на Refan от 69 до 72 и от 509 до 515; видях ги на сайта им, но ги няма в списъците в началото на темата.

# 321
  • Мнения: 34
EDIT: Сега Delina & BR540 са с нормалната цена, не знам защо Disappointed Relieved Когато поръчах тази сутрин Delina беше 22eur и Hypnotic Poison беше 13..

Скрит текст:
Eclat има 406 VIP (Parfums de Marly - Delina) и 938 VIP (Baccarat Rouge 540) още в промоция.
Намерих код за отстъпка ECLAT30 на този видео в YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=TNBhTHm1uko&ab_channel=Frank … -Living-Lifestyle) и получих 30% отстъпка допълнително!! Изчаках да го направя днес, защото кодът не работи с великденските отстъпки. Днес поръчах само парфюми за промоция и взех 6 за 55EUR. ScreamScreamScream

307 - Prada - La Femme (имам го от Гиза и много ми харесва)
248 - Paco Rabbane - Black XS for Her
051 - Dior - Hypnotic Poison
406 VIP - PDM - Delina
402 - D&G - The Only One 2
234 - D&G - The One Essence или L'Éau The One, не съм сигурна

Последна редакция: ср, 07 апр 2021, 15:35 от iuliag

# 322
  • BG-DE
  • Мнения: 5 072
Някой не е ли пробвал Делината на Divain, тази на Екла нещо хич не ми е трайна 🙄

# 323
  • Мнения: 34
Menerva о, не Disappointed Аз очаквам и версията на Perfume Parlour, трябва да пристигне тази седмица. Ако и двамата не ми харесват, ще поръчам от Divain, искам и Jo Malone - Honey & Crocus от тях.

# 324
  • BG-DE
  • Мнения: 5 072
Хубав е парфюмът но определено трайността му куца, поне при мен.Чудя се на този от Дивайн, защото имам от тях Libre и Good girl и нещо не съм очарована, честно казано имитациите на Рефан, Заг и Парфен са много по-добри, ако имах достъп до тях изобщо нямаше да се заглеждам по чуждите 😊

# 325
  • Мнения: 2 243
Чудя се как Заг,Мартинез,Гиза,Рефан или някои други налични в бг,как така още не се пробвали за Делина,предполагам скоро:)...

# 326
  • BG-DE
  • Мнения: 5 072
И аз чакам някоя фирма да я пусне до лятото 😊

# 327
  • Мнения: 2 243
А пък и ако оцелят да го докарат,ще е чудо:)

# 328
  • Мнения: 87
Здравейте, много бих искала да пробвам повече парфюми на Гиза. Досега съм имала 2 техни - Оуд Сатен и Табак Ванил. Трайността им наистина е Уау! 👀 Сега си търся нов аромат за пробване. Обичам тежките парфюми, също така ориенталските са ми страст 🥰. Имам голяма любов към ванилията. Кой на Гиза да пробвам? Бихте ли препоръчали нещо от гореспоменатите?

# 329
  • Мнения: 34
Здравейте, много бих искала да пробвам повече парфюми на Гиза. Досега съм имала 2 техни - Оуд Сатен и Табак Ванил. Трайността им наистина е Уау! 👀 Сега си търся нов аромат за пробване. Обичам тежките парфюми, също така ориенталските са ми страст 🥰. Имам голяма любов към ванилията. Кой на Гиза да пробвам? Бихте ли препоръчали нещо от гореспоменатите?

Препоръчвам:

D283 Ванила Абсолют:  Montale - Vanille Absolu, (сладка ванилия)
D269 Код Кашмир: Armani - Code Cashmere (сладък бадем)
UNS17 "Бляк и Бляк": Kilian - Back to black (меден, тежък)
D293 Манифест: YSL - Manifesto (ванилия, дървесни нотки, доста тежък)

За тези не пробвах версията на Гиза, но знам оригиналите и те са ориенталски и тежки.

D031 Хипнотична Отрова : Dior: Hypnotic Poison
UNS27 Ноар Ноар: Tom Ford - Noir de Noir
D108 Черна Орхидея : Tom Ford - Black Orchid
D299 Мон Гер: Guerlain - Mon Guerlain
D253 Ангел Муза: Mugler - Angel Muse
UNS47 Кафе Интро: Montale: Intense Cafe
UNS29 Хъни Оуд: Montale - Honey Aoud

Последна редакция: чт, 08 апр 2021, 18:43 от iuliag

Общи условия

Активация на акаунт