Мъчен въпрос, да ѝ кажа ли...

  • 12 467
  • 325
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 25 764
Ако идеята ти е да предизвикаш жена му да се разведе с него, а после той да се ожени за теб, забрави. Никога няма да стане.
Дори да се разведат и той да се ожени или събере с друга жена, няма да си ти. Така че цялата интрижка ще се обърне срещу теб и ще е само в полза на някоя от новите му любовници.

ПП Ти си близка на семейството, нали? Приятелка ли си с жена му? Нещо много добре си информирана за семейните им отношения...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 1 792
Готина тема за 14.02 - може би днес е подходящият ден да й се сервира на съпругата...
С една дума масово отговорихме - добре е да знаем, но не и от любовницата, независимо от благородните (или не чак толкова) намерения.
Момичета, авторката каза, че втората част от заглавието не е нейна - т.е. тя е решила да каже, искаше да разбере дали ще постигне търсения ефект. Акъл, доброта или достойнство не се подаряват за жалост.

# 62
  • Мнения: 15 619
Ще му отмъщаваш, че не си се възползвала само ти от услугите му или какво?
За да подкрепиш жена в такава ситуация, щом това искаш, не ставаш трето, пето или не знам кое по ред колело във връзката им. Това е малко, ама предостатъчно.  Като си решила все пак, че няма проблем да го ползваш за любовник, си една от всички други, за които искаш да уведомиш надлежно съпругата.
Изводът от цялата история, роден  главата ти, си е за твоя лична употреба  -осмисляне и корекция на мислене, оценяване на хора, поведение...
Жената има същия шанс като тебе със или без твоята намеса.

# 63
  • Мнения: 18 665
Simple Smile Лирическата героиня е добросъвестна любовница на мъж с наивна и ревнива съпруга... Напълно достоверно, не ли?

# 64
  • Мнения: 12 875
Мъжът е бил свободен, когато си му била любовница,макар че формално да е бил женен. Една жена, ако е изгонила мъжа си, явно не му се сложила на изпроводяк девствения пояс.
Тоест, съпругата едва ли разчита на безусловна вярност в момент, когато не изпълнява "съпружеските си задължения". Все пак, не го е отпратила в манастир, макар че и в манастирите...

В момента си водена от жажда за мъст, макар че го отричаш. Почувствала си се поредна бройка. Унизително е, давам си сметка какво преживяваш. Явно отвътре ти напира да направиш нещо, сигурно си му бясна. Но всъщност точно с такава изповед пред жена му ще се омърсиш и после няма да се почувстваш по-добре - а ти нали това искаш.

Опитай се да се пребориш по друг начин с чувствата си. Затвори страницата. И в най-лошото има нещо добро. В твоя случай, това е урок. Повярвала си, била си излъгана - помисли как това да не ти се случва повече. Не, начинът не е другият път да му проверяваш телефона. Осъзнай поуките за себе си, разпознавай измамниците със сладките приказки и ги съди по действията им.

# 65
  • Мнения: 215
Ти и да идеш да й кажеш тя няма да ти повярва. Ще си каже: Уффф поредната уруспия дето иска да застане между мен и мъжо ми.
Трябва ти нещо черно на бяло. Привикай го и си направете клипчета как правите либоф. После го гледайте двете с жена му. Станете приятелки и имайте обща мисия в живота - да предупреждавате всички нови либовници и да ги предпазвате от тоз лъжец мерзавец.

# 66
  • Мнения: 1 189
Да и отвориш очите след като си си направила кефа ? Нагло е.

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
От 9 реки вода ще изкараш, че трябва да й кажеш.
Ти си го решила.
Ама идеята не е, че тя трябвало да не е заблудена и т.н.
Идеята е, че искаш някакво отмъщение, защото той те е лъгал и лъже други и сега ах... ти как ще кажеш на жена му и тя ще го напердаши и ще му хвърля багажите през терасата и целия квартал ще му се смее... чудно...
Много сериали си гледала май?!?

# 68
  • Мнения: 25 764
По-скоро иска да си отмъсти на жена му, че го е прибрала обратно и по този начин ѝ е развалила сметките.
Маскирайки се на доброжелателка, разбира се. Те всички любовници искат само доброто на мъжа, нали така? Та дори и на жена му, мхм...

# 69
  • София
  • Мнения: 24 839
Този номер- любовницата отваря очите на съпругата, сприятеляват се и двете му дават да се разбере, на изневерителя, дойде от хамериканските филми.
И някои взеха, че повярваха, дето може да се случи наистина.

Авторке, може да си с добри намерения, разбрала какъв боклук е юнакът, но няма начин да не унижиш съпругата, като се изтъпаниш да й кажеш, че си спала с мъжа й.

Дори желанието ти да я "светнеш" да е искрено, пак е излишно.
Тя го е хващала в изневяра, изнесла се е с децата в друго жилище и реално, няма нужда от ново потвърждение, че е нечитав.
Ако не е предприела нищо повече,значи така е решила и това я устройва.
А, ако реши наистина да го хване, ще го направи и без чужда помощ.

# 70
  • Мнения: 1 114
LaughingLaughing не бе как тя авторката само най- доброто на еб*ча и жена му желае, как можем да я мислим за такава  Laughing

# 71
  • Мнения: 8 937
Любовница има право да инициира контакт единствено, ако трябва да информира съпругата, че нещо лошо се е случило с любовника и, докато са били заедно.
Никой не е застрахован да се влюби в обвързан, но описаната ситуация дори на мен ми се струва като цирк. Просташко е и няма нищо общо с желанието да се направи добро.

# 72
  • Мнения: 6 790
Колкото и да са ти благородни подбудите, не се меси, защото пострадалата ще си ти. Какво очакваш, да ти направи кафенце и да ти благодари, че си й отворила очите? Най-вероятно всичко й е ясно, тя си знае защо се примирява със ситуацията. Според мен ще си навлечеш само обиди и скандали. Ти на тази жена обяснение не дължиш, друг й се е клел във вярност, не му изземай функциите. Всъщност не е и твоя работа какъв е, предполагам вече не се виждате, забрави го и него и историите му и си гледай собствения живот.

# 73
  • Мнения: 12 875
Една позната, щастливо омъжена и с дете, ми разказа, че когато била сама вкъщи, у тях дошли непознати мъж и жена, съпрузи. Искали да й съобщят, че жената била спала с мъжа на моята позната, когато са били в командировка.

Моята позната им казала: - Моят съпруг се е отчел като мъж, а вие какво имате да си говорите по този повод, не ме интересува.

Та, ако човек иска да бъде унизен и осмян, винаги може да намери начин.

# 74
  • Бургас/София
  • Мнения: 411
Мисли за себе си и изобщо не се занимавай повече с тях. Жената да се оправя сама. Техните проблеми са си тяхна работа.
Ако съм на място на жената, да, бих искала да знам и бих се вслушала, но ако ми го каже човек, когото го е грижа за мен (примерно приятелка). Някаква непозната за мен жена не бих я изслушала дори.

Общи условия

Активация на акаунт