Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 83 820
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 848
Някой питаше за Авентус. Моята препоръка е да тествате имитацията на Рефан. Имам и на Заг, хубав е, но не колкото рефанската. Поне за мен. И е много траен.

От наливните с капките ли е?

В червено-черните шишенца пробвахме един дето ухаеще на тамян и беше много приятен, но не знам точно кой е модела му.

# 736
  • Мнения: 1 454
Пазарувам от Заг само защото са ми близо до работата. Обичам Табако Ванил както и Кофи интенс на Монтале.
[/quote]

Определено ще пробвам и този аромат.
Аз посещавам Заг, защото ми излиза изгодно - 9 лв за 50 мл за мен е супер цена. За имитации не ми се плаща много. Въпреки, че си харесах един много приятен аромат от Парфен и май ще го вземам, че само го мисля.

# 737
  • Мнения: 190
Привет, включвам се с отзив за един парфюм на Зара, на който отдавна бях хвърлила и око и нос..но беше изчезнал, сега са го върнали пак, само че в малко по друга опаковка - Yellow Velvet, /така и не разбрах на кой отговаря ,няма го в списъците ,които видях/ ,но ми е любим откакто го помирисах, та трайността му е около 5 ч на кожата. Понеже ми е любим като ухание ,не ми беше толкова фикс идея дали трайността ще е голяма. Бих си взела следващия път някой комплект ,от тези 2 от по 100мл. за 30лв.

# 738
  • Мнения: 863
Ахх, Джаста Праста- много благодаря ! Да, тозп парфюм не е за всеки, и да има го в Нотино 💗
Някак идеално ми застана на кожата-миришеше на жена, на меко и супер много на мен лично ми миришеше на тиаре/гардения. Много добре ми пасна, влпбих се, макар от капачката да ми миришеше на гръцка баба 😁 В Гърция бабите миришат доста скъпо. 😁
Та, сега въпросът е от къде да си взема или поръчам Заг ? Simple Smile

# 739
  • Мнения: 15 317
Alis, сякаш наскоро отново четох тук момичетата да споделят, че поръчват от продавачи на Заг в базар. бг. Май и линкове имаше. Дано отново се включат с инфо. Аз съм от Варна и си купувам Заг от физически магазин на Колхозния пазар, но отдавна не съм го посещавала, дано още е там. Пп Радвам се, че сте си паснали с парфюма, страхотен е.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 781
Получих от Мартинез Signature & Alive. Аз не съм особена фенка на първия в оригинал, и не защото е лош аромат, просто не ме вълнува никак. На Мартинез продължава да не ме вълнува Joy, все така леко сладък, сметаново-сладоледен, дори шампоанен бих казала. Определено лесно носим и разбирам хайпа по него, просто на мен ми е леко равен. Майка ми ще го хареса 100%.

Alive пък е другата крайност, много се заявява той, на крачка е унисекса, много ми прилича на оригинала, който приятелка носи постоянно. Интересен е, не мисля че масово се харесва, но има характер. Може би от канелата идва леката "лютивина", която го вади от масовката. По-скоро майка ми няма да го хареса Simple Smile. Според мен ще има шлейф, утре мисля да го разнося през деня и да разбера дали го харесвам достатъчно или не Simple Smile. Носи вайба на Libre Wink

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 972
А на мен пък ми е интересен Voce Viva. Някой тества ли го вече?

Последна редакция: вт, 08 юни 2021, 18:59 от Unforgiven*

# 742
  • Карлово
  • Мнения: 4 649
А на мен пък ми е интересен Vice Viva. Някой тества ли го вече?
Aз получих мостра от Нотино преди половин година, мисля.
Парфюмът ми е скучен, хубав, летен, но нищо ново. Напомня ми някакво Чарли, не си спомням кое, но не е бялото.
Дъщеря ми,  21 годишна, се влюби в него. Но тя обича леки парфюми като Girl of now, Girl of now forever, Ariana Grande ОБЛАЧЕТО, J"'ADORE.

# 743
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
За мен е крайно разочароващ. Поредния плодов компот. С нищо незапомнящ се.

Тази вечер пробвах Бакара руж на Заг, както и за трети път Битер пийч. Бакара миришеше наситено първите 2 часа. Много добър ми се стори, нямаше остри нотки в началото и бях уау. Пръснах в 17 ч и след 19 ч изчезна почти напълно. А Прасковата стои. Та май бих си взела варианта на Гиза. Не искам да пръскам през два часа.

# 744
  • Мнения: 190
Привет, търся помощ относно Заг, кои техни аромати бихте определени като най-сполучливи от към сравнение с оригинала и трайни?
Скоро мисля да ги пробвам, харесвам по свежи аромати, не прекалено тежко-ванилово сладки.

# 745
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Много сполучливи, според мен, са Донна на Трусарди, Quatre  на Boucheron и ако още го имат и не ме лъже паметта 😊 Ange ou Demon Le Secret на Givenchy също им беше добър, много хвален в летните теми беше и Cherie in the air на Ескада, но не го познавам, на прима виста за това се сещам.

# 746
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 756
Здравейте взех си от Заг парфюм от новите аромати 551 Ерба Пюра мисля , че е , не познавам оригинала. Но имитацията Заг супер много ми харесва. Много траен , напръсках се вечерта и на сутринта се усеща доста интензивно. Аз принципно не харесвам силни аромати , но този много ми допада.Определено е аромат, който прави впечатление, има развитие.

# 747
  • Мнения: 4 015
Може ли някой да каже за Бакара Руж на Гиза как е?
Вчера получих от размяна на ЗАГ и много ми мъжкарее, особено в сравнение с варианта на Рефан. Бях заравила че и Гиза го имат и ми стана интересно, дали той е най-добрият от трите?

# 748

Общи условия

Активация на акаунт