Сполучливи имитации на маркови парфюми - 37

  • 83 717
  • 748
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 421
Идолът им не струва. Няма трайност и сравнен с оригинала е далече.
 Аз разносвам от няколко дни Либрето на Заг и доста ми харесва, но ми е странно познат аромат само дето не се сещам на кой ми прилича.

От седмица го разносвам и също ми се стори много познат, дори се зачудих дали съм напълнила правилния номер. Според мен е много сходен с Парадисо на Роберто Кавали.

# 331
  • Мнения: 1 619
Освен на Заг има ли друга иммитация на Оmnia indian garnet?

Много ми харесва, а се оказва, че е трудно да се намери дори в оригинал...

# 332
  • София
  • Мнения: 481
Моля,момичета, препоръчайте ми нещо ново и свежо,следя темата с интерес. Да не е много сладко и да не мирише на рози. Ползвам Azzaro Pour Elle, Lanvin Éclat d'Arpège, Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld for Her,но ми се носи нещо различно от тези. Ако това може да е някакъв ориентир.

# 333
  • Мнения: 1 840
Каролина Херера Бед бой на Заг се оказа много свеж и приятен аромат, и Диор Хоум.
И двата са мъжки.

# 334
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Покривната градина на Заг е свеж и няма рози, Жадор пак на Заг, Брайт Кристал на Рефан, преди беше много добър но сега не знам как е.

# 335
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Брайт Кристал на Рефан, преди беше много добър но сега не знам как е.
Миналият месец си взех от Рефан 20мл. с максимум капки за 10 лв. - много лоша трайност. Rage  След половин час изобщо не се усеща. Преди доста време съм го ползвала на Заг, там сякаш е по-траен.

# 336
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 584
Кой според вас от парфюмите от серията на Рефан Limited Blend http://www.refan.bg/catalog/limited-blend.1644 е подходящ за пролетно-летен сезон? Не познавам, а и не знам на повечето от тях кой е оригиналният еквивалент.

# 337
  • Мнения: 34
Преди няколко дни взех Hermès - Ambre Narguile и Victoria's Secret - Coconut Passion от The Moon. Ambre Narguile е много добър и траен, много ми харесва. Coconut Passion е ok, около 80% близо до оригинала.

# 338
  • Мнения: 87
Момичета, взех от Гиза Ванила Абсолют, код Кашмир и Манифест. Първите два под формата на рол-он не ми харесаха. Самата формула не е ок, дори не ми е ясно как да си ги направя на парфюм. 😃 Някой ако може да подскаже. Ванила Абсолют ми е 10мл, а другият ми е 6. Колко спирт трябва да сложа и какъв да бъде? Иначе Манифест е добър. Не ми е 100% фаворит, но е ок. За трайност също бих казала, че е добре.

# 339
  • Мнения: 5
Здравейте, някой има ли впечатления от Good Girl Gone Bad на Martin Lion 🤓

# 340
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Момичета,  понеже познавам само 4-5 аромата 😁, вече два дена се чудя от къде да си поръчам мострички. 😕 Вие от къде си вземате?

# 341
# 342
  • обл. Шумен
  • Мнения: 336
Благодаря много! Flowers Hibiscus

# 343
  • Мнения: 36
Здравейте, в списъците не намерих, но някой знае ли дали има имитация на the only one на D&G. Преди време много харесах парфюма на една колежка знам, каза ми че е на Рефан, но така и не каза кой номер, от тогава го издирвам. Днес едно момиче беше с този на D&G и много ми напомни на този търсения. Беше много свеж и миришеше на теменужки. Ще съм ви много благодарна ако ме ориентирате, кой парфюм да търся.

# 344
  • Мнения: 2 051
Възползвах се за първи път да направя поръчка от Заг. Нямах търпение да взема отливка от имитацията на Бакара Руж, който още не съм мирисала в оригинал. Това от Заг направо ме съсипа. И аз, като други хора, които писаха, усещам болнична миризма. Направо ми повлия на настроението и ми стана "болно". Все едно съм седнала на изтърбушен кожен диван пред кабинета на личната и чакам да ми боде ваксини. Ужааааас.
Другите, които взех, са Flowerbomb, Yellow Diamond, Dior Addict 2, She Wood на DsQuared и "лалето", за което сте изписали толкова много. Май само Yellow Diamond и Flowerbomb ми харесват. :/ А Диорът го взех, понеже четох, че е спрян, и една приятелка го имаше преди години, та ще й го нося да каже дали се доближава. За него имам чувството, че нещо е развален. Доста странно мирише.
Иначе, водена от носталгия, си купих едни детски дезодоранти на Малиция Bon Bons, които ползвах, като бях малка. С такъв трепет се надявах зеленото да мирише като едно време, но, уви, всички са със сменен аромат. И парфюмче даже взех, което се оказа с доста добра трайност, хаха. Някой, ако търси парфюм за момиченце, мога да го препоръчам. Ето тези търсех аз, но ги няма вече.
Скрит текст:
И последно - помирисах в оригинал L'Imperatrice на D&G и мога да кажа, че имитацията на Рефан много се доближава. Но аз не харесвам този аромат никак. Не знам какъв се води, плодов ли е...

Последна редакция: чт, 15 апр 2021, 17:57 от Джуд

Общи условия

Активация на акаунт