Колко време ви отне да заченете ?

  • 28 988
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 92
Правим опити от декември месец 2021, до сега без успех. С обърната матка съм и много се притеснявам. Има ли някой като мен с такава матка???

# 106
  • Мнения: 400
Правим опити от декември месец 2021, до сега без успех. С обърната матка съм и много се притеснявам. Има ли някой като мен с такава матка???
Аз, както и няколко кои приятелки и познати. Сама по себе си не е проблем за зачеването. Успех!

# 107
  • София
  • Мнения: 22 989
Аз разбрах чак след раждането на първото ми дете, че е обърната. 🤣 Тогава ми казаха, преди това явно никой не е намерил за необходимо да го спомене. С първото дете забременях от 1 месец опити, с второто от 4, така че със сигурност не е проблем това! Успех! 🤗

# 108
  • Мнения: 3 597
Ивиана , аз също съм с обърната матка и с 3 деца … като с първото забременях без да усетим / прекъснат полов акт / , а с другите вече умишлено , но ни отне повече време , което нямаше нищо общо с това . Аз също не знаех , че е обърната и разбрах след първото раждане .
Успех !

# 109
  • Gotham City
  • Мнения: 217
3 месеца опити, на 32 бях.

# 110
  • София
  • Мнения: 384
Първа бременност на 27 от 2ри месец опити. Детенцето е на 5 и половина.
Сега правим опити за второ ,2 месеца за сега .На 33 съм в момента.
И аз съм с обърната матка след 1вото раждане .

# 111
  • Мнения: 89
1. На 20г. От първия път.
2 и 3. На около 30- неуспешни
Сега на 39г  пробваме от 4 месеца (с 2рия ми съпруг -32г)
Следя овулация с тестове от 2 месеца.

Сигурна съм, че скоро ще ни излезе късмета на всички! 🥰🍀

# 112
  • София
  • Мнения: 37
На 32 съм, а мъжът ми на 42. Отне ни година и осем месеца опити. Първа бременност ни е.

Честно казано вече мислехме за IVF и др алтернативи, но стана естествено по време на едноседмична отпуска. Пожелавам на всички опитващи се също късмет.

Нещата, които  опитахме (не знам дали са помогнали) бяха pregnacare витамини за мен и за мъжа ми за преди зачеване, един лубрикант за зачеване от Амазон, овулационни лентички Premom също от Амазон в гигантски пакет, и мерене на телесна температура в апа на Premom.

Последна редакция: сб, 03 дек 2022, 22:06 от islandgirl

# 113
  • Мнения: 5
Здравейте! С мъжа ми правим опити от 4 месеца. Днес теста с първа урина ми показа това ? Имам още 4 теста с едва забележима втора черта. 4 ден закъснение.

# 114
  • Мнения: 1 056
Еми честито!

# 115
  • Мнения: 1 825
Честито Коледно чудо Simple Smile изглежда положителен.

# 116
  • Мнения: 38
С първото ми дете стана веднага, но бях на 22, сега на 35 с вторият ми мъж правим опити за бебче и за сега не се получава, нямам търпение да видя 2 черти и моята пораснала госпожица за си има братче или сестричка, успех и на вас  момичета❤

# 117
  • Мнения: 2 224
30г — от първият опит
32г — на третия месец
33г — първия месец опити

Честита нова година и много положителни тестове през новата година!

# 118
  • Мнения: 690
Първа бременност на 26г след 7 м опити,втора бременност на 37г.след година и 3 м..Успех на всички момичета!

# 119
  • Мнения: 1 380
И двата пъти забременях на втория месец и съм безкрайно благодарна. Първият път, когато забременях  бях на 28, а вторият почти на 32.

Цитирам се,за да добавя ,трета бременност на 34 години и стана от първия месец. 😚 А според изследванията бях с намален резерв и високо фсх,но цифрите явно не винаги значат нещо.

Общи условия

Активация на акаунт