Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 83 562
  • 748
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 359
Имам няколко парфюма на Рефан, които са на повече от ...да кажем 5 години /при моето количество парфюми, просто е невъзможно да се изразходват по - бързо/. В перфектно състояние са. Наливни с двойно количество капки. Не са мръднали.

# 406
  • Мнения: 120
Здравейте! Търся си сполучливи имитации на KILIAN и Hermes! Всички техни парфюми са ми много любими. Нещо, което сте ползвали сте доволни. Да се  доближават до оригинала. Благодаря предварително! Светли празници!

# 407
  • Мнения: 1 988
Здравейте! Търся си сполучливи имитации на KILIAN и Hermes! Всички техни парфюми са ми много любими. Нещо, което сте ползвали сте доволни. Да се  доближават до оригинала. Благодаря предварително! Светли празници!
Ермес ми е най-любимия бранд, Килиан също много харесвам.Миналия ден си нямах работа и михан през Делириум.... много ми хареса- Playing With The Devil Yellow Heart
Та и на Ермес и на Килиан всичко ,което съм изпробвала тяхно на ГИЗА е изключително близко и добре напрвено.
Ермесанс Амбре Наргиле го имат само The Moon- страхотно направен също.
На Парфен съм пробвала Жур,който също е много хубав и близък,както и Мосю Ли. Имат и другите градини,също добре направени,но аз не ги харесвам. НА Килиан Стрейт то Хевън на ПАрфен е 1:1, Интоксикейтет им е хубав и...май само тези съм пробвала.
Най-добрия Good Girl Gone Bad  на Килиан (който не спирам да нося) е на Гиза! Имат го и Мартинез,но на Гиза е по силен и траен!

# 408
  • Мнения: 76
за Килиан, мога да кажа:
на Гиза - Доброто - Лошото момиче  е чуден и траен, имам и оригинала, сходството е повече от 80-90 %
на Заг  - 395 KI    MOONLIGHT IN HEAVEN  by KILIAN също е хубав и се доближава до ароматите на Килиан, но нямам оригинала, само на блотер съм го тествала. Репликата на Заг е добра, но , като че ли не е толкова трайна, всъщност не знам и оригинала колко е траен, така, че може да се вземе първо малко количество само за проба.
на Парфен - LOVE: DON'T BE SHY - KILIAN - хубав и убийствено сладък, но и оригинала е сладичък, доближава се до оригинала почти на 70-80 %, супер траен и има шлейф. Парфен често правят промоции и може да се възползвате, децата ми обожават този аромат.

# 409
  • Мнения: 89
Здравейте, бихте ли ми казали от кой аналог на Chanel Chance Tendre сте доволни ? В оригинал е супер нетраен , пробвала съм на парфен и на Martin lion , но след час нищо не се усеща 😭😭😭 Сега за топлото време аромата ми е идеален 😉

# 410
  • София
  • Мнения: 2 374
На Парфен беше доста силен и траен, когато го пробвах преди 2-3 години.

# 411
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, вчера минах през D&P, като по-нов аромат ми показаха един на Tiziana Terenzi, но не го намирам в списъка на първа страница, а и не го запомних на кой от всичките нейни аромати е имитация. Някой случайно да знае и да има впечатления?

И още един въпрос - обувката на Каролина Херера я имах във вариант на Рефан. Видях отпред в темата, че е препоръчвана и във вариант на D&P. Има ли някой, ползвал и двата варианта, да сравни откъм близост с оригинала и трайност?

# 412
  • Мнения: 2 165
Момичета, вчера минах през D&P, като по-нов аромат ми показаха един на Tiziana Terenzi, но не го намирам в списъка на първа страница, а и не го запомних на кой от всичките нейни аромати е имитация. Някой случайно да знае и да има впечатления?

И още един въпрос - обувката на Каролина Херера я имах във вариант на Рефан. Видях отпред в темата, че е препоръчвана и във вариант на D&P. Има ли някой, ползвал и двата варианта, да сравни откъм близост с оригинала и трайност?
Kirke е. Много хубав аромат.

# 413
  • Мнения: 1 826
Под кой номер на Гиза е фууд гърл гоун без?На Мартинез или Гиза е по-хубав Сантал Рояла?

# 414
  • Варна
  • Мнения: 75
Под кой номер на Гиза е фууд гърл гоун без?На Мартинез или Гиза е по-хубав Сантал Рояла?

Здравейте, на Гиза  D246 e Good girl gone bad, от няколко дни го нося и много ми хареса.

# 415
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Здравейте, бихте ли ми казали от кой аналог на Chanel Chance Tendre сте доволни ? В оригинал е супер нетраен , пробвала съм на парфен и на Martin lion , но след час нищо не се усеща 😭😭😭 Сега за топлото време аромата ми е идеален 😉
На Парфен Тендър беше много добър преди години.Върху мен Тендър ЕДТ и ЕДП оригиналите са супер трайни.ЕДТ ми издържа над 12 часа на кожа пръснат на китката само с един спрей, така че е до кожа, възприятия и т.н.Също така е важно от къде човек си купува Шанел.

# 416
  • Пловдив
  • Мнения: 13 461
A имитация на Kilian - Phantom black, дали има на Заг,  Парфен или някъде другаде от Бг поръчано?

# 417
  • София
  • Мнения: 4 437
Няма имитация на Фантома от българските фирми. За чуждите, нямам представа.

# 418
  • Мнения: 34
A имитация на Kilian - Phantom black, дали има на Заг,  Парфен или някъде другаде от Бг поръчано?

Имам Kilian - Black Phantom от Perfume Parlour - доста силен и траен. Не познавам оригинала.

# 419
  • Мнения: 1 826
На Парфен ми пръснаха Ауд Ууд и Белк Афгано и ми се сториха хубави...Блек Афганото е по-хубав и траен на първо четене....Май са вдигнали цените на 30 мл=20 лв.

Общи условия

Активация на акаунт