Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 84 189
  • 748
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
She wood и аз харесвам на Заг.
Ако има любители като мен на Виолетки,Ейвън имат парфюм Violeta.
Веднъж е,страхотна виолетка!

Някои хора си имат два и поръчаха трети...

# 451
  • Мнения: 89
Здравейте момичета! 🌹Имам едно питане. 🙂 Парфюмите, дето са с масла, оставят лек мазен филм върху кожата ,( Гиза , the moon ) имате ли проблем с това върху дрехите ? И да се похваля 🥳на The Moon парфюмите ❤Kilian - don’t need a princess и JPG - La Belle УНИКАЛНИ !!! Постоянно ме питат с какъв парфюм съм! Но мазното по кожата което остава ме притеснява.... 🤨😩

# 452
  • Мнения: 36 022
пръскай на кожа (за предпочитане такава, която няма да бъде изложена пряко на слънчева светлина), не върху дреха и размазвай с ръка

# 453
  • София
  • Мнения: 385
Момичета, вчера минах през D&P, като по-нов аромат ми показаха един на Tiziana Terenzi, но не го намирам в списъка на първа страница, а и не го запомних на кой от всичките нейни аромати е имитация. Някой случайно да знае и да има впечатления?
Kirke е. Много хубав аромат.
Може ли малко детайли относно този парфюм- наситено сладък ли е или свеж( като за пролет- лято) аромата?
Не мога да описвам много добре парфюми, но в този усещам малина, нещо тропическо, но има и нещо сладко в него, по-скоро плодов го усещам, не цветен. Но трайността е относително слаба и стои близо до кожата, няма шлейф.

# 454
  • Мнения: 3 084
Здравейте. На Гиза този аромат -- > UNS48 "Аценто" знае те ли кои аромат имитира? Благодаря.

# 455
  • София
  • Мнения: 1 788
Здравейте. На Гиза този аромат -- > UNS48 "Аценто" знае те ли кои аромат имитира? Благодаря.
Отговора го има в първия пост!

# 456
  • Мнения: 3 084
Благодаря. Извинявам се, не съм го видяла.

# 457
  • Мнения: 76
има ли дама която може да сподели впечатления за следните аромати на THE MOON
KILIAN - I DON'T NEED A PRINCE I CREED
NASOMATTO - Black Afgano

няколко поста преди този , похвалиха Принцесата, но ако може малко повечко информация, че 20 лв.  за 30 мл и доставка не ми дават така на сляпо.
Благодаря !

# 458
  • Мнения: 89
На The Moon Kilian - I don’t need a princes е много хубав като аромат, пристрастяваш ! Усеща се marshmallow-то отчетливо. Няма УаУ шлейф , но въпреки това, когато някой е близо до мен го усеща и прави впечатление. Траен е , дори и на кожата! Но , на една Бяла блуза ми остави мазни петна и ми е много мъчно , че трябва да го използвам с повишено внимание Sad

# 459
  • Мнения: 83
Здравейте,  дали го има някъде новият аромат като имитация на Том Форд bitter peach

# 460
  • София
  • Мнения: 4 458
Все още не.

# 461
  • Стара Загора
  • Мнения: 546
Благодаря на дамата, която преди време препоръча на Заг Indian Garnet. От чисто любопитство и след преглед на пирамидата във фрагрантика, го пробвах и впоследствие си налях..Мноого ми хареса...прилича ми по излъчване на Avon Life (за който го познава)..не е сладък..не е твърде цитрусов...някак си леко хладен...успокояващ..поне за мен.  За лятото перфектен.

# 462
  • Мнения: 46
Някой знае ли  Aqua &Sugar на Рефан кой парфюм имитира?

# 463
# 464
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Заг имат 3 нови аромата.

Bitter Peach Tom Ford
Sospiro Erba Pura
Voce Viva Valentino

Erba Pura още не е зареден, бил в София. Прасковата е интересна. Кадифена, топла, лятна и леко пудрена я усещам. Като в слънцезащитен лосион. 😊🍑
Воче Вива е слаб за мен, но е по-различен от оригинала за моя нос.

Затвърдих си мнението за Плежърс на Ести обаче, че е много добре направен и наситен. 👌

Общи условия

Активация на акаунт