Детско столче ТСМ-евтиния

  • 9 616
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 258
Момичета,в крайна сметка къде в София има столчета по 14 лв ,за да отида да си купя;)

# 91
  • Мнения: 516
Това стол4е  в габровският  ТСМ,струва 49 лв,но без дефекти.Немога да повярвам,4е тази стока се предлага за 14 лв Rolling Eyes
Разбира се,складовете са в Пловдив и е нормално,там цените да са по-ниски.Някой купил ли си го е това стол4е,видях го сглобено в магазина,но все ми се струва много ниси4ко и няма маси4ка Sad ина4е е много сладурско.
По принцип половината ни къща е от ТСМ,вклю4ително комбинираната коли4ка на бебо/няма дефекти/,нея я взехме за 180лв-ама като 4ета колко по-евтино може да се намери ooooh! но от друга страна,ако заредим колата и отидем до Пловдив,пак ще ни излезе на по-висока цена Simple Smile

# 92
  • Мнения: 5 622
Ние купихме такова столче,макар че Габриел е още на 5 месеца,а сигурно чак на 6 като стане,ще мога да го ползвам,а имайте предвид,че го имаме вече от месец Embarassed
На мен много ми харесва и е на цена,на която не можеш да си купиш нито едно друго детско столче за хранене.Ние го взехме за 43 от Варна.(и мен ме е яд,че същите в Пловдив са по 14 Close )
Наистина няма масичка и мен това ме дразни малко,но това е целта на стола,да го слагаш на голямата маса,заедно с вас.Нашата кухненска е висока и стола пасва идеално!
Слагала съм Габи няколко пъти в него,но не съм го хранила още-рано му е.Не съжалявам за покупката да кажа.На опаковката е показано до каква възраст може да се използва и изглежда,че е много функционално!НАправо си е супер!

# 93
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Споко, момичета, отдавна в складовете няма такива столчета на никаква цена. А и тези от 14 лв бяха счупени - сцепени тук-там, или им нямаше възглавничката и пр.

# 94
  • София
  • Мнения: 591
Такаааа.....преди два дни бях в Пловдив в склада на ТСМ,и пак имаше от тези столчета с цена 19 лева.Някой беше казал,че има реорганизация и повишаване на цените-да,така е,но цената на тези столчета е факт.Пред очите ми взеха две за две близначета.Иначе всички евтини неща ги пускат в събота сутринта по лев и по два.Лично аз се сдобих с три комплекта новогодишни лампички за по 50 стотинки.
Имаше мами които търсеха от тези столчета-та,ако ходите често може наистина да си купите ,и то на къде-къде по приемлива цена от магазините. Grinning

# 95
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 741
Цитат на: villie
Това стол4е  в габровският  ТСМ,струва 49 лв,но без дефекти.Немога да повярвам,4е тази стока се предлага за 14 лв Rolling Eyes
Разбира се,складовете са в Пловдив и е нормално,там цените да са по-ниски.Някой купил ли си го е това стол4е,видях го сглобено в магазина,но все ми се струва много ниси4ко и няма маси4ка Sad ина4е е много сладурско.
По принцип половината ни къща е от ТСМ,вклю4ително комбинираната коли4ка на бебо/няма дефекти/,нея я взехме за 180лв-ама като 4ета колко по-евтино може да се намери ooooh! но от друга страна,ако заредим колата и отидем до Пловдив,пак ще ни излезе на по-висока цена Simple Smile


Точно преди седмица взехме от габровския ТСМ въпродното столче за 23 лева и комбинираната количка за 90 лева. Има 50 % намаление на всички стоки. Ако те интересува можеш да провериш дали все още има столчета и .... промоция  Confused
Иначе нямам впечатления за столчето - не сме го сглобили още - скоро няма да ни потрябва.

# 96
  • Мнения: 1 289
Абе хора, какъв е този комунизъм. Дайте информация за София моля ви се. Нашия стол ни е подарък, но трудно бих отделила 120-то лева, дето струва, а това, което видях на снимката е супер. Търся лятна количка на прилична цена и столче за кола над 9 кг. Ако някой е виждал в ТСМ нещо такова, да пусне едно инфо, че вече се разоряваме. Блузка за щерката е по-скъпа от такава за мене, а аз съм XL.

# 97
  • Мнения: 516
Цитат на: Valka
Цитат на: villie
Това стол4е  в габровският  ТСМ,струва 49 лв,но без дефекти.Немога да повярвам,4е тази стока се предлага за 14 лв Rolling Eyes
Разбира се,складовете са в Пловдив и е нормално,там цените да са по-ниски.Някой купил ли си го е това стол4е,видях го сглобено в магазина,но все ми се струва много ниси4ко и няма маси4ка Sad ина4е е много сладурско.
По принцип половината ни къща е от ТСМ,вклю4ително комбинираната коли4ка на бебо/няма дефекти/,нея я взехме за 180лв-ама като 4ета колко по-евтино може да се намери ooooh! но от друга страна,ако заредим колата и отидем до Пловдив,пак ще ни излезе на по-висока цена Simple Smile


Точно преди седмица взехме от габровския ТСМ въпродното столче за 23 лева и комбинираната количка за 90 лева. Има 50 % намаление на всички стоки. Ако те интересува можеш да провериш дали все още има столчета и .... промоция  Confused
Иначе нямам впечатления за столчето - не сме го сглобили още - скоро няма да ни потрябва.

Да ,знаех за тази разпродажба и колко пъти карах мъжът ми да отиде да провери за стол4ето,но когато се накани,ве4е бяха свършили Sad  Sad Нямаше кой да ми гледа бебето ,ина4е ли4но щях да отида.Пускали са по 6 4овека в магазина,а другите са 4акали на опашка отпред-неможех да си позволя свободно време и аз да 4акам на опашката Close
Абе карай,ще вземем друго стол4е Wink

# 98
  • Мнения: 380
Цитат на: Milena B.
Абе хора, какъв е този комунизъм. Дайте информация за София моля ви се. Нашия стол ни е подарък, но трудно бих отделила 120-то лева, дето струва, а това, което видях на снимката е супер. Търся лятна количка на прилична цена и столче за кола над 9 кг. Ако някой е виждал в ТСМ нещо такова, да пусне едно инфо, че вече се разоряваме. Блузка за щерката е по-скъпа от такава за мене, а аз съм XL.

 В София има такъв склад в кв. Хаджи Димитър. Ние от там си купихме комбинирана количка за 120лв./триколка/Понеже не зная точния адрес ще се опитам да ти го обасна дано ти свърши работа. И така - по бул. Дондуков се движиш в посока Хаджи Димитър, минаваш моста Чавдар и на първия светофар завиваш в ляво, то е една по- тясна улица. Караш по нея почти до края и ще гледаш в дясно има табелка ТСМ. Влиза се през една бариера, ще попиташ пазача и той ще ти каже къде е склада. Е от мен толкова Flutter

# 99
Бихте ли ми казали къде има магазини на |ТСМ във |Варна. 
  предварително ви благодаря

# 100
  • Мнения: 1 284
видях такова столче в един от магазините на Стамболийски срещу Булстрад но за съжаление не видях колко струва
дано е от полза  Confused

# 101
  • Мнения: 5 391
И ние около НГ си взехме от Русе това столче, много е яко Peace

# 102
  • Мнения: 7 640
да де, ама според мен това столче става за по-големи деца, з-то няма коланчета и масичка. Иначе ме кефи.

# 103
  • Мнения: 1 393
В Пловдив има 2 склада на Куксленско шосе.Единия е номер 12 евтиния,а другия е 21 и е по-скъп.И в двата има дефектни стоки.

# 104
купихме си същото столче , когато бебка стана на 6 месеца и можеше вече да седи. това че няма презрамки за връзване не ми пречи , защото тя само се храни в него. доволна съм много и го препоръчвам на всички , които са си го харесали

Общи условия

Активация на акаунт