Мъчен въпрос, да ѝ кажа ли...

  • 12 537
  • 325
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 117
по принцип каквото и да и напишем тя пак ще отиде да каже, понякога лошотията в хората надделява, излишно е да поддържа темата, че е загрижена за жена му страдалец Smiley иронизирам малко ситуацията, защото е нелепо просто

# 76
  • Мнения: 3 505
Няма никакви значение какво би искала всяка от нас, а какво иска конкретната жена. Не виждам за какво има да съжаляваш, той е бил разделен с нея, когато сте станали любовници. Не ми се струва добра идея да я търсиш, за да я уведомяваш, каквото и да било. Това са си техни работи и тя може да знае, но да си дава вид, че не знае или умишлено да си затваря очите. Ако търсиш някакво отмъщение, може да му създадеш известен дискомфорт, но едва ли ще е кой знае какво.

# 77
  • Мнения: 1 343
А представи си един ден се стигне до развод или нещата загрубеят и решат да те викнат за свидетел. Кофти...
Най-добре не се оплитай повече, ами си гледай своя живот.

# 78
  • Мнения: 1 117
А представи си един ден се стигне до развод или нещата загрубеят и решат да те викнат за свидетел. Кофти...
Най-добре не се оплитай повече, ами си гледай своя живот.

 е тя ще отиде, сеир и панаир да има.

# 79
  • Мнения: 1 470
Авторке, не се занимавай. Жената със сигурност си знае, че мъжа и не е стока. А ти ще се почувстваш много зле, ако отидеш да и отваряш очите. Аз ако съм на мястото на тази съпруга, така ще те навикам, че свят ще ти се завие Simple Smile

# 80
  • Мнения: 5 174
Защо не си гледаш тебе,ами  се вреш там където не ти е мястото?Те са си семейство имат общ интерес и ще си се оправят,ти ще изпаднеш в унизително положение.Отвори си първо твоите очи и после отваряй очите на другите.Хубав,лош на нея и е мъж и то по документ,на тебе какъв ти е?

# 81
  • Мнения: 14 987
Скрит текст:
Защо не си гледаш тебе,ами  се вреш там където не ти е мястото?Те са си семейство имат общ интерес и ще си се оправят,ти ще изпаднеш в унизително положение.Отвори си първо твоите очи и после отваряй очите на другите
.Хубав,лош на нея и е мъж и то по документ,на тебе какъв ти е?

Той чуждият мъж е ясно какъв и е , но жена му ми е интересно каква и се пада Blush
Съперница, пречка, родила децата МУ, или
 оназипрекрасницакоятозаслужава
живот
без- този- мой
и-неин-идиот

# 82
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 933
Представям си как авторката отива при жената да й обясни как е зле по всички параграфи - колко е непривлекателна, за да я зареже мъжо, колко е тъпа за да не разбере причината, и колко е смотана, че да не може да се оправи в ситуацията сама Astonished То май най-добре да иде с хокейна маска, че като й треснат вратата в лицето да не пострада носа, че тая жена може и да не е чак толкова кротка и смирена, щом веднага си е намерила самостоятелно жилище да живее преди още да са се развели. Satisfied

# 83
  • Мнения: 19 330
Може да си го е имала жилището и да се е изнесла, или пък да е изгонила мъжа си от семейното жилище, та той да се е изнесъл в някакво негово или под наем. А може и просто да обяснява на любовницата как не живее с бъдещата си бивша жена, с която са в процес на развод, ама тя някак се докопва до телефона, докато на него непреодолимо му се доспива, когато се озове в жилището на ББЖ.

# 84
  • Мнения: X
по принцип каквото и да и напишем тя пак ще отиде да каже, понякога лошотията в хората надделява, излишно е да поддържа темата, че е загрижена за жена му страдалец Smiley иронизирам малко ситуацията, защото е нелепо просто

Па като ѝ се яде бой, да 'оди. Голям цирк ще е, майката да я държи, а трите деца да я бият Simple Smile И дебелата съседка от долният етаж да се присъедини към боя, че не се знае "тая" няма ли да омая и нейният съпруг Simple Smile

# 85
  • Мнения: 3 350
Авторке, абе забрави го тоя мъж бе, така както той те е пратил в 9-та глуха ! Има и други мъже. Нали не си грозна и престаряла ? Каквото и да направиш той не иска да е с теб, разбери го. И да кажеш на жена му, те едва ли ще се разделят заради теб. Очевидно мъжът сега е с 3-та, 6-та любовница, там върти ви на клона по няколко, но все още си е женен, и едва ли ще се разведе, заради някоя от вас. Забрави го и не си ври гагата в семейният живот на хората. Това не е добре, ама хич не е на добре !

# 86
  • Мнения: 1 011
Здравейте.
Напоследък ме мъчат едни съмнения и би било полезно да чуя чужди мнения...

Не ми се иска да разказвам много, защото ми е доста болезнено и не мога да повярвам, че съм участвала в такава история... Но от средата на 2019 до скоро бях любовница на женен мъж.

Когато започна цялата история той и жена му живееха разделени - тя с децата в един апартамент, той в друг не много далеч.

Жената очевидно сериозно обмисляше да се разведе и съответно си живяха отделно около година.

Много ме е срам, че имам дял в тази история, но истината е, че от 2019 аз съвсем не съм единствената, с която е имал вземане- даване този господин. В това съм абсолютно убедена и имам няколко примера, които го доказват.

Това, което ме вбесява е наглостта на въпросният ам... мъж. Лъже за много неща, с нужда или без, говори как жена му никога нямало да го хване...

Имам причини да вярвам, че жена му не само усеща, но и доста се тормози - побърква се от гняв ако момиче го заговори на улицата...

Въпросът ми към вас е - ако бяхте на мястото на жена му, бихте ли предпочели някоя от всичките любовници да ви разкаже историята, да каже колко искрено съжалява за всичко, или просто да си замълчи?

Още не съм чела коментарите, но ми е много любопитно жените, които ставате нечии любовници, как се поставяте в такива ситуации?
Като се колебаеш да наречеш този човек мъж, защо си му любовница? Като ти говори, че жена му няма да го хване, защо продължаваш да си с него, след като 1. такова е отношението му към жената, с която се е обвързал пред закона и с която има деца, а всяка друга, включителн ти, стои бори е по-долу; 2. щом не иска да го хване жена му, значи ти винаги ще бъдеш просто топло тяло, което му е на разположение.

# 87
  • Мнения: 4 976
И защо ще го правиш?
Значи ти за година, година и нещо сексуални отношение си мислиш, че го познаваш по-добре от жена, която е споделяла години съвместен живот с него. Даже е обмисляла развод! Живели са отделно! Не я подценявай. Ако не се развежда си има причини.
Постъпката ти ще е само да задоволиш нараненото си его, правейки някой друг нещастен.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 793
"... Жената очевидно сериозно обмисляше да се разведе и съответно си живяха отделно около година."

Те тука е ключът от бараката, плюс другите любовници. За жалост, отмъщението на отхвърлена жена никой не е спрял с разумни доводи. Пък и авторката от 2,30 снощи не влиза в темата, тъй че ние си пеем напусто

# 89
  • София
  • Мнения: 35 332
Това, любовницата ти да вземе да ревнува, вече хич не е добре....

Общи условия

Активация на акаунт